Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
mojemy dzieckos luzy polski klimat, sporo spi i bawi sie 🙂
moja sasiadka ( dodam ze z biednej, patologicznej rodziny z problemami alkoholowymi i przeszloscia kryminalno- narkotykowa), ma dziewczynke, Nikola urodzila sie 3 marca, jest duzym dzieckiem. Moja Nela przy niej jak 5 minut. Pytam sie dzisiaj, magda, co ty jej dajesz jesc?? a ona wymienia: zalewajke, ziemniaki z sosem i miesem, dwa banany na deser, 2 jogurty co dzien, rosol, czerwony barszcz, tak mysli mysli, no ona je praktycznie to co my.....
aha 🙂
zwalila mnie z nog ta wypowiedzia powiem wam szczerze.
jedyne co moge dodac ze nie przelewa im sie i moze dlatego chca na mleku zaoszczedzic, czy cus???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie wygłupiaj sie
przeciez nie mozesz odejsc
a pamietacie od poczatku kto był z nami?
ja jeszcze pamietam jak pisałysmy na tygodniach ciazy i po kolei tu przychodziłysmy najpierw matylda ja sciagnelysmy tu ole i tak po kolei pozniej ty...i co tak poprostu bys sobie od nas odejszła ...nie ma mowy jeszcze mi sie przypomniało jak miałas w awatarze zdj na balkonie z takim nie duzym brzusiem w zielonej bluzce 😁 ot mi sie przypomniało
chyba bez sensu pisze...... ☺️ ale mnie na sentymenty bierze bo było mi to z wami dobrze ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelinka1007 napisał(a):
Kasia nie wygłupiaj sie
przeciez nie mozesz odejsc
a pamietacie od poczatku kto był z nami?
ja jeszcze pamietam jak pisałysmy na tygodniach ciazy i po kolei tu przychodziłysmy najpierw matylda ja sciagnelysmy tu ole i tak po kolei pozniej ty...i co tak poprostu bys sobie od nas odejszła ...nie ma mowy jeszcze mi sie przypomniało jak miałas w awatarze zdj na balkonie z takim nie duzym brzusiem w zielonej bluzce 😁 ot mi sie przypomniało
chyba bez sensu pisze...... ☺️ ale mnie na sentymenty bierze bo było mi to z wami dobrze ☺️

dobrze powiedziane: było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, ja znikam stąd.
Nie chce mi się ciągle czytać, jak było, jak będzie.
Wiem i tak, że nikt sobie nic z tytułu mojej nieobecności \"nie zrobi\"
Zawiało jedną, wielką nudą, nudne jest to gadanie o tym, co zaszło.
Teraz to będzie jak flaki z olejem.

aa, dziękuję tym, które co miesiąc złożyły mojej Majce życzenia,
pomogły, doradziły, kopnęły w dupsko w trudnych chwilach.
te, które chcą - odezwą się - facebook, nasza-klasa.

Zajrzę czasem.
Trzymajta się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry laseczki 🙂

Ja już po kolejnych dwóch rozmowach i już mi to powoli bokami wychodzi 🤢 🤢 🤢

Wczoraj w nocy poczytałam sobie jak to rodziłyśmy po kolei i sobie popłakałam. Fakt, nie każdą osobę darzę tutaj żarliwym uczuciem miłości ale to jest przecież normalne że nie wszystkie się kochamy. Jest nas tu blisko 30 osób i sens jest taki żeby sobie pomagać a nie obrażać jeden drugiego i ranić.

Ja już w temacie sprzeczek się nie wypowiadam, było - minęło. Te co pokasowały konta to ich sprawa - każdy robi co chce (chociaż nie ukrywam że jest to dosyć dziecinne podejście najlepiej chować się przed problemem niż próbować go rozwiązać??).

Ja z forum nie zrezygnuję na pewno nawet jak zacznę pracę (a mam nadzieję że niebawem to nastąpi) i podglądać was będę. A co do prywatnych/intymnych kwestii wypowiadania się na forum to po prostu są pewne granice i tyle i takie jest moje zdanie.

Kasia - trzymam kciuki za WIta. Dorka - za Amelcię też. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

Ola - ja myślę że to chyba jednak zęby są, bo cóż by innego?? Ale lepiej skonsultować to z Ozimkiem 😜 😜

Tysia, Brechti - ja was Lovuje 🙂 Bo wy fajne dziołszki jesteście.
Andziucha - wystrzałowy kolor chociaż ciężko się przyzwyczaic. No i Fabian to GIGANT 🤪 🤪 🤪

Aisak - Liwka to już spora dziewuszka 🙂

Gosia - gratuluję zdanego egzaminu. Ja w przyszłym roku chyba się wybiorę na podyplomowe. No chyba że drugie bobo będzie w drodze 🙂

A teraz zmykam już do dentysty 🤢 🤢 🤢 🤢 DO potem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha kolor super, sama kiedyś taki miałam.
Wicio, Amelka, Lenka zdróweczka ciocia życzy 🙂
Mój jak miał 4,5 msc. co było w ubiegłym tyg. ważył 8, 400 a mierzył 69 cm.

Dziewczynki trzymajmy się razem!!!!!!! Zbyt dużo wspólnie przeżyłyśmy 🙂
Mój mąż powiedział kiedyś, że może jak nam dzieci podrosną i kumate już będą to się wszystkie spotkamy. Fajnie by było. 🙂 Idę opierdzielę chleba ze smalcem a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutliputli napisał(a):
a ja se pierdolnę pożegnalnego posta, a co: jak mi dziecię pozwoli 😉


Kasia nie odwalaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... widzicie: niby wszystko ok a już zaczyna mi się zabierać oklaski 😁 😁
taka lajfa..

Powiem Wam, że mam kurwa dość tej piaskownicy.
Wywołuje się mnie na podium, stawia mi się wirtualne ołtarzyki. Ja się pytam dlaczego ??!! za co ??
Za ilość postów? Jest kilka osób które mają więcej. Za moje tu bywanie? Nawet Matylda zauważyła że mało mnie tu teraz..
Za charyzmę o której wspomniała Klaudia?
Hmm..to chyba nie charyzma Klaudia a moja choleryczna natura 🙂
ale bardzo ładnego posta dzisiaj wstawiłaś 🙂

jest mi kurwa meeega przykro bo KTOŚ wplątał mnie w gówno: niby że nie pozwalam wypowiadać swojego zdania, że tylko moje musi być na wierzchu?? że moja racja jest najświętsza??

TO ja się tu kurwa mać zapytam, która poczuła się urażona, której narzuciłam swoje zdanie?

mogę wymień 4 ( bądź 5 ) osób o których wiem na pewno i za co:
1. Matylda, wielokrotnie ale to jest osoba którą uwielbiam i w stosunku do której czuję nie tylko sympatię ale dziwną do wytłumaczenia potrzebę opiekuńczości
2. Andziucha: za post o kaszce
3. Ola, za post o chustach dla dzieci
4. Ewelinaaleks: za dyskusję o słoiczkach ( tu wtrącę Ewelina: nie mam nic do Twojej osoby: jesteś super laska ale w dyskusji lepiej mieć Cię po "swojej" stronie bo inaczej robi się trudno )
5. Dorka i Szyszka łacznie: za moje "książkowe" porady dotyczące usypiania dziecka.

Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wchodziła w dyskusje z Magdą z Łodzi czy Tyminką, więc tym bardziej dziwi mnie zarzut z ich strony, że nie toleruję odmiennego zdania.
Kto chce niech sobie w wolnej chwili poczyta 12 tysięcy stron wstecz.
A zarzut o totalitaryzm jest dla mnie kurwa mega zaskoczeniem 😁

I teraz wszystko jest moją winą, cokolwiek nie napiszę: będzie źle, cokolwiek ktoś nie napisze: zastanowi się jak to Tutliputli na ten temat skomentuje.
I dlatego tak bardzo brałam udział w tej bezsensownej już dla mnie dyskusji: w obronie jakiejś kurwa prawdy i obrony przed dziwnymi zarzutami o Trójcy, wszechwiędzącej, ołtarzykach itd..
Bo ja kurwa nie pozwalam wyrażać innym swojego zdania, bo jestem wszechwiedząca.

Dlatego żeby nie krępować innych: usunę sobie konto bo nie czuję się dobrze z takimi zarzutami. I kurwa mać liczę na to, że sumienie ruszy choć trochę te osoby, które takie zarzuty wobec mnie wysunęły.

Wiola, może to dziecinada i masz rację: kto chce niech sobie posty usuwa. Ja już chcę wypisać się z tej piaskownicy, choć za większością będę tęsknić. Ale spoko: mam sypialnię do odmalowania 😉 mam co z czasem zrobić 😉
za życzenia zdrowia dla Witka: dziękujemy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...