Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nasza Mama to Nas szybciutko urodziła 🙂 Ale biedna potem musiała się namęczyć z dwiema,a ponoć ja byłam okropny płaczek 🙂 🙂 Ale z drugiej strony pomęczysz się z bliźniakami rok a potem z górki,dwójke wychowa się za jednym razem...A jaka to oszczędność....Na raz chrzciny,komunia,urodziny...hehe dobre 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w kolejnym dniu 🙂
Ja juz po sniadanku 🙂 ja niestety nie mam mamy blisko wiec nie przytyje od sakołyków tym bardiej teraz gdy w taka pogode ciezko bedzie mi do rodzicow jechac 🙂 bo to co sie dzieje na zewnatrz to masakra 😞 nielubie zimy i nigdy nie lubilam i mam nadzieje ze szybko minie co bedzie wskazywalo ze porod juz jest tuz tuz 🙂
A co do samego porodu to powiem szczerze ze mimo ze naczytalam sie wiele o porodach i o bolach podczas to osobiscie jakos mnie on zbytnio nie przeraza byc moze dlatego ze wmawiam soebie ze tyle kobiet przezylo i rodzilo kolejne dzieci to ja pewnie tez dam rade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz mi powiedział,żę przy następnej ciązy mogą mi się bliźniaki trafić:P Ale ja narazie na jednym poprzestane 🙂 Moja mamusia tydzień przed porodem się dowiedziała,że będzie dwójka 🙂 Kiedyś nie robili tak badań,sprzetu nie było 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 u mojej sąsiadki bliżnieta w każdym pokoleniu i każdym odgałęzieniu i on ama 10m miesięcznego Rafałka i jest w 12tc strasznie się bała bliźniąt bo od początku tą drugą ciąże znosiła inaczej w sensie gorzej a brzuch teraz ma większy niż ja w 20tc ale u niej to by był koszmar ten mały ledwo zaczął chodzić a tu następna dwójka ale po ostatnim usg była szczęśliwa jak mi pokazała że ciąża wyraźnie pojedyńcza
a mam pytanie jak wasze dzieciaki są ułożone bo moja mała jest w położeniu podłużnym miednicowym i obawiam się że jak jest leniwa jak mamusia to nie zechce się odwrócić i będziemy mieć trochę stresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, kiedys tak bylo, ze przy porodzie dowiadywano sie KTO sie urodzil. A teraz kazda z nas chce juz wiedziec od samego poczatku - majac taka mozliwosc 🙂 Jak te kobitki wtedy zyly?? 🙂 🙂 🙂 Hehehehe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze to ja nie wiem jak leży moja dzidzia,jak miesiąc temu byłam na USG to po całym brzuchu skakało 🙂 🙂 🙂Lekarz powiedział"Wierci się aż miło patrzeć" Temperament to chyba po mamusi 🙂 🙂 🙂
Po porodzie trzeba szczególnie uważać,bo bardzo łatwo żeby "wtopic" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta moja koleżanka twierdzi że to planowane bo chciała mieć małą różnicę wieku a poza tym szefowa trochę ją nieprzyjemnie potraktowała ale to długa historia no i stwierdziła że to będzie dobry czas żeby mieć drugie dziecko więc życzę jej po prostu powodzenia
ja jeśli wszystko będzie dobrze następne chciałabym nie później niż za dwa lata a trzecie tak za 10 lat
między mną a siostrą jest 7 lat różnicy i obydwie mamy o to żal do rodziców chociaż mamy świadomość że być może inaczej być nie mogło
a co do tych "wpadek" po pierwszym porodzie to ja znam najlepszy środek antykoncepcyjny który stosuję od zawsze "WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ" hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...