Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej dostałam informację od Magdy że zatrzymali ją w szpitalu na obserwacji po dzisiejszym KTG ponieważ wykryto u niej skurcze i szyjka sie skróciła do 1 cm

A ja wróciłam ze swoim z CH gdzie położne dietetycy opowiadali różne rzeczy Poćwiczyłam trochę na piłce 🙂 ale skurcz niestety nie wywołało tylko zakwasy a cwiczyłam tylko z 10-15 min 😁 😁 Pokazywali jak kąpać dzieci i mój się uczył na lalce kąpać 🙂 Nie będę pisała co mówiły położne bo praktycznie nic nowego co by nie bylo poruszane tutaj 🙂 No i dostałam darmowy karnet na 8 wejsc na zajęcia z ćwiczeń z dzidzią po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymkolwiek eloite sobie zasłużyła na usunięcie postu: niech będzie Twoja wola Panie 😁
Dorka no słyszałam, że strasznie dużo ludzi tam było. I zazdroszczę karnetu 😜 😜

Byłam oglądać wózki !!!! 🤪 🤪 🤪 co oczywiście w żaden sposób nie wiąże się z kupnem 😠 😠 😠 ale krok do przodu uczyniony.
Zaczynam wierzyć, że do lipca go kupimy 😁
Zresztą, jak powiedziałam: wózek w Auchan, czterokołowy a tylko 1 zł kosztuje 😉
tylko zbyt przewiewny jest i bez wersji spacerowej 😁

A tu widać, że weekend w pełni, i pewnie jak zeszły: cicho cicho a od poniedziałku znowu polecimy. Ot taka Magda np..mogę i ja jeszcze 😁
Choć słońce zaświeciło i pokazało, że aż TAK czysto w domu to ja nie mam: wszędzie mi kurz lata, i okna jakieś takieś.. jutro muszę od rana się za to zabrać 😉

ale mam sugestywny tekst w suwaczku !! 🤪 🤪
dziecko ! słuchaj się suwaczka !! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza !!! 🤪 🤪
Ja w sprawie jedzenia: Do mam karmiących, to co Wy w końcu jecie?
Tak czytam czytam o tych dietach mam karmiących i człowiek kręćka dostaje.
Tym bardziej, że nienawidzę gotowanej marchewki a chyba większość mam żywi się właśnie tym 🙂
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
Pizza !!! 🤪 🤪
Ja w sprawie jedzenia: Do mam karmiących, to co Wy w końcu jecie?
Tak czytam czytam o tych dietach mam karmiących i człowiek kręćka dostaje.
Tym bardziej, że nienawidzę gotowanej marchewki a chyba większość mam żywi się właśnie tym 🙂
😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮
Heh, ja jem wszystko.. juz wczesniej pisalam. No moze nie jem zbyt duzo owocow i niektorych wogole, ale jablka i czasami banany bo akurat to uwielbiam. Nie pije sokow pomaranczowych i z tych innych owocow cytrusowych ale slodycze wpierdzielam, no moze tez nie w ilosciach takich jak do tej pory ale jem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Jestem spowrotem. Mała nie spała w nocy bo po prostu nie miała ochoty. Wolała sobie pooglądać świat na rekach bo jak tylko się ją położyło do łóżeczka to się darła. Dzisiaj czeka mnie podobna noc bo cały dzień, CAŁY!!!!! przespała. Teraz już oczy ma jak szklanki i nie łudzę się że pośpię.

Ja po kolkach małej bardzo uważam na to co jem a jem serio gówniane rzeczy w tym gotowaną marchewkę - na szczęście mama i babcia tak je doprawiają że nie dość że jest to zjadliwe to nawet jeszcze smakuje.

To tyle.

Dobranoc dla wszystkich którzy będą mogli spać. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia rozwaliłaś mnie tekstem :" Zresztą, jak powiedziałam: wózek w Auchan, czterokołowy a tylko 1 zł kosztuje tylko zbyt przewiewny jest i bez wersji spacerowej " 😁 😁 😁 😁

Klaudia może to skurcze 🙂 a nie zapalenie pęcherza

To ja też się żegnam i uciekam robić frytki 🙂 a i dzisiaj też skorzystałam z mcdonalda 😁 😁

Dobranoc 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka, to raczej zapalenie pęcherza, bo latam jak głupia do kibla a tam 2 kropelki mi lecą 😞 i mnie piecze. do dupy. wzięłam Urosept i mam nadzieję, że mi się polepszy.
W ogóle, chrzestna mojego Michała dzwoniła i..... już kupiła wózek!!!!!!!!!!!! świetnie!!!! nie wiem nawet jaki, mają zdjęcia przesłać, ale nie jestem zachwycona, bo przecież oni się nie znają 😞 i co teraz?! ehhh... ale są ze Szwecji, to może Emmaljunga mi kupili!! hahaha, jasne 😁 jestem zła, zła, zła i jeszcze raz ZŁA!!!!! i ten pęcherz w dodatku. Nie wiem, jak przeżyję dzisiejszą noc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
jam jest
ale pewnie na chwilkę bo znowu będę miała problem z netem 😞
Klaudia powiem Ci że sprawa z "twoim " wózkiem nieciekawa ale ja w mojej sytuacji to pewnie wzięłabym cokolwiek by mi nie dali bo już jestem w takiej desperacji

bocian siedzi u mnie na kominie od rana i klekoce - może chce mi tam coś/kogoś podrzucić 🤪
oby nie bo ja ciągle nie gotowa i rodzić w ciągu najbliższych dwóch tygodni nie zamierzam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
hej
jam jest
ale pewnie na chwilkę bo znowu będę miała problem z netem 😞
Klaudia powiem Ci że sprawa z "twoim " wózkiem nieciekawa ale ja w mojej sytuacji to pewnie wzięłabym cokolwiek by mi nie dali bo już jestem w takiej desperacji

bocian siedzi u mnie na kominie od rana i klekoce - może chce mi tam coś/kogoś podrzucić 🤪
oby nie bo ja ciągle nie gotowa i rodzić w ciągu najbliższych dwóch tygodni nie zamierzam 😉

hej.
sprawa nieciekawa i z wózkiem i pęcherzem ;/
najwyżej się później sprzeda i tyle. Zobaczymy co to w ogóle za wózek, bo może nie wierzę w ciotkę Michała 😁
idę spać dalej. Dobranoc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko
widze gwarno od soboty az nie wiem czy nadrobie:P
co wy tam robicie?
Ciekawe jak Madzia i Ola...
ja mam cały czas skurcze ale do porodu sie nie szykuje 🙂 schody prawie skonczone ale smoczek jeszcze nie wyparzony wiec nie moge isc rodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eunia91 napisał(a):
Hej.... Ja mam cały czas skurcze ale takie same nie nasilają się i są nieregularne... A szkoda... Już bym chciała mieć bobasa przy sobie...


cierpliwosci 🙂 ja jutro mam ktg lekarz mi juz teraz karze szybciej niz co tydzien na ktg nie wiem czemu, na ostatnim ktg wyszły skurcze moze dlatego byłam w czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...