Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka gratuluję dziewczynki!
Wyobrażam sobie co to za uczucie poznać płeć, ja nazywam swoją dzidzię fasolka(ona) albo groszek (on) ale pod presją ze strony rodziny a zwłaszcza siostry częściej używam groszka.
Ja też niegdy nie nosiłam czapki, teraz czapka, grube rajtały, ciepły szal i rękawiczki to podstawa bez której nie ruszę się z miejsca!
Mam pomysł na imię dla dziewczynki, które tatuś akceptuje. Będzie Helenka albo Irenka (mama moja za to o Irci nie chce słyszeć, a to takie piękne polskie imię!). A chłopca to bym chciała mieć Tomka albo Patryka. Tatuś bardziej się w tym temacie udziela, ale jak zaproponował Williama Roberta (w skrócie Billy Bob) to mam nadzieję, że jednak ja będę miała decysujący głos w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dla dziewczynki chciałabym Zuza, Helenka albo Lena.. 🙂 Jagoda też jest ładne. A z chłopakiem to ciężej ;D Ale obstawiamy Borys albo Kacper. Z Borysem to mój luby wyskoczył, na początku nie bardzo do mnie przemawiało to imię, ale z czasem coraz bardziej mi się podoba ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Billy Bob bardzo ciekawie i oryginalnie 😁
U nas jest jeszcze mały dylemat bo ja się uparłam na Michała, a mój mąż wolałby bardziej Miłosza... no i jak go przekonać?? 😞 Ewentualnie może jeszcze być Błażej albo Filip 🙂 ehh ciężki wybór! A propos pierogów, też dziś wciągnęłam cały talerz ruskich ze śmietaną (uwielbiam!) ale potem nie mogłam się ruszyć 😞
Zazdroszczę Wam dziewczyny, że macie blisko siebie mamy, które Was rozpieszczają! Ja niestety wyprowadziłam się 300 km od domu i czasem jest mi strasznie smutno i tęskno! No i mama nie podrzuci krokiecików 😞 ale na szczęście mam fajną teściową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
krokiety byly pyszne fajnie ze blisko mieszkam mamy bo ona swietnie gotuje a tesciowa nie koniecznie nie smakuje ki jej kuchnia



Ja niestety od domu mieszkam 20 km wiec obiadkow nie mam 🙂 ale tesciówke mam zajebista i dobrze gotuje wiec nie jest zle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam koleżanki 🙂 :*
Ja dzisiaj również byłam na USG i potwierdziła się mi dziewczynka 🙂 ma już ponad 20cm wiec jest nawet większa niż powinna. Niestety zwiększył mi się wynik TSH i teraz muszę brać już podwójna dawkę tabletek ;/ Mimo to wyszłam z gabinetu taka rozkojarzona że zapomniałam nawet zapłacić za wizytę i potem trzeba było się wracać w połowie drogi do domu :P
No nic ja już mykam do łóżeczka słodkich snów 🙂 :**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Dziewczyny !!! Dzień Dobry Waszym córeczkom i synkom 😉)!!
Dorcia wielkie, wielkie gratulacje za spełnione marzenie 🙂
Tu nasuwa mi się myśl, że coś jest w tym, że jak mamy dla danej płci wybrane imię to okazuje się, że czeka nas niespodzianka i zaczynamy myślenie od nowa. My-mimo, że od momentu zobaczenia dwóch kresek na teście CZUŁAM, że to będzie chłopak-mieliśmy wybrane już imię dla dziewczynki. Obopólnie wybraliśmy Jaśminę 😁 a nad chłopakiem ciągle myślimy. Niestety, mam wrażenie, że każde myśli osobno. Połówek wyskoczył ostatnio z Andrzejkiem 🤪 🤪
I boję się, bo cały czas mówi do brzusia per Rysiu...
Chyba muszę osobiście pofatygować się do USC w celu zarejestrowania dziecka.
Właśnie: melduje się tam gdzie matka jest zameldowana ? 😉

Co do bliskiego posiadania mam: niestety: zachciało mi się miłości i mieszkam teraz 300 km od rodziców 😞 a teściowej już nie mam, więc czasami zastanawiam się: jak to będzie po porodzie ??!! tylko ja i Połówek 🤢

Bardzo przypadł mi do gustu Billy Bob !! 😁 😁 😁 😁 😁
Pomogło mi zdecydowanie w porannej pobudce.

Miałam dodać, że mój synek jest chyba najcięższym okazem spośród naszych dzieciątek !!
Zaczynam się bać porodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki co wy ,kto wam kazał wyprowadzac sie tak daleko od mamy 😁 gdzie wy bedziecie miały lepiej niz u mamusi 😁
Tutlipulti a co do tego ze zadna mamusia ci niestety nie pomoze to sa tez plusy bedziesz postepowała i wychowywała maluszka po swojemu...a nie to tak zrob to tak albo co gorsza by chcialy zrobic wszystko za ciebie bo moze beda uwazaly ze sama nie dasz sobie rady
głowa do gory 😁
a i widze ze ktos tu cierpi na bezsennosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zaczynają docierać do mnie te ukryte opowieści o trudnych porodach. Mam wrażenie, że zanim zaszłam w ciążę każdy mówił: to cudowne ! zobaczysz, poród? jaki ból? szybko się zapomina. Teraz wychodzą najbardziej krwawe opowieści. Dwa tygodnie temu rodziła żona mojego kuzyna: bóle od niedzieli do czwartku ! Bo macica nie była przygotowana ! Z cesarką czekali do ostatniej chwili a potem lekarze radośnie oznajmili, że macica nie wytrzymała i też będzie trzeba ją usunąć. Dziewczyna 23 lata ! 1-e dziecko !
W zeszłym tygodniu z kolei moja kuzynka też urodziła poprzez cesarkę córeczkę: 50 cm i 2500g. Niestety cesarka wywołana przez wypadek samochodowy 😞

Tak tak.. moja rodzina obrała ten rok na intensywny rozród 😁 😁

A Kitek tak dzisiaj kopie, że od 6 rano już na necie siedzę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa.. Połówek z pasierbem w ciągu 1h11 min przejechali 250 metrów !! Warszawa dzisiaj stoi. Jak u Was?
A najgorsze, że zdecydowali się na powrót do domu 😁 😁
Zabiorą mi komputer dziwnie argumentując, że promieniowanie od laptopa szkodzi...

Czy "chwaliłam" się posiadaniem 8 letniego pasierba, który naczytał się przygód Mikołajka i nie chce mieć rodzeństwa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...