Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
cześć 🙂
co tam u Was ja leże po śniadanku i czytałam co wczoraj smarowałyście 🙂 ale jak m kało stron miałam do nadrobienia.
Ja jutro przed 8 muszę być na glukozie wrrr


nie martw się Nina wcale to takie złe nie jest, ja piłam dwa razy i mi smakowało 🤪
byle bys miala wyniki w porządku
masz oklaska na początek dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak napisał(a):
tyminka napisał(a):
cześć 🙂
co tam u Was ja leże po śniadanku i czytałam co wczoraj smarowałyście 🙂 ale jak m kało stron miałam do nadrobienia.
Ja jutro przed 8 muszę być na glukozie wrrr


nie martw się Nina wcale to takie złe nie jest, ja piłam dwa razy i mi smakowało 🤪
byle bys miala wyniki w porządku
masz oklaska na początek dnia 😉


dziękuje 🙂 no mam nadzieje ze nie będę wymiotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka dla mnie samo wypicie tego nie bylo zle ale potem byla tragedia caly czas bylo mi nie dobrze myslalam ze zwymiotuje no ale pozniej sie dowiedzialam ze najlepiej zabrac ze soba kawalek cytryny ponoc lepiej sie znosi ta glukoze jak sie przegryzie cytryne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Dzień dobry, ja już po kąpieli, kończę śniadanko i pomysłów co dalej brak 🙂
Co dzisiaj robicie na obiadek? Ja nie mam pomysłu 🤔

Ola ja dziś wymyśliłam taki obiad że wstyd się przyznać- ale to dla mojego drwala który pojechał do lasu po drzewo na opał 🤪 🤪 🤪 🤪

jaki? 🙂

zapiekana wiejska kiełbasa której mamy całą zamrażarkę z frytami i kapuchą kiszoną 🤪 🤪
ale wymyśliłam ,ale przynajmniej tego nie zepsuje a i wiem że i jemu bedzie smakowało bo on kiełbasiany jest
tymczasem leże i dumam dlaczego ta głowa mnie boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
tyminka dla mnie samo wypicie tego nie bylo zle ale potem byla tragedia caly czas bylo mi nie dobrze myslalam ze zwymiotuje no ale pozniej sie dowiedzialam ze najlepiej zabrac ze soba kawalek cytryny ponoc lepiej sie znosi ta glukoze jak sie przegryzie cytryne 🙂

a ja wiem że się powtarzam ale mnie tam to smakowało, no może szczerze po prostu nie było takie złe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLa robisz sobie jakis prezent na urodziny czy pozostawiasz to Sebastianowi ??? tzn nie mam tu na myśli prezentu rzeczowego bo wiem że jakaś torebka był( tylko nie wiem czy to było juz na urodziny) bardziej myślę o jakiś słodkościach albo wspólnym wyjściu
myślisz że Seba się postara????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
tyminka dla mnie samo wypicie tego nie bylo zle ale potem byla tragedia caly czas bylo mi nie dobrze myslalam ze zwymiotuje no ale pozniej sie dowiedzialam ze najlepiej zabrac ze soba kawalek cytryny ponoc lepiej sie znosi ta glukoze jak sie przegryzie cytryne 🙂

a ja wiem że się powtarzam ale mnie tam to smakowało, no może szczerze po prostu nie było takie złe


potwierdzam 😉 tak mnie wszyscy nastraszyli, siostra, przyjaciółka, koleżanki ze fujjjjj, ze nie wypijesz, ze zwymiotujesz, a mi też smakowało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andziucha napisał(a):
matyldusia mnie w sumie jak to pilam tez smakowalo ale potem jak zaczelo mi sie robic nie dobrze to myslalam ze tam pod sciana gdzies zwymituje zeby mi ulzylo;/

a mnie się spać po tym chciało , wysiedziałam tam godzinę a później same oczy mi się zamykały ale zjadłam coś i przeszło a potem po tym cukrze dostałam takiego powera że pamiętam do wieczora się po domu krzątałam i intensywnie działałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
OLa robisz sobie jakis prezent na urodziny czy pozostawiasz to Sebastianowi ??? tzn nie mam tu na myśli prezentu rzeczowego bo wiem że jakaś torebka był( tylko nie wiem czy to było juz na urodziny) bardziej myślę o jakiś słodkościach albo wspólnym wyjściu
myślisz że Seba się postara????????

raczej nie, on nie jest z tych spontanicznych a z tych zaplanowanych i przewidywalnych 😉 poza tym on pracuje do późna, zanim wróci to będzie przed 19-tą, nie mam sumienia go nigdzie ciągać, a na sobotę się teściowie zapowiedzieli i muszę piec ciasto 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Andziucha napisał(a):
matyldusia mnie w sumie jak to pilam tez smakowalo ale potem jak zaczelo mi sie robic nie dobrze to myslalam ze tam pod sciana gdzies zwymituje zeby mi ulzylo;/

a mnie się spać po tym chciało , wysiedziałam tam godzinę a później same oczy mi się zamykały ale zjadłam coś i przeszło a potem po tym cukrze dostałam takiego powera że pamiętam do wieczora się po domu krzątałam i intensywnie działałam

jak mi tak pójdzie poród jak wypicie glukozy to nie mam się co martwić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisak napisał(a):
tyminka napisał(a):
właśnie przeczytałam co ta joasia w lutówkach napisała ISTNA RZEŹNIA!! ta ją za koszule ciągneła mąż za nogi ja pierd***

też byłam w szoku 🤢 🤢 🤢 ja nie wiem czy dam rade 🥴


ja to bym się czuła jak wyszarpana rozszarpana kupa mięsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie też sie dziewczyny powoli rozwiązują bo jak pisałam wokół mnie jest chyba 9 ciężarnych i 8 stycznia wyskoczyła ogromna LENA a teraz w czwartek mała ANIA tzn nie taka mała bo miała 3,5 kilo no i moja kuzynka a jej mama żeby mnie nie straszyć mówiła że wszystko oki i porodzik łagodny ale już się dowiedziałam że wcale tak łatwo nie było i jeszcze małej złamali obojczyk bo przecież za późno nacięli ale i tak zdążyli zanim sama popękała ,
poza tym jej mama ma mało pokarmu no i mimo że to jej drugie dziecko ale po 10 letniej przerwie to ma wielkie obawy i dystans i jeszcze przez ten obojczyk nawet jej nie kąpie
mała niby spokojna, najedzona przebrana ale coś tam kwęka być może przez ten obojczyk 🤢

dobra idę do sklepu bo 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
właśnie przeczytałam co ta joasia w lutówkach napisała ISTNA RZEŹNIA!! ta ją za koszule ciągneła mąż za nogi ja pierd***

na mnie to jakoś nie zrobiło wrażenia, najbardziej tylko sama końcówka jak już mała się urodziła i tata miał szklanki w oczach, a tak.. każdy poród jest inny i nie ma się co stresować, będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
właśnie przeczytałam co ta joasia w lutówkach napisała ISTNA RZEŹNIA!! ta ją za koszule ciągneła mąż za nogi ja pierd***

na mnie to jakoś nie zrobiło wrażenia, najbardziej tylko sama końcówka jak już mała się urodziła i tata miał szklanki w oczach, a tak.. każdy poród jest inny i nie ma się co stresować, będzie dobrze 🙂

a z resztą ja nie twierdzę że tej "lutówce" było łatwo ale już nawet na tym forum czytałam o gorszych przezyciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to jakieś straszne... ja nwet niegdy nie zemdlałam nikt mnie nie musiał podnosić, w szpitalu niegdy nie byłam a tu nagle będą mnie szarpać jacyś ludzie ciąć krocze aż do uda i jeszcze szarpać łożysko z kroku 🤢 mnie to przeraża. Boże daj żebym ja jakoś łatwo urodziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
a dla mnie to jakieś straszne... ja nwet niegdy nie zemdlałam nikt mnie nie musiał podnosić, w szpitalu niegdy nie byłam a tu nagle będą mnie szarpać jacyś ludzie ciąć krocze aż do uda i jeszcze szarpać łożysko z kroku 🤢 mnie to przeraża. Boże daj żebym ja jakoś łatwo urodziła

podobno jakie nastawienie taki poród - to są słowa z wczoraj położnej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...