Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to mozliwe zeby 1 zabek wyszedl na dole ale bardziej po lewej stronie?bo Vanesska m tam na dziaselku takiego malego babelka i jak przejzdzam palcem bo dziaselkach to tam taka gorka jest 🤢 ale ona nie ma jazd wiec to chyba nie zabek... jak ja juz bym chciala jakiegos zeba i tak codzinnie ogladam jej to puste uzebienie i nic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska masz np te jogurty petitki.One sa po 4 miesiacu,tak samo jak ciasteczka hainz takie do dukania w mleczku.Bardzo fajny sposob na sniadanie.A do tego daje jej paluszki juniorki dla dzieci(ale to tak od miesiaca),chrupki kukurydziane,winogrona obgryzione ze skorek i pogryzione na male kawalki,bananany,chlebek i wszystko co jej w rece wpadnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia tak jak monia napisala dawaj jej wszystko do posmakowania 🙂 (bez przesady oczywiscie 😜) a no i zabek moze isc :P monia dzieki, tez mi jej szkoda jak tak sie meczy. dalam jej teraz na noc paracetamol. jest u nas jedna w ciazy, dluga historia i glupia dziewucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
monia a te podukty to polskie czy angielskie znajde to w tesco?? ja temu dziecku to tylko sloiczki daje zacofana jakas jestem 🤢


w polskim sklepie kup jej chrupki kukurydziane, jak nie masz polskiego sklepu to ci wysle. ciasteczka o ktorych pisalam monia kupisz wszedzie nawet w poundlandzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a mam pytanie co Wy dawalyscie malym tak ok.5 msc? chodzi mi o takie inne rzeczy nie sloiczkowate bo widzialam jak kiedys marylka miala arbuza a julka banana 🙂
mam tyle ciuszkow po vanessce a nie mam co z nimi zrobic 🤨


ja juz wtedy Kayi gotowalam budyn na normalnym mleku, czasem tez goracy kubek - takie na szybko budynie, kaszki manny, kisielki.... jabluszko zapiekane w piekarniku, kanapeczki z maselkiem i np.serem, danonki..... i jak najbardziej wasze obiady do sprobowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj obejrzalam film "Inkarnacja" - czyli "Shelter" dosc specyficzny, polecam, a dzis obejrzelismy "Drzewo zycia" dlugo czekalam na ten film i jest bardzo "gleboki",az chyba jeszcze raz obejrze, cos w stylu "The Fountain" jesli ktoras z Was ogladala. Lubie takie poparane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z ranca 😁 siet znow tyle pobudek mialam,ze nie pytajcie, ale glownie to bylo spinanie sie i rzucanie glowa na boki az sie wyspinala, miedzy 1 -6 zmienialam jej 4 pampki full zasiusiane i 2 ful ostrzelane. Wczoraj w koncu nic nie bylo......ale juz ok, teraz lezy i pryka. Mozliwe,ze te sliwki ja tak ruszyly, kurde sie mamie zachcialo 😜 teraz spi moja leniwa dupka mala, a ja wpoltomna jestem.Wybieramy sie na zakupy jak Michal wroci z pracy, trzeba zapas pampkow kupic, 2ki sa juz mam wrazenie troszke przymale na ta dupcie. Sprawdze, dzis kupie 3ki zobaczymy...a jutro sadny dzien -wazenie!!!!!! i szczepienie ...boli mnie serducho jak o tym pomysle....
Gdzie jest slonce?!!!!!!!
Zuzia dzis piskala nad ranem po tych kupkach tak duzo,ze az sie zmeczyla 🙂 kruszynka moja, a wiecie pisalam Wam,ze wczoraj sie w glos zasmiala do tatusia oczywiscie . Ja ja trzymalam na rekach a ona sie hihala 😁 az sie poplakalam ze wzruszenia ......Milej niedzieli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ja pamietam jak maryla sie pierwszy raz zasmiala 🙂 moje male przeziebione, katar z nocha leci a ta malpka nie da sobie pomoc i jak widzi aspirator to zaczyna glowa miatac i krzyczec. wiec zostawilam ja i jej te giluchy tak ciekna a ja co chwile chusteczka wycieram 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia Zuzia tez niecierpi aspiratora, choc czasem to zalezy od jej humorku :P
Dzis sie smiala do lodowki hehe, mam na niej takie znaczki magnetyczne rozne zwierzatka i opisy do nich po angielsku i to takie smiszne jest 😁 i trzeba do nich pogadac 😁 teraz spi przed kapiela, ciekawe czy sie obudzi punkt 19.30.....:P
Co Was tak malutko dzis?? muy dzis nie spacerowalysmy bo padalo ale bylysmy w asdzie no i mamy te 3ki pampki, w sumie nie sa za wielkie ale jeszcze nie w sam raz, no nic mam jeszcze troche 2jek do zuzycia 🙂 kocham mojego bezzebnego stworka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.Maju ja mialam wczoraj ciezki dzien.Ze tak powiem padlam 😉Na nic nie mialam sily.A do tego od 3 nocek meczy mnie bezsennosc a jak na ironie moje dziecko przesypia cala nocke i budzi sie o 6 😞No,a dotego wczoraj pol dnia w lesie spedzilismy i nie mialam nawet kiedy na kompa wejsc.Sylwiu Maja ma racje,wystarczy sloneczko zamiast witaminki.Kurde,jak pomysle ile mam dzis do zrobienia to juz mi sie wszystkiego odechcialo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...