Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a no i do jutra Dziewczęta idę się położyć, bo mój wrócił, ale ogląda obcego, a ja nie znoszę tego filmu ;/
paaa! 😘
poproszę o smsa jakby, któraś miała się dziś jeszcze rozpakować! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
no to anycool miałaś faktycznie szybki poród 😜 też bym tak chciała... a miałaś wcześniej jakieś objawy zbliżającego się porodu? 😁


w 34-35 tyg bylam w szpitalu na podtrzumaniu i bralam leki w 38 tyg odstawilam i 5 dni pozniej urodzilam 🤪

objawy przed - byly to skorcze ale nie regularne i nie trwaly dluzej niz 2 godz i im dluzej byly tym byly slabsze
jak sa regularne trwaja ponad godz i skurcz trwa coraz dluzej i jest silniejszy to to juz pora a jak dodatkowo chce ci sie kupke walnac to juz ostatni moment by jechac do szpitala

a nie wiem czy wiecie ale juz teraz smarujcie sobie mascia sutki by pozniej was nie bolaly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój gra w coś 🙂 a ja na fb siedzę 🙂
słodkich snów Tuska :*
A moja dzidzia coś jakaś spokojna dziś, a wczoraj lekarza tak skopał i jeszcze czkawkę miał, że myślałam, że nie wytrzymam i się zacznę śmiać jak głupia 🙂)
a wiecie co mój synek na początek pokazał? swoje klejnoty, jak zwykle :P mały ekshibicjonista 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe eMKa widocznie ma się czym chwalić... moja Mała ostatnio bardzo mało się rusza, ale pewnie przez to, że ma mało miejsca... Dzisiaj to mi girki w żebra pchała 🙂 A poza tym to czasami tak flegmatycznie się obróci 🙂 Ale duuuużo rzadziej się rusza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moja akurat dzisiaj w żebra pchała, a tak to z boku brzucha nogami pcha, albo o tą kość biodrową z prawej strony co zawsze wystaje... No teraz to słabo mi ona wystaje:P:P
Ostatnio strasznie dużo pryszczy mi wylazło... Też tak któraś ma??? Bo ja to aż patrzeć się nie mogę mam ok 10 pryszczy na gębie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
samantka napisał(a):
No moja akurat dzisiaj w żebra pchała, a tak to z boku brzucha nogami pcha, albo o tą kość biodrową z prawej strony co zawsze wystaje... No teraz to słabo mi ona wystaje:P:P
Ostatnio strasznie dużo pryszczy mi wylazło... Też tak któraś ma??? Bo ja to aż patrzeć się nie mogę mam ok 10 pryszczy na gębie 😞 😞 😞

ja to zawsze pryszcze miałam, mimo że tu zaraz trzydziestka stuknie, no i myślałam, że w ciąży będzie lepiej, a tu dupa... na plecach też mam :P
a kość biodrowa to i mnie gdzieś znikła :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kateee nie bój się, bo tylko strach może wszystko wydłużyć... Pomyśl sobie, że każda z nas musi to przejść i że kiedyś kobiety rodziły w domach i świetnie sobie radziły... Nie bój się bo nie ma czego... Nagroda jest najlepsza... Wiemy po co to wszystko, prawda? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No pewnie, że dasz rade tak jak każda z nas 🙂 🙂 Będę trzymała kciuki za wszystekie 🙂 Fajnie będzie :P 🙂 Mój też będzie przy mnie, nawet nie wyobrażam sobie tego, żeby mogło go nie być... chciałam wziąć też mamę, ale mam małego brata 6 letniego i nie będzie z kim go zostawić, a w dzień pracuje długo, więc odpada... A i tak się cieszę, że chociaż sama nie będę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...