Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

ja tłumaczę mojemu łobuziakowi, żeby już wychodził, bo mamie już ciężko, że wszyscy na nieo czekamy i nic, a nic mnie nie słucha.. powiedziałam mu, że jak nie dziś ani nie jutro rano to dopiero w niedzielę na wieczór ma się dobijać, bo jedziemy jutro do dziadków i będziemy mieli daleko do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jejciu m corazon jak ja Ci zazdroszczę, szkoda że się tak pospieszyła, ale naprawdę zazdroszczę Ci, że możesz już tuić swojego maluszka 😘 i patrzeć na nią dniami i nocami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
m corazon dobrze, że już wszystko w porządku. jak piszesz o swojej malutkiej to ogarnia mnie takie dziwne uczucie 🙂 i nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to będzie, gdy i mój synek będzie już z nami. owoc miłości dwojga ludzi, taka maleńka istota... człowiek 🙂 jakie to dziwne i niesamowite 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m_corazon tak się cieszę, że już jesteście razem. Podobnie, jak eMKa, gdy bardziej sobie uzmysłowię ten cud życia - aż dziwność mnie ogarnia.

Niunia mi też jeszcze czop nie wypadł i w ogóle nic nie wskazuje na to, żeby niedługo coś miało się dziać, póki co cieszę się każdym ruchem synusia.

Samanta dzielna jesteś, odpoczywaj i nabieraj sił, bo a nóż w weekend... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja mama to już dwa razy miała jakieś takie przeczucie, że w ten weekend urodzę... a może po prostu tak powoli się zaczyna i w nast tyg urodzę, albo do terminu dotrwam... nigdy nie wiadomo :P 🙂
Dajmy Marcie się mamą nacieszyć:P Jakby coś było to byśmy wiedziały teraz mamy swoje numery więc ja jakby co to od razu zawiadomie którąś z was... tylko jak zacznie się w nocy to też mam pisać?? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka brzuszki od czasu do czasu was podczytuje i ja tez sie stresowalam i myslalam ze urodze w 3 sierpniu a tu kiszka 25 lipiec ur w 38 tyg +5 dni wieczorem o 23;00 siedzialam z sierpniowkami na forum a o 6;10 rano mialam młodego przy sobie cudne uczucie wy tez tego doczekacie i to juz niedlugo i zycze wam takiego expresowego porodu ja nasz 😜 trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m_corazon jak się cieszę że masz już córeczkę przy sobie! Jakie to musi byc piękne móc tak patrzec na małą istotkę która swoją wędrówkę zaczeła w naszym brzuszku.... 🙂 jak ja Ci zazdroszczę że Malutka jest już z Wami!!! Teraz niech z każdym dniem nabiera coraz więcej sił i rośnie zdrowo 🙂 a Tobie życzę jak najwięcej przespanych nocy 🙂
Zaglądaj do nas więcej i opowiadaj co tam u Amelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to już się skończył film.. hehe się uśmieliśmy 🙂 🙂 A teraz będzie obcy... Mój to lubi takie filmy :P 🙂 A i od biedy ja obejrzę 🙂
No to jakby nawet w nocy coś się działo to napiszę, ale wątpię myślę, że jakoś to będzie 🙂 Mam jakieś przebłyski intuicji, że to niebawem, ale zobaczymy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool napisał(a):
hejka brzuszki od czasu do czasu was podczytuje i ja tez sie stresowalam i myslalam ze urodze w 3 sierpniu a tu kiszka 25 lipiec ur w 38 tyg +5 dni wieczorem o 23;00 siedzialam z sierpniowkami na forum a o 6;10 rano mialam młodego przy sobie cudne uczucie wy tez tego doczekacie i to juz niedlugo i zycze wam takiego expresowego porodu ja nasz 😜 trzymam kciuki


A jak u Ciebie się zaczęło, tzn. poród, siedziałaś sobie z sierpniówkami i......? ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...