Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
napewno tego tak nie zostawie ....ale po co mi te n nerwy.... żal....
dzwonilam do niej a ona ze to nie mozliwe... i ze zadzwoni doo ksiegowego i do mnie oddzwoni ale 2 godziny minely i jakos nie oddzwania 😠

Poproś o numer do tego księgowego i powiedz że sama sobie wyjaśnisz, jak kłamie to nie da Ci tego numeru. Każdy dzień działa na Twoja niekorzyść, bo gdyby teraz coś się działo z dzieckiem to nie masz ubezpieczenia i płacisz za szpital i każde badanie 🥴 Ciśnij ją, zabawa się skończyła, a ona zachowuje się bardzooo nieładnie - delikatnie mówiąc. Ja bym się do niej pofatygowała osobiście, najlepiej z jakimś świadkiem. A i jeszcze jedno - wyegzekwuj tę umowę bo ewidentnie baba kombinuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
ewelinka1007 napisał(a):
napewno tego tak nie zostawie ....ale po co mi te n nerwy.... żal....
dzwonilam do niej a ona ze to nie mozliwe... i ze zadzwoni doo ksiegowego i do mnie oddzwoni ale 2 godziny minely i jakos nie oddzwania 😠

Poproś o numer do tego księgowego i powiedz że sama sobie wyjaśnisz, jak kłamie to nie da Ci tego numeru. Każdy dzień działa na Twoja niekorzyść, bo gdyby teraz coś się działo z dzieckiem to nie masz ubezpieczenia i płacisz za szpital i każde badanie 🥴 Ciśnij ją, zabawa się skończyła, a ona zachowuje się bardzooo nieładnie - delikatnie mówiąc. Ja bym się do niej pofatygowała osobiście, najlepiej z jakimś świadkiem. A i jeszcze jedno - wyegzekwuj tę umowę bo ewidentnie baba kombinuje.

sama jestem w domu jakmaz z pracy wroci a ona nie zadzwoni to pojedziemy do tego ksiegowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się przekonałam na własnej skórze że ludzie są okropni, musiałam z nogą w gipsie do pracy chodzić bo mi ówczesna szefowa powiedziała że ona nie ma nikogo na zastępstwo, więc albo będę pracować, albo znajdę kogoś za siebie ( w sensie ja dzielę się swoją kasą z kimś i odpowiadam za wszelkie braki w towarze) albo wypad 😠, głupia byłam bo się poświęcałam a i tak nikt tego nie doceniał, ale ostatecznie to ona dostała przez PIP po dupie 😁 i to mocno 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dupa Ewelina ale walcz o swoje trzymam kciuki
mnie nie wcięło z mężem tylko przez męża- ja chcę ROZWODU ale on mi działa na nerwy normalnie szok
alexia baw sie dobrze i z soczkiem i wigilijnymi śledzikami nie przesadzaj!!!!!!!!!!
do później!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ja przed chwilą wróciłam a teraz znowu się szykuję bo wychodzę najpierw do baru a potem na Wigilię.

Ewelina
nie martw się - wszystko da się wyjaśnić.
Alexia - udanej imprezy 🙂 Nie objedz się (znając życie ja to zrobię 🤪 🤪 🤪 )

No Ty też baw się dobrze i nie przesadź z podjadaniem, ja sobie niestety nie mogę pozwolić na wiele ale pewnie też popróbuję tego i tamtego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wrocilam i powiem ze wiem co czula wczoraj ewelina po glukozie bo ja dzis po niej wymiotowalam 3 razy bo mi caly czas lezala na zoladku

jesli chodzi ewelinka o RMUA jesli cos to pomoge ja mialam sytuacje odwrotna czyli mialam umowe a okazalo sie ze skladek za mnie nie placili tylko ze ja mialam ten klopot ze pracodawca i caly glowny zaklad miescil sie 300 km ode mnie i moglam tylko kontaktowac sie telefonicznie lub mailowo wystosowalam do calego szefa pismo z odpowiednimi paragrafami postraszylam az w koncu wyplacil mi wynagrodzenie za zalegle dwa miesiace Jesli cos sluże pomocą Jak sie ich postraszy sadem i inspekcja to miekna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????



ja tak mialam okolo roku temu nawet gin byla po badaniu przekonana ze moge byc w ciazy i polozyla mnie do szpitala zeby mi zrobic badania wstepne podczas ktorych okazalo sie ze jednak nie jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????

Znam taką sytuację 🙂 A co Ci do główki przyszło?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????

Znam taką sytuację 🙂 A co Ci do główki przyszło?? 🥴

nie szwagierka dzwoniła spanikowana bo jest druga słaba kreska a ogólnie szansa jest że może być to ciąża tylko dla niej czas trochę nieodpowiednie, doradziłam aby jutro rano zrobiła kolejny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale się objadłam jak dzika świnia
rozwodu- bo on mnie w ogóle nie słucha i zepsuł nowy dekoder teraz nie wiem czy będę musiała ze niego zapłacić czy dostanę nowy czy co
dziewczyny mam pytanie, wiem że my mamy to za sobą przynajmniej na razie ale jak często mogą zdarzyć się pomyłki w teście ciążowym, chodzi o to czy może wyjść pozytywny i okaże się że ciąży nie ma?????????

Znam taką sytuację 🙂 A co Ci do główki przyszło?? 🥴

nie szwagierka dzwoniła spanikowana bo jest druga słaba kreska a ogólnie szansa jest że może być to ciąża tylko dla niej czas trochę nieodpowiednie, doradziłam aby jutro rano zrobiła kolejny

A kiedy powinna dostać planowaną miesiączkę? Test najlepiej robić po terminie spodziewanej miesiączki i to rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...