Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

jestem i ja 🙂

Mam zamiar dzisiaj rodzić: bo i termin zobowiązuje i waga Witka, co słusznie zauważyła Matylda 😁 😁
Niestety, nic na akcje porodową nie wskazuje, więc pewnie skończy się na pobożnym życzeniu 🤢

Wieści od Oli mało, bo i u niej bez zmian, leży sobie na patologii Bóg jeden wie po co:-/

Ja dziś do teścia na obiad jadę więc pewnie i mnie mało będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
jestem i ja 🙂

Mam zamiar dzisiaj rodzić: bo i termin zobowiązuje i waga Witka, co słusznie zauważyła Matylda 😁 😁
Niestety, nic na akcje porodową nie wskazuje, więc pewnie skończy się na pobożnym życzeniu 🤢

Wieści od Oli mało, bo i u niej bez zmian, leży sobie na patologii Bóg jeden wie po co:-/

Ja dziś do teścia na obiad jadę więc pewnie i mnie mało będzie.

witam tarchominska mamuske 🙂
a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic???jesli mozna spytac.... 😘
pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem i ja 🙂

Mam zamiar dzisiaj rodzić: bo i termin zobowiązuje i waga Witka, co słusznie zauważyła Matylda 😁 😁
Niestety, nic na akcje porodową nie wskazuje, więc pewnie skończy się na pobożnym życzeniu 🤢

Wieści od Oli mało, bo i u niej bez zmian, leży sobie na patologii Bóg jeden wie po co:-/

Ja dziś do teścia na obiad jadę więc pewnie i mnie mało będzie.

witam tarchominska mamuske 🙂
a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic???jesli mozna spytac.... 😘
pozdrawiam...


A dzień dobry dzień dobry 🙂
W pierwszej kolejności uderzymy na Żelazną, byłam, widziałam, podoba mi się aczkolwiek chodzą po mieście ploty, że odsyłają stamtąd. Mnie bardziej przeraża fakt, że bardzo upierają się przy naturalnym rodzeniu: bez nacinania krocza, cc w ostatniej chwili a ja jakby nie było mam duuuuże dziecko i boję się że jak tak będą czekać to coś mu się stanie. No cóż, mój się uparł bo już raz tam rodził więc liczę że wie co mi i synciowi chce zrobić 😁
Jak mnie odeślą to zostaje mi Inflancka, stamtąd mam lekarza, tam chodziłam na szkołę rodzenia i stamtąd mnie nie odeślą. Ale nie jest to szpital super mnie zachwycający: ot po prostu pojadę tam urodzić.
Dlatego liczę, że Św Zofia będzie dla mnie łaskawa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
jestem i ja 🙂

Mam zamiar dzisiaj rodzić: bo i termin zobowiązuje i waga Witka, co słusznie zauważyła Matylda 😁 😁
Niestety, nic na akcje porodową nie wskazuje, więc pewnie skończy się na pobożnym życzeniu 🤢

Wieści od Oli mało, bo i u niej bez zmian, leży sobie na patologii Bóg jeden wie po co:-/

Ja dziś do teścia na obiad jadę więc pewnie i mnie mało będzie.

witam tarchominska mamuske 🙂
a w ktorym szpitalu bedziesz rodzic???jesli mozna spytac.... 😘
pozdrawiam...


A dzień dobry dzień dobry 🙂
W pierwszej kolejności uderzymy na Żelazną, byłam, widziałam, podoba mi się aczkolwiek chodzą po mieście ploty, że odsyłają stamtąd. Mnie bardziej przeraża fakt, że bardzo upierają się przy naturalnym rodzeniu: bez nacinania krocza, cc w ostatniej chwili a ja jakby nie było mam duuuuże dziecko i boję się że jak tak będą czekać to coś mu się stanie. No cóż, mój się uparł bo już raz tam rodził więc liczę że wie co mi i synciowi chce zrobić 😁
Jak mnie odeślą to zostaje mi Inflancka, stamtąd mam lekarza, tam chodziłam na szkołę rodzenia i stamtąd mnie nie odeślą. Ale nie jest to szpital super mnie zachwycający: ot po prostu pojadę tam urodzić.
Dlatego liczę, że Św Zofia będzie dla mnie łaskawa 😁

tez o zelaznej slyszalam to i tamto....no i ze tam ciezko z przyjeciem,ze odsylaja...
to ty kochana dzis masz termin i nic????jedziesz do szpitala dzis???moze na wywolanie????
zycze powodzenia... szybkiego i lekkiego porodu....buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jedziesz do szpitala? masz bóle?

wiecie ja sie co raz bardziej boje... rano wstaje zasnac nie moge boje sie tego porodu, taka cwaniara ze mnie była co sie nie boi a teraz jak patrze na swój suwaczek to mam nadzieje ze urodze w terminie albo kilka dni po... teraz jeszcze nie jej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyminka napisał(a):
Magda jedziesz do szpitala? masz bóle?

wiecie ja sie co raz bardziej boje... rano wstaje zasnac nie moge boje sie tego porodu, taka cwaniara ze mnie była co sie nie boi a teraz jak patrze na swój suwaczek to mam nadzieje ze urodze w terminie albo kilka dni po... teraz jeszcze nie jej...


ja powiem szczerze ze się nie boje porodu chciałabym mieć już to za sobą Najbardziej boję się tego że będą zmuszeni wywoływać mi poród bo to ból jest niesamowity dlatego mam nadzieje ze mała będzie chciała jednak wyjść sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Tyminka, czego mamy się bać: zobacz część z nas już ma to już za sobą, damy radę i my 🙂

Ja tam się nie boję porodu i tego co potem: boję się, że coś się stanie synciowi podczas porodu. Że będą czekać z cc, albo wyrwą mu obojczyk bo na siłę będzie: rodzić po ludzku.
W koncu silne kobiety jesteśmy prawda ? 😉
I tarłam dzisiaj i wyciągałam sutki tak jak mówiłaś: matko jak to boli 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Oj Tyminka, czego mamy się bać: zobacz część z nas już ma to już za sobą, damy radę i my 🙂

Ja tam się nie boję porodu i tego co potem: boję się, że coś się stanie synciowi podczas porodu. Że będą czekać z cc, albo wyrwą mu obojczyk bo na siłę będzie: rodzić po ludzku.
W koncu silne kobiety jesteśmy prawda ? 😉
I tarłam dzisiaj i wyciągałam sutki tak jak mówiłaś: matko jak to boli 😮



ja tez chwytam sie różnych sposobów ale jakoś żaden nie daje efektu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Masz rację, wykorzystaj chwilę i pogodę, i babcię 😁

a ja mam dzisiaj niewiadomego wkur***wa. Czy to może być oznaką porodu ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁


ja tak miałam 2 dni temu i puki co nie urodziłam 😁 😁 więc chyba to nie ten objaw musisz znaleźć inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Masz rację, wykorzystaj chwilę i pogodę, i babcię 😁

a ja mam dzisiaj niewiadomego wkur***wa. Czy to może być oznaką porodu ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁


ja tak miałam 2 dni temu i puki co nie urodziłam 😁 😁 więc chyba to nie ten objaw musisz znaleźć inny 🙂


no żesz, a już myślałam 😁
to idę ciasto drożdżowe umacham: jak się nasiłuję to może coś pomoże :-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
Tutliputli napisał(a):
Masz rację, wykorzystaj chwilę i pogodę, i babcię 😁

a ja mam dzisiaj niewiadomego wkur***wa. Czy to może być oznaką porodu ?? 🤪 🤪 🤪 😁 😁


ja tak miałam 2 dni temu i puki co nie urodziłam 😁 😁 więc chyba to nie ten objaw musisz znaleźć inny 🙂


no żesz, a już myślałam 😁
to idę ciasto drożdżowe umacham: jak się nasiłuję to może coś pomoże :-/



z ciastem nie próbowałam więc możesz spróbować zobaczymy efekt jak się uda to ja spróbuje 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Witam.
Ale miałam masakryczną noc 🥴 Spałam 2,5h. Szkoda gadac. Ale rano trochę odespałam. Za chwilkę jedziemy do rodziny Tomka i spacer z małą zaliczyć bo pogoda jest cudna 🙂

Miłego dnia dla was.


Biedactwo 🤨 dobrze że dospałaś rano 🙂 pierwszy spacerek czy już był ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutliputli napisał(a):
Oj Tyminka, czego mamy się bać: zobacz część z nas już ma to już za sobą, damy radę i my 🙂

Ja tam się nie boję porodu i tego co potem: boję się, że coś się stanie synciowi podczas porodu. Że będą czekać z cc, albo wyrwą mu obojczyk bo na siłę będzie: rodzić po ludzku.
W koncu silne kobiety jesteśmy prawda ? 😉
I tarłam dzisiaj i wyciągałam sutki tak jak mówiłaś: matko jak to boli 😮



właśnie tez sie tego boje, czy zdrowa czy wszystko dobrze bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Witam.
Ale miałam masakryczną noc 🥴 Spałam 2,5h. Szkoda gadac. Ale rano trochę odespałam. Za chwilkę jedziemy do rodziny Tomka i spacer z małą zaliczyć bo pogoda jest cudna 🙂

Miłego dnia dla was.


Biedactwo 🤨 dobrze że dospałaś rano 🙂 pierwszy spacerek czy już był ??


z tego co Wiola pisała, już był.
Wiola, ale kolki czy coś innego? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...