Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

mnie Niunia też czop jeszcze nie wypadł, ale pisałam na chacie brzuszkowym i tam dziewczyna napisała, że w jednej ciąży wypadł jej dopiero jak skurczy dostała, a w drugiej w ogóle jej nie wypadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziewczyny ja to w ogóle mam dzisiaj mega płaczliwy dzień ;-( nie wiem co się ze mną dzieje! ;/ kurde a samantka może się u Ciebie już zaczyna, takie objawy dziś masz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak mialam wczoraj wieczorem jak sie juz wykapalam polozylam sie do lozka i ogladalam TV i dostalam skurczy i czulam jak synek glowka pcha sie w moje krocze dzisiaj tak samo. MOja siostra mowi ze juz niedlugo i porod bedzie bo ona tez tak miala.Moglam bym urodzic w przyszlym tyg albo w ta niedziele 🙂) 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dziewczyny u Was poród tuż tuż, juz takie objawy macie, ja jeszcze sie jako tako trzymam 🙂 więc jak narazie sie nie zapowiada choc czasem mam tam jakies skurcze itp ale tylko pojedyncze i zaraz przechodzi!
A Tobie Samantka to już chyba naprawde dużo do porodu nie zostało 🙂 Chyba bedziesz pierwsza mamusią lutowo-marcową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zadzwoniłam właśnie do swojego, żeby miał tel przy sobie i w razie czego będę dzwoniła... jak narazie jest lepiej 🙂 Tylko te takie słabnięcie zostało... Normalnie to się chyba nie mogę podnosić...
A co do humorków to ja wczoraj wieczorem byłam zła jak osa... sama nie wiem czemu, ale mojemu się oberwało za nic... Jakaś taka wkurzona chodzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zauważyłam, że wszystkie na coś dzisiaj narzekamy.. ;-) ale naprawdę dziewczyny mam już dosyć, jak nie miałam żadnych objawów i w ogóle dobrze się czułam przez całą ciążę tak pod koniec wszystko na raz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziewczyny się położe na troszkę..może poczytam książkę, bo wypożyczyłam sobie "Coś pożyczonego" i "Coś niebieskiego" .. słyszałam, że fajne książki. Może jedną zdążę przeczytać przed urodzeniem ;-) bo teraz w weekend to raczej jeszcze nie urodzę, chyba że dziś.. ;-) bo jutro jadę do rodziców i chciałabym spokojnie wrócić w niedzielę 😜 no to dziś w nocy mogę zacząć rodzić, a jak nie dziś to dopiero w niedzielę pod wieczór! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No faktycznie wszystkie dzis narzekamy 😉No,ale to juz koncowka i wolno nam 😁 Przed chwila z mezem rozmawialam i tez mi powiedzial,ze marudze i narzekam.Ciekawe jak on by sie czul w naszej sytuacji.U mnie tez na porod sie nie zapowiada 😞Ide okdurzyc i poprasowac i wtdey bede miala juz wszystko na dzis porobione 😁 A mala jak w brzuszku siedziala tak dalej siedzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
no właśnie zauważyłam, że wszystkie na coś dzisiaj narzekamy.. ;-) ale naprawdę dziewczyny mam już dosyć, jak nie miałam żadnych objawów i w ogóle dobrze się czułam przez całą ciążę tak pod koniec wszystko na raz 🤢

Tuska, trzeba wyrobić normę 😁 Końcówka ciąży chyba wszystkim da się nam we znaki. Ja dziś o dziwo założyłam buty zimowe, stópki miałam trochę mniej opuchnięte. W poniedziałek przed wyjściem z domu w desperacji miałam założyć już buty mojego męża 😆 Ale skończyło się na balerinkach i cieniutkiej skarpetce, na szcęście jeszcze było na plusie i stopy mi nie odpadły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś u lekarza prowadzącego. I brak postępów od ostatniego spotkania. Szyka skrócona, ale tak jak była 1,5 cm i zamknięta na cztery spusty 🤢. A ostatnio mówił, ze już pewnie do tego czasu urodzę... Teraz się nie nakręcam, bo wydaje mi się, że mały może posiedzieć do terminu, albo i dłużej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
__________________§§§
________________§§§§§§
________§§§___§§§§§§§§§
§§§___§___§_§§§§§§§§§§§§
§__§_§____§§§§§§§◊◊◊§§§§
____§_____§§§§◊◊◊◊◊◊§§§§
___o§§___§§§§§◊◊◊◊◊◊§§§§
__§§§§§__§§§§◊◊◊◊◊◊◊§§§§
____§§___§§§◊◊◊◊◊◊◊§§§§
_____§§__§§§◊◊◊◊◊◊◊§§§
____§§§§§◊◊◊◊◊◊§§§§§§
____§§§§§◊◊◊◊◊§§§§§
_____§§§§§◊§§§§§§§
_______§§§§◊◊◊§§§§§
_________§§§_§§§◊◊§§§
__________§§§_§§◊◊◊§§§
____________§§_§§◊◊◊§§§
_____________§§_§§◊◊§§§
______________§§_§§◊§§§
_________§_____§§_§◊§§
________§§§________§§§
_______§§§§§_______§§
______§§§§§§
_____§§§§§§§_§§§§§§§
§§___§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§_§§_§§§§§§§§_§_§§§§
§§§§§§_§§§§§§_§_§§§§§§§§_§
_§§§_§§§§§§§§§_§§§§§§§§§_§§
___§§§§§§§§§§§§§§§_§§§§_§§§§
___§§§§§§§_§§§_§§_____§§§§§§
___§§§§§§_§§§§§§___§§§§§§§§§
___§§§§§§§_§§§§§§§§§§§§§§§§§
___§§§§§§§_§§§§§§§§§§__§_§§
____§§§§§§§§_____§§§§§§§§
_____§§§_§§§§§§§§§§§
____§§§__§§§§§§§§§§§§
___§§§____§§§§§§§§§§§§
__§§§______§§§§§§§§§§§
__§§§_________§§§§§§§
___§§§_________§§§§
____§§§_________§§
_____ §§§
________§§§
___________§§§
______________§§§
________________§§§
________§§§§§_____§§§
______§§§__§§§_____§§§
______§§§__________§§§
_______§§§_________§§§
________§§§_______§§§
__________§§§§§§§§§

Dla Was na poprawienie tych wrednych humorków :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze,ze wszystkie nas nastawniano,ze niedlugo urodzimy.Mi tak powiedzieli prawie 4 tygodnie temu,kazali lezec,zebym chociaz do 36 z tymi skurczmi wytrwala..A tu dupa,latam,sprzatam,wielokilometrowe spacery urzadzam i porodu nie widac..A tak bylam na to nastawiona 😞 No coz,moze faktycznie jak juz I kto to mowi sie skonczy,to w koncu cos w marcoweczkach ruszy,a jesli nie to marzec juz za niecale 2 tygodnie..Wtedy juz napewno cos sie bedzie musialo tu zaczac dziac.Wlasnie skonczylam sprzatac,nawet podlogi wypucowalam i teraz ide poprasowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...