Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

kamikusia napisał(a):
ja tez sie najadlam ptasim mleczkiem a malemu tak smakuje ze caly brzuch mi lata 😁

My sylwestra spedzamy u znajomych. troszke mi sie nie chce tam isc bo codzinnie boli mnie juz kregoslup i wysiedziec nie moge 😞


Oj tam. Zrób listę wymagań 😁 ja poprosiłam o niedymienie fajkami i miejsce w razie czego leżące. Pierdzielę: jak mi się będzie chciało to pooglądam ich z pozycji horyzontalnej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Frytus150: nie martw sie nie jestes jedyna tutaj, ktora nei wie, kto jej w brzuszku rosnie 🙂 ja tez nie mam zielonego pojecia, nastepne USG za 3 tygodnie, potem juz nie przewiduje miec zadnego, wiec jesli dzidzia sie odwroci w styczniu, to nie bede wiedziala do konca.... No coz, nie ja pierwsza nie ostatnia w takiej sytuacji tak naprawde. U mnie w pracy 2 kobiety byly ostatnio w ciazy i zadna z nich nie wiedziala co beda mialy. Wiec glowa do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądacie coś ciekawego teraz bo ja dla siebie nic nie mogę znaleźć zaraz się wkurzę i spać pójdę
a pies tak drze mordę koło mnie jak nigdy aż mi w uszach dzwoni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
My właśnie wyszłyśmy z wanny. Od razu spokój, bo fikanie było zanim do wody nie weszłam 🙂 Poleżałam 20 minut i malutka śpi 😉 Ciekawe tylko jak długo 🙂

ty a moja zawsze w wannie baraszkuje może ja w zbyt ciepłej wodzie albo co bo jak tylko zaczynam się rozbierać ona już zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
oglądacie coś ciekawego teraz bo ja dla siebie nic nie mogę znaleźć zaraz się wkurzę i spać pójdę
a pies tak drze mordę koło mnie jak nigdy aż mi w uszach dzwoni

Napatrzył się na Panią i też wyje 😉 I jemu się nastrój udzielił 😁

ej to nie jest śmieszne on waśnie tak skomlał, nigdy tak nie robił nigdy teraz już na dworze siedzi ale tez go słyszę bo już mu w dupe zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff.. co za dzień. Byłam na 14 u dentysty, ależ mnie babsko wymęczyło 😲
Skończyłam na dziś grafikę do strony i spadam od komputera zaraz bo większość dnia przy nim spędziłam.

A my sylwestra spędzamy u mojego brata i jego narzeczonej.. taka mała domówka we 4 albo 6 😉
Ja zażyczyłam sobie picollo 😁 Jutro idę po składniki na jakąś sałatke.. może z tuńczykiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Coś do poczytania:

http://blog.onet.pl/39997,1,archiwum_goracy.html


Oto lista najbardziej popularnych imion nadawanych w Warszawie w roku 2009:

Dziewczynki: Maja, Julia, Zuzanna, Natalia, Zofia, Aleksandra, Oliwia, Amelia, Wiktoria, Gabriela

Chłopcy: Jakub, Mateusz, Jan, Bartek, Antoni, Michał, Filip, Kacper, Piotr, Franciszek

cholera i oba moje typy są wśród najbardziej popularnych 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
i co teraz? 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sylwestra nie odbieram jakoś szczególnie i wystrzałowo 😉
czuję się, jakbym szła na urodziny, czy domówkę 😉
W tamtym roku sylwester bezalkoholowy, bo siedziałam w pracy na recepcji 😜
W tym roku bezalkoholowy, ale za to w jakim towarzystwie pod sercem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak aisak to miał być ANTOŚ
witam dla mnie też dzień jak co dzień tylko może bardziej nerwowy
mam tez trochę roboty właśnie wróciłam od babci teraz muszę zrobić masę do ciasta, później sprztanie, później zawożę babcie do kościoła, później tiramisu, sałatki, i wsio
ostatecznie kąpanie i zasiadam przed telewizor ze schłodzonym PICOLLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...