Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry 🙂

Dziękuję za wczorajsze życzenia dla Lenki

Frytus - dla Ciebie też buziaczki i uściski, nie mogę przestać o Was myśleć 🥴

Nikola z okazji 7 miesiąca miliony buziaczków, dużo zdrówka i miłości.. A to dla Ciebie ☺️

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/50896309640611986959.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Nici: wszystkiego najlepszego !! 😘 😘

a Pola ma bardzo ładne usta ☺️, i takie fajne grubiutkie nózki ☺️ ☺️ ☺️

Ania, a ja słyszałam, że dzieci zwykle najpierw raczkują ( jeżeli raczkują..) to potem siadają: a nie podwija Ci Hell nogi pod siebie? Bo to włąśnie taki trening przed siadem: raczkuje raczkuje i co jakiś czas przystanie, podwinie nogę pod pupe ( mój się wtedy przewraca jeszcze 😁 ) ale kiedyś wyczai że jak podwinie i się podeprze to usiądzie 😉

aaa.. Szyszka: Witek też mi się nie obraca z brzuszka na plecy 🙂 ale nawet tym się nie martwię 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niciaczku kochaniutki wszystkiego co najlepsze samych słonecznych dni pysznego mleczka i duzio radości!

Kasia: no właśnie ten mój czort tak podwija nóżki, z podparciem to siada od dwóch tygodni a od wczoraj potrafi się chwilę utrzymać bez podparcia 🙂 w tych głupich gazetach dla rodziców coś pisali, że najpierw dziecko musi umieć siadać a dopiero potem raczkuje. bzduuuura. a najlepsze jak ona sobie na kolanach stoi (jeśli wiecie o co chodzi) i wyrzuca mi wszystko z dolnej szuflady, bo już rozkminiła jak się ją wysuwa 🤪 w szafie też mi wczoraj porządek robila 😁
przyznam że czasem za nią nie nadążam, ale to cudowne patrzeć jak dziecko się rozwija ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia, o żesz, to nuuudy masz straszne tam ? 😁 😉

Ania, popieram: to takie cudowne patrzeć jak rozwija się dziecko: nawet dzisiaj rano patrząc na obskubującego firanę Witka zamarzyłam się aby nasz prawodawca szanowny dał matkom wybór: czy chcą wracać do pracy czy do ukończenia przez dziecko 12 miesięcy są na płatnym wychowawczym..Może Palikot coś takiego w kolejnych wyborach zaproponuje? 😁 😉

No ja już 2 tygodnie temu łóżeczko obniżyłam na środkowy poziom, bo stawał właśnie tak na kolanach jak to opisujesz i próbował się podnosić na nogach: wiesz jak? 😁 i spozierał radośnie na świat 😁 😁
a Witek nie ma szans żeby otworzyć szufladę: ale odkrył, że w kącie za szafą jest kłębowisko kabli ☺️ i może tam pobuszować 🤢 🤢
kuuurcze.. czasami nie mogę się napatrzeć jak nasze dzieci szybko się rozwijają, jeszcze niedawno się porodziły a teraz... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja jeszcze 100 lat za murzynami w porównaniu do Waszych brzdąców 🙂 Ale to nic 🙂 Będę miała o miesiąc spokoju dłużej i nie będę się zamartwiać czy jak pójdę sisi to mi się za kable albo szuflady nie zabierze 😁 Tyle dobrego.
Idę wsadzić mięsko do piekarnika, a potem mam w planie pojechać z mamą do Wola Parku, może se co kupię? 😉
No i mama jutro jedzie już 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikola skarbusiu wszystkiego naj naj 😘 😘
kurczę chyba robię się chora 😮 a u mnie to raz na ruski rok się zdarza ostatnią chorobę chyba przeżywałam 3 lata temu 🤔 ale dziś wstałam z mega bólem głowy i wogóle jakoś kiepsko się czuje i z nosa zaczyna lecieć?! chyba jutro sobie imbir kupię co by się nie rozłożyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry

Ja mam dzisiaj orkutny dzien - LENISTWO !!

Mialam isc wielce na rodzinny spacer ale po narobieniu sie w kuchni odechcialo mi sie, i leze w pizamie 🤪 w wyrku i sprzedalam dzieciaka, D. go zabral i poszedl na spacer SAM. TERAZ TO MI DOBRZE !!!!

nawet sie nie ma co ubierac bo zaraz znowu wieczor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...