Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz jestem. Moja zawsze po witaminach kupe robi, nawet nie mija 5 minut.
Ja wlasnie sie zastanawiam jak ja mala w sobote zostawie..musze jechac do fryzjera, nie bedzie mnie ok 4 godzin.Maja z butli nie zje, a teraz bardzo czesto chce jesc, co 2 godziny jej daje..I cycek to jest jedyny uspokajacz..Ciekawe jak przetrwa z tatusiem.
Dostalam od kolezanki po wyjsciu ze szpitala taki "tort" z pieluszek..Bardzo ladnie to wyglada, ale zbiera sie na tym kurz i chyba musze to otworzyc i po prostu zuzyje pampersy..A tak ladnie to wyglada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny myslicie, ze moge kupic biogaie onpodawac sama bez konsultacji z lekarzem? Bo moj durny pediatra powiedzial, zeby nic nie dawac, bo brzuszek sam musi dojrzec. Tylko, ze moj maly okropnie sue meczy z kupami 😞(( daje mu espumisan czasem, ale to na wzdecia mie na kupe. I jak sie to podaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta u nas wlasnie tez slysze takie stekanie 😁 Salamandro zycze ci samych takich nocy 🙂Emka to wez powiedz swojemu M,ze chcesz dzien dla siebie,ze chcesz isc na zakupy,do fryzjera,i ze on ma sie wtedy Antosiem zajac.U nas jest taki uklad,ze maz sie Julka w soboty zajmuje.Ja moge sobie np gdzies wyjsc,chociaz i tak zazwyczaj siedze z nimi.Ale on wtedy ja karmi,przebiera i zabawia.No i w nocy on wstaje,a nie ja 😁 A co do biogai to pewnie mozesz,ale z dawkowaniem ci nie pomoge.Neli to kup potem takie male lozeczko turystyczne,to bedzie akurat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem spowrotem.Ale kuuupsko na mnie czekalo hihi 😁 😁 A teraz szefowa lezy i patrzy jak mama na laptopie pisze 😉Kurcze,mam dzis to szczepienie i tak sie boje z nia isc 😞Przeciez jak ona zacznie plakac to ja bede plakac razem z nia 😞 Tuska glosik oddany.Specjalnie mam adres w zakladkach,zeby nie zapomniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia trzymajcie się - to będzie "owocny" ból. Zapytaj na wszelki wypadek, co podać w razie gorączki (i ile to jest gorączka - każdy mówi inaczej...).
My zaraz idziemy do lekarza, zapisałam Patryka, by lekarka (tak mądra jak pediatra u eMKi 🤢 ) rzeczywiście potwierdziła, iż nic mu nie jest w sensie chorób organicznych, a te "krzyki to taki urok charakteru. Kurcze, jak ona mnie znowu zobaczy to powie, że jestem szurnięta.... średnio co 2 tygodnie u niej jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emka weź się za tego M. Ty się dziewczyno wykończysz, musisz czasami coś dla siebie zrobić. Wyjdź na spacer chociaż na godzinkę.
Gerda jeśli martwisz się o dziecko to nie powinnaś się przejmować lekarzem, to normalne, że się boisz. Czy My się widzimy w niedzielę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow,wy sie spotkacie.Ale wam zazdroszcze 😉Ale fajnie by bylo was poznac osobiscie.Niusia ma racje,emka musisz wyjsc.Ja 2 razy w tygodniu wieczorem ide do szkoly no i zawsze mam te soboty dla siebie.To naprawde wiele daje.Kopnij go normalnie w dupsko i powiedz,ze dzis ty wychodzisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Dziewczyny. Ja wczoraj nie miałam ani chwili po południu aby tutaj wejść 😞 bo A wrócił z pracy i zawoził ciocię i wujka na autobus, bo jechali do rodziny do Niemiec.. no a poza tym mały wczoraj był jakiś marudny i on stop przy cycu.. 🤢 dziękuję dziewczyny za głosy! no jA piszę do wszystkich o glosy, no ale wiecie jak się codziennie nie przypomni to nie zaglosuja:/ na szczęście mam Was 😁 samantka oczywiscie ze sie nie gniewam 😁 a no i to nie jest przekret tylko po prostu ten co jest na I miejscu to jego mama czy tam tata maja pelno znajomych ktorzy glosuja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lipa, lipa..
kurde chciałabym wygrać, ale widzę, że nie ma szans..szwagierka stwierdziła, że się dzisiaj weźmie za to(tez porozsyła linka! ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czes dziewczyny 🙂 Ja niedawno wstałam, a mała dalej śpi :O już 12 godzin... oczywisie z krotkimi przerwami na karmienie... a pozniej sie dziwie, ze w dzien godzine, poltorej spi...
Emka ja to nie rozumiem twojego M... Chial dziecka to dlaczego teraz sie tak miga od obowiazkow???
Monisia, trzymam za was kciuki 🙂 Bedzie dobrze 🙂
Tuśka głos oddany 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie to zdjecie co prowadzi się nie podoba.. mój A powiedział, że to przez to że się ma dużo znajomych którzy sumiennie głosują..
a ja tutaj nie bede na kazdy watek wchodzic i prosic o głosy, bo nie wiem czy regulamin na to pozwala a nie chce by mnie zablokowano..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o nocke to maly zasnal o 21.00 i o 3.00 obudziła go karuzela, bo machnal raczka i sobie zalaczyl..ale zjadł i ynał spowrotem.
A załączył, bo mamy taką:
http://allegro.pl/karuzela-z-lampka-sterowana-pilotem-3-wzory-i1511525683.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja znow mialam tragiczna noc nie wiem czy to dlatego ze mala miala wczoraj duzo atrakcji, na rehabilitacji ciagle ja obracali podnosili itp. byla moze mocna zmeczona!
Dzieki Monisia za wsparcie, ja to mysle ze musi byc dobrze wczoraj pani doktor powiedziala że moze dlatego ta leciutka asymetrycznosc jest widoczna teraz bo wczesniej byla jeszcze za mala na niektore ruchy i nie bylo jak sprawdzic, a moze to tylko chwilowa niedyspozycja. Okaze sie za dwa tygodnie.
Monisia trzymam kciuki za Julke, zobaczysz bedzie dzielna! Pewnie lepiej to zniesie od mamy hihi 🙂
Ja tez gorzej zniosłam niz Kornelka.
Emak ja tez uwazam ze powinnas sobie zrobic mala przerwe nawet godzinny wypad na miasto dobrze by Ci zrobił! Sorki ze sie tak wyraze ale zasranym obowiazkiem ojca jest pomoc mamie i zajac sie maluszkiem chociaz na chwilke!
Tuska głosik oddany! Ja to jak zobaczyłam ze ten maluch prowadzi to pomyslałam ze to chyba zart jakis!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...