Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Samantka ja znam tylko jedna osobe ktora stosowala spirale.Ona jest zadowolona,ale ja dalej mam mieszane uczucia.Prezerwatywy w ogole nie wchodza w rachube,bo ich po prostu nie lubie 😉No i tu mam wlasnie problem.Dobrze,ze mam jeszcze troche czasu do namyslu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupilam z Nivea, bo bardzo duzo osob sobie chwali ta firme.
Co do antykoncepcji to narazie bedziemy uzywac prezerwatym, a pozniej jak juz z okresem sie unormuje to nie bedziemy sie zabezpieczac.W planach mamy trojke dzieci, wiec potem dopiero o tym pomysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam z mustelli kosmetyki. Monisia już pisałam moja ciotka miała komplikacje, druga zadowolona... to raczej sprawa indywidualna..
A co do tych papierosów, moja szefowa (pielęgniarka z wykształcenia) z 4 dzieci paliła i wszystkie zdrowe, koleżanka też z 2 paliła i dzieci zdrowe i druga koleżanka tak samo... Poza tym mówiła, że jak się zachodzi w ciążę, a wypala się pakę papierochów dziennie to nie można z dnia na dzień rzucać, trzeba ograniczać stopniowo, bo dziecko przez ten czas co jeszcze się o ciąży nie wiedziało zdążyło się uzależnić i nagły brak nikotyny może doprowadzić nawet do poronienia... ale nie wiem czy to prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam uczulenie na prezerwatywy... hehe.. normalnie mnie później pali w kroku i nie mogę ich używać... tzn mój partner nie może :P
A co do wagi urodzeniowej dzieci, kobiet które palą, to żadna z dziewczyn (które paliły i które znam) nie urodziła dziecka z niską wagą, każde 3-4 kg... Tak w ogóle to alkohol powoduje większe zmiany i szkody u dziecka niż papierosy... bo stężenie alkoholu w krwi dziecka jest takie samo jak u matki, a wątroba malucha po prostu nie potrafi sobie jeszcze z tym alkoholem poradzić, bo nie jest do końca rozwinięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katee moj tez na poczatku chcial prezerwatywy stosowac.A ja bralam tabletki.I stanelo na moim,bo lateksu nie lubie.A teraz jak kiedys mu dla zartu powiedzialam,ze prezerwatywy nas czekaja,to biedny sie az zbulwersowal 😁 😁 My planujemy parke,ale to dopiero jak mala bedzie miala z 2 latka.Cos czuje,ze jednak zostanie mi tylko ta spirala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam żadnego skierowania, jak się zacznie to po prostu jadę do szpitala. Drugi dziecko chcę za 3 lata.
A Maja co do forum to mam nadzieję, że po porodzie to tu będziemy dalej pisały, może trochę rzadziej, bo wiadomo dzidzia potrzebuje dużo uwagi, a poza tym do pracy co niektóre wracają. Ale chyba coś sobie czasami napiszemy. A jeśli któraś znów zajdzie w ciążę to pewnie nowe wątki będą ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja napewno bede tutaj z wami pisac, tylko wlasnie chodzi mi o to czy moze kiedys na innym watku sie spotkamy :P no lipiec 2013....hehe
Niedlugo bedziemy o kupkach, karmieniu itp pisac. Bedziemy narzekac na nieprzespane noce i braku czasu dla siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...