Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):


Olcia - spokojnie - jak tylko będzie to możliwe to mi zamów. Jak się nie da to się nie potrzaskam - będę kombinować coś innego. Ostatnio coś mało rozgarnięta jestem i pamiętam że pytałaś ale nie zatrybiłam.

Zrobię co w mojej mocy ale nie obiecuję, wszystko zależy od tego czy mama da radę to kupić tzn iść do Frankfurtu, a z pocztą to już mój mąż będzie musiał sobie poradzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najpierw to ja muszę iść na USG i zobaczyć czy moja mała ma odpowiednią wagę żeby się nie okazało że straszyli mnie kluską a urodzi się kruszynka 🙂 Jak się okaże że ma 3 kg w 36 tygodniu to na bank dłużej niż do 38 tygodnia czekać nie będę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśki dziękuję za kolejne życzenia ale aisak musiałaś wstawić tą fotkę????????? teraz wszystkie wiedzą że mam 25 a tak pewnie dalej myślałyby że 17stka ze mnie ognista 😉 😁

ja już po obiedzie, teraz wyszoruję i wypastuję kozaki i ładuję się do wanny

Wiola a czy w dzisiejszych czasach nie masz nikogo pracującego w Niemczech kto mógłby Ci te krople kupić????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
Kaśki dziękuję za kolejne życzenia ale aisak musiałaś wstawić tą fotkę????????? teraz wszystkie wiedzą że mam 25 a tak pewnie dalej myślałyby że 17stka ze mnie ognista 😉 😁

ja już po obiedzie, teraz wyszoruję i wypastuję kozaki i ładuję się do wanny

Wiola a czy w dzisiejszych czasach nie masz nikogo pracującego w Niemczech kto mógłby Ci te krople kupić????????????


ja nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Najpierw to ja muszę iść na USG i zobaczyć czy moja mała ma odpowiednią wagę żeby się nie okazało że straszyli mnie kluską a urodzi się kruszynka 🙂 Jak się okaże że ma 3 kg w 36 tygodniu to na bank dłużej niż do 38 tygodnia czekać nie będę 🙃

a ja myślałam że w następny weekend się "poopkam" (jak to Frytus mawia) i dupa nic z tego pozostaje mi mycie okien i jazda na rowerze oby tylko pogoda dopisała w deszcze pedałować nie zamierzam 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwaga Ania śpiewa:
Happy birthday to you! Happy birthday to YOU!! HAAAAAPYYYY BIRTHDAYYYYY DEAAAAAR MATYLDA!!!!!!!! Happy birthday to YOU!!!!
Mam nadzieję, że pozatykałyście uszy 🤪 zbyt wokalna nie jestem, ale wysyłam szczere życzenia dla naszej ćwierćwiecznej marudy namber łan:
Pełnej lodówy, pociechy z Leona, gorącego seksu (nie wnikam z kim, oby było długo i gorąco i najlepiej kilka razy pod rząd 😉) no i oczywiście najważniejsze: aby Twoja Lenka przybyła na ten świat szybko i bezboleśnie! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
tyminka napisał(a):
wiecie ja nie wiem czy takie rzeczy coś dają w ierzycie w to? gdyby tak było to czemu niektóre przenoszą?

bo się nie bzykają albo robią to nieumiejętnie 😁

o tak tak na pewno
dlatego nawet gdyby z moim do czegoś doszło to i tak nic nie pomoże

Ania pięknie zaśpiewałaś na prawdę , trochę zeszłaś z melodii ale co tam liczy się to że chciałaś dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ola wspomóż proszę Cię moją pamięć: jak się te kropelki nazywają???

Sab Simplex 🙂

danke!!!
to ja mam pomysła jak facet nie daje rady; trochę ohydne ale cóż na przyspieszenie porodu może się sprawdzi; no więc skitrać trochę spermy a potem sobie samej dogodzić ^^ czy to przy filmie xxx czy nie wiem jak ale może podziała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
Ola wspomóż proszę Cię moją pamięć: jak się te kropelki nazywają???

Sab Simplex 🙂

danke!!!
to ja mam pomysła jak facet nie daje rady; trochę ohydne ale cóż na przyspieszenie porodu może się sprawdzi; no więc skitrać trochę spermy a potem sobie samej dogodzić ^^ czy to przy filmie xxx czy nie wiem jak ale może podziała 😁 😁 😁

a nasienie skąd? bykowi mam iść jaja bujać? 😁
zostaje jeszcze jazda na rowerze, nic tak szyjki nie wymasuje jak odpowiednie siodełko ewentualnie jego brak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...