Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ale numer, w szoku jestem ktoś tutaj mógłby być wróżką z tym " i kto to mówi", nie wchodziłam na forum, bo myślałam że już spać poszłyście, a tymczasem takie ważne wydarzenie miało miejsce.
Gratulować pozostaje świeżo upieczonej mamusi. 🤪

no to która następna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dg3003 napisał(a):
ale numer, w szoku jestem ktoś tutaj mógłby być wróżką z tym " i kto to mówi", nie wchodziłam na forum, bo myślałam że już spać poszłyście, a tymczasem takie ważne wydarzenie miało miejsce.
Gratulować pozostaje świeżo upieczonej mamusi. 🤪

no to która następna?

Ja chyba jeszcze nie, mam w planach sprzątanie mieszkania 😁 Mąż właśnie pierze firanki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIELKIE GRATULACJE DLA MARTY I CÓRCI 🤪 też jestem zaskoczona, że poród przez cc?!, na pewno niedługo się dowiemy co i jak, najważniejsze, że mama i dzidzia są już razem 🙂 a która następna? ... to wielka niewiadoma 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki...
jaki termometr macie dla waszych pociech? Ja w domu mam 3 termometry w tym dwa z elektronicznym wyświetlaczem w tym jeden Brauna, rtęciowy i na każdym jest inna temperatura. Ta rtęciówka też najlepsza nie jest.

Słyszałam że dziecku najlepiej sprawdzać temp w pupie ale do mnie to jakoś nie przemawia. Chciałabym kupić coś co nie będzie stresować dziecka - myślałam o takim na podczerwień do czoła i ucha. Ma któraś z was coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, no super bardzo się cieszę... a już myślałam, że wiecznie będziemy z tymi brzuchami chodziły.. Myślę, że za ok miesiąc prawie wszystkie się rozpakujemy :P 🙂 Może Niunia następna? :P U mnie jutro dopiero 37 tydz się zaczyna więc jeszcze chcę poczekać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale u Marty to tak się nagle zaczęło... Niby miała objawy, zresztą tak jak większość z nas, ale tak nagle ją te skurcze złapały... Więc może którąś z nas tak nagle złapie 😁 :P Mi to też gin powiedziała, że trzyma kciuki, żebym ja chociaż do 37 tyg donosiła, no i proszę jutro 37 tydz i nic :P:P Może jak w pon odstawię progesteron to się zacznie :P:P A wy bierzecie jakieś leki na podtrzymanie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkie gratulacje dla Marty 🙂 🙂 🙂 !!!! Też będę wypatrywać relacji 🙂 Ale niech sobie teraz przede wszystkim odpocznie i wyprzytula Maleństwo 🙂

Aniulek, ja będę rodzić na Karowej, a Ty?

dq3003, ja mam taki termometr do ucha i czoła http://allegro.pl/ultramed-medyczny-termometr-do-czola-ucha-jakosc-i1444448353.html i zdaje się być dobry, dość dokładny. Zależało mi na takim elektronicznym, bo sama nie wiem kto by się bardziej umęczył - ja czy Dziecko - jakbym miała mu wtykać termometr w pupkę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...