Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ależ tu się robi beznadziejnie...
Kasia nie wiem po co to zrobiłaś... ja nie chce oceniac ale uwazam ze troszke za mocno potraktowalas Magde - i od razu dodam, ze MASZ PRAWO WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE ale MOIM ZDANIEM poszło trochę za mocno.... bez względu na to jaka jest MAGDA a jaka nie jest warto byłoby zrobić to troszkę delikatniej.... tyle mojego.

Szkoda że tak to wyszło, bo ja nie będę ukrywać jak tylko tu przyszłam to największe moje zaufanie (nie wiem czemu) wzbudziłaś TY, OLA i WIOLA, jakoś najcieplej mnie tu przyjełyście.... i najczęsciej odpowiadałyście na moje posty. Szkoda że tak się dzieje, nie wiem po co to wszystko. Przykro i tyle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
no i skasowała 😞
Wiola mnie też czeka wizyta, ale jakoś zebrać się nie mogę tym bardziej, że słono zapłacę, a kamień zdejmuje od kilku lat...


Natka ja po ciąży mam masakrę z zębami i leczę już kilka miesięcy a końca nie widac 😞

No i dupa - te co najwięcej zamieszania narobiły to sobie poszły w pizdu pozostawiając niesmak i smutek na forum 😞 (O Kasi nie piszę bo my w jednej trójcy jesteśmy )

Ehhh i rok wspólnego pisania poszedł w pizdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no i zaraz tu nikogo nie będzie 😞


Ja jeszcze zostaje kochana ( chociaż może nie wszystkim będzie to odpowiadać ). Może z czasem jakoś się to u nas ułoży 🥴


mam nadzieję, że tak się stanie. serio.
ale nic, głowa do góry

no i co pijemy dzisiaj? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no i zaraz tu nikogo nie będzie 😞


Ja jeszcze zostaje kochana ( chociaż może nie wszystkim będzie to odpowiadać ). Może z czasem jakoś się to u nas ułoży 🥴


mam nadzieję, że tak się stanie. serio.
ale nic, głowa do góry

no i co pijemy dzisiaj? 😉



Ejjj ja wczoraj z tych nerwów piłam nalewke aroniową made by my mama 😘 Mniam - z moją teściową obaliłyśmy całą i zapiłam zimnym browarem.

A dzisiaj piję piffffko bo nic innego nie mam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no i zaraz tu nikogo nie będzie 😞


Ja jeszcze zostaje kochana ( chociaż może nie wszystkim będzie to odpowiadać ). Może z czasem jakoś się to u nas ułoży 🥴


mam nadzieję, że tak się stanie. serio.
ale nic, głowa do góry

no i co pijemy dzisiaj? 😉



Ejjj ja wczoraj z tych nerwów piłam nalewke aroniową made by my mama 😘 Mniam - z moją teściową obaliłyśmy całą i zapiłam zimnym browarem.

A dzisiaj piję piffffko bo nic innego nie mam 🥴


hmmm ... nalewka aroniowa.... ale mam smaka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
no i zaraz tu nikogo nie będzie 😞


Ja jeszcze zostaje kochana ( chociaż może nie wszystkim będzie to odpowiadać ). Może z czasem jakoś się to u nas ułoży 🥴


mam nadzieję, że tak się stanie. serio.
ale nic, głowa do góry

no i co pijemy dzisiaj? 😉



Ejjj ja wczoraj z tych nerwów piłam nalewke aroniową made by my mama 😘 Mniam - z moją teściową obaliłyśmy całą i zapiłam zimnym browarem.

A dzisiaj piję piffffko bo nic innego nie mam 🥴


hmmm ... nalewka aroniowa.... ale mam smaka ☺️


hihi - miało kopa, nie powiem 🙂
Ale mocniejsza jest wiśniówka - mmmm - pychota 🙂 Ale po dużej ilości łeb boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ale sie porobilo 🤢
mam pytanie jak dajecie sloiczki to codziennie inny czy jakis rytual np. przez tydzien to samo? bo ja daje codziennie inny i nie wiem czy dobrze robie 😮


Ja tez tak robię chociaż to nie jest dobre bo jak dziecko jest na coś uczulone to nie wyczaisz na co 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się kurcze tez napaliłam na rozszerzanie diety ale w zwiazku z tym, że alergik jest na pewno to jeszcze troche sie wtrzymuje, na razie kaszke dostaje na noc - no i gitara jest nawet różnicy nie zauważył jak mu dałam zamiast mleka 🤪 🤪 i śpi jak złoto 😉

smaka mi narobiłyście też zaraz małżonka wyśle po browarka yhhh taki zimny z soczkiem chodzi za mną od wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helenza też dostaje różne słoiki. wmiata obiadki jak szalona, raz tylko jeść nie chciała i wypluwała- potrawkę ziemniaczaną z królikiem hippa 😁 miała rację- takie to OHYDNE, że nawet pies nie chciał jeść 😁

kurde coś się ze mną dzieje- już 3 razy byłam dziś na posiedzeniu 🤢 swój limit tygodniowy wyczerpałam 😁

Wiola no pewnie, że piwo nie alkohol, ale stary zczaił się, że mu wódkę podbierałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
On tak naprawdę to nic nie chce oprócz tej zupki, kaszki, soczku. Więc zdziwiłam się, że te morele dziś wciągnął. 🤢

moja zje wszystko co jej dam, ostatnio nawet szpinakiem sie zajadala 😮


Kurde właśnie też bym chciała mu podać szpinak,ale w żadnym sklepie nie mogę go dostać. ZMiniłam pościel, wytarłam kurze, wywiesiłam pranie. Poczytałam ciutek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...