Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Przed chwilą pakowałam prezent dla mojego no ci się nawściekałam! Nie umiem ładnie pakować prezentów, kij z tym, ale pakowałam chyba z 20 minut! Jutro muszę wysłać, ale kurczę wypadałoby jakiś list napisać no i kartkę świąteczną wypisać... a mam takiego lenia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam robione USG za każdym razem. Chociaż może teraz będzie coraz mniej. Następną wizytę mam 22 grudnia i wtedy się okaże czy mi zrobią czy nie.

Ja tez powoli uciekam dziewczyny bo mój luby przyszedł.

Będę was podglądać. Spokojnego wieczoru i nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beatak83 napisał(a):
Ja nakarmiłam zmęczonego męża i też już jestem 🙂 🙂
Ale pewnie zaraz zabierze mi laptopa 😞

laptopów nie oddajemy ja też dziś walczyłam o swojego jak lwica ale chyba odwróciło się to przeciwko mnie skoro internet mi nawalał
co do budyniu no nie powiem skomplikowane to ale wszystko przygotowane nie ma odwrotu zarza będzie
alexia a TWÓJ kiedy wraca bo jakoś nie lecisz do niego jak niektóre
a ja mam wizytę dokładnie co 4 tyg w tym na początku przez dwa tygodnie usg codziennie a później już tylko w 12tc 20tc i chyba jakoś w 30 nie wiem a na tych wizytach pomiędzy to też tylko dopler czy jakoś tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ugotuję bo cały czas coś zaczynacie
między mną a "dziadkiem" bo tak na niego mówię jak mnie wkurzy jest też 7 lat i jak zaczynaliśmy dawno dawno temu to nie umiałam wtedy rozmawiać z żadnym moim rówieśnikiem taka dojrzała byłam albo oni niedojrzali hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
beatak83 napisał(a):
Ja nakarmiłam zmęczonego męża i też już jestem 🙂 🙂
Ale pewnie zaraz zabierze mi laptopa 😞

laptopów nie oddajemy ja też dziś walczyłam o swojego jak lwica ale chyba odwróciło się to przeciwko mnie skoro internet mi nawalał
co do budyniu no nie powiem skomplikowane to ale wszystko przygotowane nie ma odwrotu zarza będzie
alexia a TWÓJ kiedy wraca bo jakoś nie lecisz do niego jak niektóre
a ja mam wizytę dokładnie co 4 tyg w tym na początku przez dwa tygodnie usg codziennie a później już tylko w 12tc 20tc i chyba jakoś w 30 nie wiem a na tych wizytach pomiędzy to też tylko dopler czy jakoś tak

Mój mężuś jest u dentysty, ale u nas nie ma problemu z wydzieraniem kompa 🙂 Każde ma swój komputer i internet w domku mamy bezprzewodowy więc w tym temacie kłótni nie ma - o właśnie wrócił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...