Skocz do zawartości

Marzec 20011, poczatek drogi | Forum o ciąży


katy_86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • samantka

    2319

  • MonisiaD

    1525

  • Niunia26

    2070

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nie wyobrazam sobie,zebym malutkiej miala termometr w pupe wkladac.Ja kupilam taki do ucha z calpola,bo jest juz przez inne mamy sprawdzony i mierzy temperature w 1 sekunde.Nusia ty sie dziwisz,ze ruch mamy na forum?Taka nowina tego wymaga 😁 😁 Poprosze linka do tego watka o Marcie.bo chialabym sie tez dopisac.My zaraz z M na zakupy jedziemy.Ale pogoda beznadziejna jest i wcale mi sie nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz na chwilkę wpadłam bo strasznie źle się dziś czuje i nie mam sił siedziec! Kurcze i widzę że mamy mamusię 🙂
Super 🙂 ciekawe dlaczego cesarka - może były jakieś komplikacje! Na pewno po powrocie Marta nam wszystko opowie!

To ciekawe kto następny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Marta gratuluję 😘 😘 w końcu pierwsza mamcia! 😁 właśnie ciekawa jestem dlaczego była cesarka, Marta napisała mi, że dochodzi do siebie i jak już będzie miała siłę to napisze 😉
no a co do zakładów ja stawiam, że następna będzie Samantka bądź Niunia! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja prawdopodobnie jutro będę się widziała z Martą , bo jadę na ktg do tego szpitala, chyba, że wcześniej napisze na brzuszku,teraz jest bardzo zmęczona i odpoczywa, ale opiekę miała rewelacyjną 🙂
co do termometrów dobrze, że poruszyłyście ten temat, bo ja też się zastanawiam jaki kupić, są bardzo różne opinie a te do uszka podobno podaje różną temp. w zależności jak głęboko się go umieści, dobre są paskowe na czoło firmy Thermal.

Wydaje mi się, że następna w kolejce będzie Niunia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dziewczyny obstawiamy, która następna 😁 To trochę jak wróżenie z fusów 😜 Rzeczywiście wypadałoby na ammi, ale niunia jesteś tylko dzień do tyłu, więc kto wie? 🙂
Zapomniałam Wam napisać, że po wczorajszej bieganinie po mieście opadł mi brzuszek 😁 Jestem w szoku, ze była aż taka różnica w porównaniu do wersji z rana.

Jespere, ja w pierwszej kolejności jadę na Żelazną, więc jak dobrze pójdzie to bedę rodzić tam. Mam nadzieję, ze mój mały wybierze dzień bez wysypu mamusiek na IP 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dzięki za te wszystkie miłe słowa. Bardzo was przepraszam, że nie odpisałam od razu na smsy, ale co chwilę się coś działo,że nie miałam nawet jak. Tabletki odstawiłam jednak wczoraj, bo lekarz powiedział skończyć 38 tydzień.byłam w szoku, bo dostałam skurczy.były one nie do końca regularne, bo raz były co 4 min raz co 6 lub 8. Pojechalismy do szpitala,rozwarcie było na 4cm.zrobili mi ktg i wyszły skurcze porodowe, coraz bardziej bolesne.no i tak cała noc się meczylam, ale w pewnym momencie rozwarcie stanelo na 5cm, skurcze nie do wytrzymania i tetno zaczęli spadać.podjęli decyzje o cesarce,ja w sumie nawet byłam za po tych skurczach.
No i chyba o 11.25 lub 12.25 Majeczka przyszła na świat.sama cesarka nie była taka zła,nic nie czułam,miałam trochę drgawki.teraz trochę boli bo macica się kurczy,ale da się przeżyć.malutka dostałam na 30 min do karmienia,ale nie mogłam się podnieść,wiec za duzo nie zjadla.jest cudowna 🙂 taka malutka, ma gladziutka skórę i jest bardzo spokojna.prawie w ogóle nie płakała.Aga i ma dużo czarnych wloskow, a ja zgagi jakoś nie miałam, może 3 razy. Zobaczę ja dopiero jutro,bo leze w sali pooperacyjnej.ale oczy. Mi się zamykają wiec zaraz zasne. Bardzo glodna jestem...a w czasie skurczow nie w głowie mi bylo jedzenie.
No to tyle narazie, sorry ze tak dużo i trochę chaotycznie ale pisze z telefonu i wyświetlacz jest mały.postaram się zajrzeć jutro, jak o czymś zapomnialam to napisze pózniej. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta najważniejsze, że wszytko dobrze się skończyło i dziękujemy za informacje, bo chyba my wszystkie tu czekałyśmy aż czegoś więcej się dowiemy 🙂 🙂 Dobrze, że Twoja córcia zdrowa i wszytsko ok, a ty kochana odpoczywaj jak najwięcej i się nie dziwię, że padasz ze zmęczenia po takiej nocy... Szybkiego powrotu do formy Ci życzę i obyś jak najszybciej z Malutką do domku wróciła 🙂 🙂

A mi już brzuch się obniżył na pewno, bo więcej mogę zjeść, zgagi już nie mam i lżej mi się oddycha, więc kto wie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Marta najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło! 😘 odpoczywaj i dochodź do siebie powolutku! 😘 ja jestem u rodziców, więc nie będę często zaglądać, ale od czasu do czasu sprawdzę czy któraś nie postanowiła się również rozpakować! 😉
buźka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...