Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A na to poluje 😁 Takie inne o oryginalne:P
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140539535667&ssPageName=STRK:MEWAX:IT


Przezajebiste, z Owsiakiem mi sie kojarza 😁

Mi tez 😁 😁 Sama mialam kiedys taka koszulke,jak na woodstocki jezdzilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhhh, a ja sie obsluchuje muzyki z youtuba, starego heya itd, strasznie lubie Czeslawa Mozila, szkoooooda,ze nie ma tu koncertow jak w Polandii....
moj maz sie ucieszyl jak mu powiedzialam,ze te tabsy moge miec na recepte i do tego za free 😁 heheh i zaraz zaczal sie przegladac.Faceci............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
A pania od ramki jak zjebalam tak juz drugi raz nie odpisala 😁 😁 Zapytalam jej wprost czy ma mnie za glupia,ze cos zamawiam,place za to,a potem mowie,ze tego nie chce.Napisalam jej,ze jak chce,to niech se dochodzenia robi,to sie przynajmniej dowiem czemu tego nie dostalam.I ze albo mi niech kase odda,albo to w koncu wysle,bo to mial byc prezent na wielkanoc,a tu sie okazuje,ze dostane to na boze narodzenie.I ze jezeli to jest express delivery to az strach pomyslec ile trwa normalna.Nie bedzie mi glupia krowa wmawiala,ze mam rozdwojenie jazni 😁 😁


Jaka agresja 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale popieram. Gdzie wy nam Nusiaka ukradłyście, na styczeń zagląda rzadko tutaj chyba też 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe.A ja tam mojego kocham z jego brzusiem 😁 W ciazy porownywalismy,kto ma wiekszy 😁 😁 No,ale zawsze wygrywalam 😁 Nusia i kaasiaak pytanie do was.Kiedy bedziecie maluszki w spacerowki wkladac?Bo ja w czerwcu lece,mala bedzie miala prawie 4 miesiace i chce juz spacerowke wziasc,tylko nie wiem,czy czasem nie za wczesnie.siora mowi,ze nie no ale wole sie upewnic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj ogladalam program na tvn style o tym szpitalu,do ktorego idziemy z Julka 01.06.I pokazywali historie 4miesiecznej dziewczynki,ktora miala juz 5 operacji,katater i ciagle zakazenie jej sie wdawalo.Ona taka cala pocieta lezala.I byla rozmowa lekarza z rodzicami,ze maja dwie opcje-1 to dalej dziecko dializowac,operowac itd i ze to jej wiele bolu i cierpienia sprawi a 2 to nie dializowac i pomoc jej spokojnie umrzec.Az sie poplakalam jak to ogladalam 😞I wtedy docenilam,co mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A pania od ramki jak zjebalam tak juz drugi raz nie odpisala 😁 😁 Zapytalam jej wprost czy ma mnie za glupia,ze cos zamawiam,place za to,a potem mowie,ze tego nie chce.Napisalam jej,ze jak chce,to niech se dochodzenia robi,to sie przynajmniej dowiem czemu tego nie dostalam.I ze albo mi niech kase odda,albo to w koncu wysle,bo to mial byc prezent na wielkanoc,a tu sie okazuje,ze dostane to na boze narodzenie.I ze jezeli to jest express delivery to az strach pomyslec ile trwa normalna.Nie bedzie mi glupia krowa wmawiala,ze mam rozdwojenie jazni 😁 😁

Jaka agresja 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale popieram. Gdzie wy nam Nusiaka ukradłyście, na styczeń zagląda rzadko tutaj chyba też 🙃

tu tez rzadko zaglada 😉A pani sobie zasluzyla,bez powodu bym jej nie zjebala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Wczoraj ogladalam program na tvn style o tym szpitalu,do ktorego idziemy z Julka 01.06.I pokazywali historie 4miesiecznej dziewczynki,ktora miala juz 5 operacji,katater i ciagle zakazenie jej sie wdawalo.Ona taka cala pocieta lezala.I byla rozmowa lekarza z rodzicami,ze maja dwie opcje-1 to dalej dziecko dializowac,operowac itd i ze to jej wiele bolu i cierpienia sprawi a 2 to nie dializowac i pomoc jej spokojnie umrzec.Az sie poplakalam jak to ogladalam 😞I wtedy docenilam,co mam

Bardzo to smutne , i co tacy rodzice muszą przeżywać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A pania od ramki jak zjebalam tak juz drugi raz nie odpisala 😁 😁 Zapytalam jej wprost czy ma mnie za glupia,ze cos zamawiam,place za to,a potem mowie,ze tego nie chce.Napisalam jej,ze jak chce,to niech se dochodzenia robi,to sie przynajmniej dowiem czemu tego nie dostalam.I ze albo mi niech kase odda,albo to w koncu wysle,bo to mial byc prezent na wielkanoc,a tu sie okazuje,ze dostane to na boze narodzenie.I ze jezeli to jest express delivery to az strach pomyslec ile trwa normalna.Nie bedzie mi glupia krowa wmawiala,ze mam rozdwojenie jazni 😁 😁

Jaka agresja 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ale popieram. Gdzie wy nam Nusiaka ukradłyście, na styczeń zagląda rzadko tutaj chyba też 🙃

tu tez rzadko zaglada 😉A pani sobie zasluzyla,bez powodu bym jej nie zjebala 🙂


Nie wiem jak jest za granicą, ale w Polsce składa się reklamację np. na poczcie i czeka ok. mieś. na rozpatrzenie wniosku, to ta kobieta musi mieć jakieś potwierdzenie nadania jeśli nie ściemnia to niech idzie tam do nich wyjaśnić sprawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Hehehe.A ja tam mojego kocham z jego brzusiem 😁 W ciazy porownywalismy,kto ma wiekszy 😁 😁 No,ale zawsze wygrywalam 😁 Nusia i kaasiaak pytanie do was.Kiedy bedziecie maluszki w spacerowki wkladac?Bo ja w czerwcu lece,mala bedzie miala prawie 4 miesiace i chce juz spacerowke wziasc,tylko nie wiem,czy czasem nie za wczesnie.siora mowi,ze nie no ale wole sie upewnic


ja juz mala woze w spacerowce od marca, czyli jak miala niecale 3 mce. jak najbardziej jedz ze spacerowka 🙂 mala w spacerowce bedzie miala lepsze widoki w pozycji polsiedzacej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo Sylvianka 😁 i zaczyna sie i u Ciebie 🙂))))))))))
wrocilismy od midwife, pierwszy raz pobrala mi krew bezbolesnie 😉 malutka ja pokopala jak przylozyla to urzadzenie do sluchania serduszka. Mezuniu jak zwykle w szoku jak slyszal serducho, a co bedzie jak ja zobaczy.................ja sie smieje,bo u mnie taki przesad w pracy ,ze jak kobieta ma czesto zgage w ciazy to dziecku wlosy rosna, lool, to Zuzia chyba juz ma do pasa........... 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
No to mnie podnioslyscie na duchu 🙂Sylvianko torba spakowana? 😁 😁 Juz niedlugo 😉A ja dopiero weszlam i mala nakarmilam.Kupilam jej fajna chuste w H&M.Potem zrobie zdjecie to wam wrzuce a teraz lece obiad robic


ja chcialam malej kupic w h&m taka zolta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...