Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
kazde dziecko reaguje inaczej na rozne mleka, my zanim trafilismy na to, po ktorym dobrze sie czuje (SMA wlasnie 🙂 ), przetestowalismy Aptamil, Cow &...., i Sma dla malej bylo nalepsze i najchetniej je jadla, tamtych nie chciala przelknac 😉 mam nadzieje, ze twoja malutka nie bedzie robila problemow przy zmianie mleka 🙂

oj ja tez mam taka nadzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
o matko... spala w lozeczku a tu ryk wzielam na rece i ciezka kima...

Pewnie jej sie cos snilo.Julka tez juz tak 2 razy miala.Tyle,ze za 1 razem musialam ja wybudzic na sile,bo sie tak darla 😉Ach te nasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Znalazlam.W piatek od 17-20.Czyli tylko jutro musze przetrwac.Wiec jakos dam rade 😞


Monia moze za wczesnie po porodzie Ci ja zalozyli.....niech Ci sprawdza czy jakies infekcji przez to nie masz.....

Mialam przed zalozeniem badanie ginekologiczne i wymazy i wszystko juz bylo ok.A co do karmienia,to ja bym wiele dala,zebym mogla karmic,tyle,ze nie mialam czym.Wszystko przez te laki na cholestaze..No,ale lepiej nie miec mleka,niz urodzic chore,albo martwe dziecko.Ja to sobie tak tlumacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Dziewczyny to jak tak czytam to zadna z Was nie karmila za dlugo piersia...?

Ja chcialam i planowalam z pol roku karmic, ale chciec, a moc...
Najwazniejsze dla mnie pozniej bylo juz tylko to, zeby Oskarus zdrowo rosl i prawidlowo przybieral na wadze i nie byl glodny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Dziewczyny to jak tak czytam to zadna z Was nie karmila za dlugo piersia...?


ja tez karmilam niestety tylko miesiac. dlaczego? bo zachcialo mi sie czasem dokarmic ja butelka. mala cwaniara zauazyla ze z butelki lepiej leci, nie trzeba sie napracowac zbytnio i cyca juz tak chetnie nie ciagnela. darla sie, prezyla, plakala wlasciwie caly czas wiec poszlam na latwizne 🤨
ale nie zaluje z perspektywy czasu, na butli jest o wiele wygodniej. nie mialam juz problemu, ze jak trzeba bylo wyjsc z domu, ona byla co 1 godzine, 1,5 glodna. wytrzymywala i 3h, ale nigdy nie bylo wiadomo kiedy bedzie glodna, bo nie bylo widac ile zjadla. czesto po prostu lezala z cycem w buzi 😉 . jak przeszlam na butle, moglam sobie mniej wiecej zaplanowac kiedy bedzie glodna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pokarm mialam ale niestety malej nie pasowal... 😞
moja Panna znow wczoraj od20stej do 22ej miala wzdecia i plakala 😞 ale mama dala rade i coreczke przeszlo po 2h a nie jak przedwczoraj po 3h 😜 mam nadzieje, ze dzis sie meczyc nie bedzie 😞 a po tym placzu sspala mi 5h a ja co godzine sie budzilam i patrzylam czy wszystko ok 😜
vanessa ma plesniawki!!! fuck 😠
a ja od 2 dni mam taki apetyt ze bym siedziala i jadla ciagle 😠 w taki sposob to ja nigdy w jeansy sie nie zmieszcze, a na poczatku wystarczyla mi jedna kanapka na caly dzien 😮
kasia ale kaya juz jest duza!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ten piekny,sloneczny dzien 🙂Gosiu a dawalas jej esumisan albo infacol?Dobra tez jest na takie problemy herbatka koperkowa.No i czesto kladz mala na brzuszku,to bardzo pomaga na gazy.Julka nie ma problemow z brzuszkiem,moze byc dlugo po jedzeniu,a jak ja tak poloze to czesto albo beka,albo pierdzi 😉A mojej pani cos sie dzis w nocy pomylilo,bo obudzila sie o 1 z oczami jak 5zl 😁 Ale szybka akcja "smoczek do buzi" i potem "jak daleko smoczka wypluje" no i po 15 minutach spala dalej 😁 Kaasiaak jak Kayka juz ladnie siedzi 🙂A jaka duza jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrocilam do aptamilu bo od kiedy uzywam sma mala ma strasznie sucha skore i chce sprawdzic czy to od tego. gosia jak mozesz kogos w polsce poprosic by przyslal ci delikol, to sa kropelki rozkladajace laktoze. sa dosc drogie, prawie 50zl ale dzialaja.

maja do jakiej szkoly chodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Dziewczyny to jak tak czytam to zadna z Was nie karmila za dlugo piersia...?


Ja karmilam moze 1 miesiac.

I jak widac kazde dziecko inaczej reaguje na mleczko. Ja uzywam tego Cow&Gate 🙂 i mala zajada 🙂 i nie miala zadnych problemów z brzuszkiem ani kupka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ja wrocilam do aptamilu bo od kiedy uzywam sma mala ma strasznie sucha skore i chce sprawdzic czy to od tego. gosia jak mozesz kogos w polsce poprosic by przyslal ci delikol, to sa kropelki rozkladajace laktoze. sa dosc drogie, prawie 50zl ale dzialaja.

maja do jakiej szkoly chodzisz?


Nusia , sucha skóra?
Oliwkujesz mała ?
Wydaje mi sie ze to od wody !
Tutejsza woda ma bardzo duzo chloru w sobie, moja mala miala od wody wysypki bardzo duze. Ale puzniej zapobieglam temu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...