Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewelinaaleks napisał(a):
o co chodzi z tą łyżeczką i dzwonieniem??? ☺️ 😮
no stukasz lyzeczka po dziaslach 🙂 nawet go nie zauwazysz a uslyszysz. potwierdzam bo sama nie widzialam. I mowie A sprawdzimy dzisiaj 🙂 najpierw obejrzalam i mowie jeszcze do mamy no przeciez tu nic nie ma. A ona do mnie stuknij. Ja kurka siwa stukam a tam slysze ostre stukanie 😁

alez bylam szczesliwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas picie w nocy jest od dawna stosowane zamiast mleka, tylko ze dzisiaj juz nie wiedziałam o co mu chodzi to mubutle wpakowalam, ale przceiez 30ml wypil na sile to glodny nie byl. a japsko darł i tak. nie wiem cz\y głupia matka dziacka nie umęczyła gerberkami z tym masłem zasranym w składzie bo dzisiaj pruta tez potężnie i policzek ma nieładny. Przypuszczam że to od tego może.
Ja Szymka już od jakiegoś czasu nie pionizuje wcale, odbijsie sie to sie odbije, nie to nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki 🙂

a widziałas Ola ten śpiworek na zywo i co? ciepły? kurcze ja się tylko martwię jak on w tym usiądzie, bo to jakoś tak wygląda że zapinane aż pod szyję a mi Wit dzwiga się na spacerach do siadu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Nikoli 🙂 😘

ale dzieci fajowo wyglądają z tymi zębolkami!! 😁 Mój jeszcze tyż nie ma.. i nie raczkuje, nie siada sam.., taki leniwiec z niego 😁 dopiero od kilku dni przekręca się na brzuchol. A wcześniej to raz na jakiś czas i zupełnie przypadkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja teraz tak obiektywnie popatrzyłam na mojego syncia zdjęcie i do tego dołożyłam jego zachowanie w dzień kiedy ma dobry humor i stwierdzam, że wyrośnie z niego jakiś kabareciarz tudzież pajac towarzyski 🤢 😁 mam wrażenie że on robi wszystko żeby rozśmieszyć innych 😁 😁 jak nie miną to figurą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
dzięki 🙂

a widziałas Ola ten śpiworek na zywo i co? ciepły? kurcze ja się tylko martwię jak on w tym usiądzie, bo to jakoś tak wygląda że zapinane aż pod szyję a mi Wit dzwiga się na spacerach do siadu 😮

No widziałam, moja też się na łokciach opiera i próbuje siadać ale przypinam ją pasami i leży, a ten śpiwór długi jest, przyznam szczerze, że nie wiem jak to wygląda w praktyce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
a ja teraz tak obiektywnie popatrzyłam na mojego syncia zdjęcie i do tego dołożyłam jego zachowanie w dzień kiedy ma dobry humor i stwierdzam, że wyrośnie z niego jakiś kabareciarz tudzież pajac towarzyski 🤢 😁 mam wrażenie że on robi wszystko żeby rozśmieszyć innych 😁 😁 jak nie miną to figurą 😁

Kasia a mi on na tym foto na dziewczynkę wygląda ☺️
😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
a ja teraz tak obiektywnie popatrzyłam na mojego syncia zdjęcie i do tego dołożyłam jego zachowanie w dzień kiedy ma dobry humor i stwierdzam, że wyrośnie z niego jakiś kabareciarz tudzież pajac towarzyski 🤢 😁 mam wrażenie że on robi wszystko żeby rozśmieszyć innych 😁 😁 jak nie miną to figurą 😁

Kasia a mi on na tym foto na dziewczynkę wygląda ☺️
😁



nie na darmo czasami się myliłam i mówiłam o nim "ONA" 😁 😁 moja Witolina 😘 😘 😘



oby kuźwa za 20 lat nie przyszedł mi w różowej koszulce polo i z chłopakiem do domu bo jaja powyrywam 😁 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor
jestem i ja 🙂 juz w belfascie, podroz minela swietnie, najpierw w drodze na lotnisko neliczek spal 2 godziny a potem w samolocie zjadla i znow zasnela na ponad 1,5 godziny, wiec wiem juz ze podroze jej nie straszne 🙂
co u nas.... hmmm Nela co prawda sama z plaskiego nie usiadzie, ale wystarczy ze jest lekko podparta z tylu i siada i potrafi usiedziec nawet z 10 minut, pelza tez pieknie i w ogole szczesliwa z niej laleczka 🙂
zaczela mi tez od kilku tygodni wypijac wode i herbatki w ciagu dnia wiec tez sie ciesze z tego.

najlepsze zyczenia dla SOLENIZANTOW naszych kochanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...