Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia to dzialajcie Julce braciszka 🙂 Maja zapomnialam ci napisac, ze pizza super wyszla. a przepisu nie mam tylko na oko mieszam make z woda i sola i troszke oliwy no i drozdze oczywiscie 🙂 asia ma fajny przepis, jak sie pojawi to moze go napisze. a moj corus sie zapomniala i zjadla deserek na spacerku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taka Monie to kazdy powinien miec gdzies blisko 🙂 oby bylo dobrze z Twoja kolezanka i jej dzidziusiem 🙂
Gosiaaaa daj spokoj z tymi piskami, Zuzia wydaje ultradzwieki i inne hardcorowe okrzyki ale to max 20 min dziennie i uszy puchna, a co bedzie jak bedzie w wieku Vanesski.........?
Nusia ja czesto robie jakies ciacho na oko ale na pizze bym sie nie odwazyla, bo potem kibelek murowany 😁 to poczekam na Asie 🙂
a macie gdzies zapisane jaka grupe krwi maja Wasze dzieci??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia ja dam Julce braciszka zaraz po tobie 😁 😁 Nusia ja tez nie chce kupowac w primarku,ale czasem maja bardzo fajne rzeczy 😁


fajne, tylko ze drogie, czasami drozsze niz w h&m a gorsze gatunkowo. ale te rajtki zajebiaszcze i 3 za 4 funty wiec nawet jak sie maja zmechacic po kilku praniach to sie oplaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniaaaa ciesze sie ,ze z Jula wszystko dobrze!Tylko serce sie kroi jak pomysle o tych paluszkach.Ale bedzie w porzadku,zobaczysz :*
Vanesska moze bedzie spiewaczka jakas operowa, ,co??? hahah i przy takiej glosnej muzyce zasnela to chyba byla bardzo zmeczona 🙃 🙃 🙃
a paznokcie mam takie,dzieki witaminkom ,ktore bralam cala ciaze i po ciazy tez,ale w sumie teraz juz zapominam czesto... :P
a Milan wiem,kawal chlopa...ostatnio na gieldzie bylam i mowie do baby ze chce rozmiar bodziakow 86 ,a ona do mnie ile maly ma no to mowie 4 miesiace i zaczela sie klocic ze te body beda za duze i da mi mniejsze 😠 ja mowie do niej chyba lepiej wiem jaki rozmiar brac dla mojego dziecka to tak popatrzyla hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska zajebiaszcza jest mala, mnie urzekla ta grzechotka,no a piski........coz mam podobnie 🙂
A ona juz sztywniutko siedzi? Spacerowka nie zaszkodzi jej kregoslupkowi?
Moje Zuoooo zasnelo w koncu wykonczona,ale coz tego,ze ja nakarmilam przed snem i wymeczylam na maxa jak ona i tak budzi sie o 11,1,3,4,6 itd........... 😮
padam dzis na ryjek. Dobranoc kolorowych!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska spacerowka spoko.mi na poczatku tez bylo dziwnie,ze Juli nie widze,a teraz juz przywyklam.Mloda wykapana,stoi kolo mnie przy lozku i zurawia na laptopa zapuszcza 😁 Ciekawe kiedy sie zmeczy 😜 😜 Sylwia mi tez sie serduszko kraja.Pocieszam sie tym,ze lepiej,ze to paluszki,niz cos duzo powazniejszego.A od tej pani tez bym juz nie kupila.Goska po kim Vaneska ma taki glosik,bo napewno nie po tobie.Nusia ja rez w h&m wole kupowac,bo taniej niz w primarku,a lepszej jakosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia ostatnio widzialam wywiad z ta pieknoscia.Podobno pan mlody sam sie zgodzil,ze zrezygnuje z praw do majatku w razie rozwodu bo...podobno ja bardzo kocha 😁 😁 A babka troche z operacjami przesadzila i teraz jest taka mega piekna 😜 😜 😜 Maja dla mnie jestes wielka!Jakbym tyle spala co ty,bo bym jaki zombie chodzila..Ale niestety dzieci na cycku tak sie w nocy na karmienie budza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia po mnie ma glosik bo ojciec jak zarzuci basa to uciekac 😜
Maja Vanesska sztywno jeszcze nie siedzi ale rwie sie do siadania a w gondoli juz miejsca nie ma 😞 ale jak sacerowka narazie nie zda egzaminu to znow przejde na gondole tylko ze nie wiem jak mala to wytrzyma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...