Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia smietane 18stke jak do zupy bo ma byc troszke kwasna. a wiesz jak je powycinac i poprzeplatac? Sylwia daje rade 😉 moze musze sie przespac to zawsze pomaga. i na zakonczenie dnia lozeczko : ale nie mam stelaza do baldachimu szukam poki co tanszego niz na ebay -20f tam kosztuje.
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/img4820jr.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1952/img4820jr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 😁 Witam sie stwiedzeniem,ze kto rano wstaje...ten sie nie wysypia 😁 😁 Ja juz od 5 na nogach 😉 😉Maja posciel jest boooooska!!Zakochalam sie w niej.Oho Julci reklama w tv leci i dziecko zamarlo hihi.Majeczko mam nadzieje,ze dzis juz u ciebie z nastrojem lepiej.I nie wiem,jak je wycinac,bo ich nigdy nie robilam 😉A tu dobry kawalek na pozytywny poczatek dnia 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się przyzwyczaiłam do takiego wstania...:P Ostatnio mamy stałą godzinę 6 ! A chciałąm tej nocy być sprytniejsza od syna i dałam Mu na śpiąco flachę z myślą,że rano dłużej pośpi,ale jednak on ma już zakodowane ,że o 6 jest pobudka 😜 dzieciaki nasze są cwane...

Dzień dobryyyy ,kocham Cie! Podzielimy dziś ten ogień na dwojeeeeeeeeeeeeee!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂
Maja, posciel jest zarabista, nie widzialam takiej jeszcze 🤪 🤪 🤪 gdzie ty ja kobieto kupilas?
Julcia, to silna dziewczyna, stawiam, ze bedzie bardzo wczesnie chodzic. Kaya w jej wieku nawet nie myslala o samodzielnym podnoszeniu sie 😁
Sylwia, oj..... to pewnie teraz cie to niezle boli 😲 , chociaz z drugiej strony.., chyba nie jest az tak zle, skoro dajesz rade klikac na klawiaturze 🤪 😜 😉
zapowiada sie kolejny piekny dzien, zaraz - kawa, wstawic pranie, lekkie sprzatanie i do ogrodu 🤪 🤪
aaaa.... zapomnialam wam napisac, ze we wtorek bylam u siebie w pracy i zlozylam juz wypowiedzenie, tak wiec jestem bez pracy i dziwnie mi z tym 🤢
zaczelam szukac czegos na part time 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc,
Kasia to teraz idz do job center i dostaniesz zasilek dla bezrobotnych 🙂
Dzis mi juz lepiej 🙂 i Zuzia spala troche w lozeczku!!! os 20- 1 wszej potem w lozku ze mna bo cyc i tulenie, a pozniej rano ja przelozylam i do 7 spala.
Monia wycinas ciasto na paski, potem te paski na okolo 7 cm kawalki dzielisz , wycinasz w nich mniej wiecej na srodku kreseczke, a potem przez ta kreseczke przekladasz brzeg obojetnie ktory. Nie wiem czy zrozumiesz to co napisalam :P nie wiem jak to opisac hehehe:P
A posciel znalazlam na ebayu, wlasnie nie chcialam zadnej swinki pepki ani ksiezniczek tylko cos fajniejszego uniwersalnego na kilka lat i sa jeszcze inne odcienie np.z pomaranczowym, moja jest z rozowym 🙂 Dzieki nusia wczoraj zamowilam ten stelaz bez zastanowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
No ja mam ten komfort,ze moge wrocic na takich warunkach jakie mi pasuja.I chyba wroce sobie tylko na sobotnie popoludnia.Nie tyle dla kasy,bo co wtedy zarobie,co dla siebie.Bo czuje,ze musze czasem wyjsc do ludzi..


ja bylam head, a nie ma head na pol gwizdka 🤢
a u nas ( w sensie w domu) tak sie pochrzanilo, ze zaczynamy byc z kasa pod kreska 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Mia też lubie bardzo faworki 🙂 a jak się czujesz Kochana? 🙂 jak Malutka daje popalić mamusi?: 🙂 🙂 🙂 kurcze chciałabym tak chociaż na chwilę poczuć taką wiercipiętke w brzuchu 🙂


Torba nie spakowana, jeszcze 10 dniowy remont przede mna, pracuje do 21 pazdziernika a pozniej bede sie szykowac, sprzatac i pakowac. Iza zmienila polozenie z poprzecznego na glowa w dol i moj brzuch wyszczuplal po bokach ale bardziej w przod wystaje. We wtorek mialam skurcze co 7 minut przez 3 godziny ale poszlam spac w nocy i przeszlo. Troche ostatnio za duzo pracowalam, zaczynam sie oszczedzac tylko to troche nie zgodne z moim charakterem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...