Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eunia91 napisał(a):
i przełożyłam małą do mojego łóżka i śpi już spokojnie.... lubię z nią spac bo jak tylko sie obudzi to daję jej cycusia i śpi dalej a nie wstaję biorę na ręcę i sama sie rozbudzam i nie śpię potem godzine...... wolę z nią spać....

Eunika wiem o czym mowa 😁 kuźwa ja się conoc rozbudzam przez to wstawanie,, a teraz jak jeszcze tak zimno jestt takie wstawanie to po proostu gorsze niż zimny prysznic 😮 w środku noooocy! 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nikolina miałam pytać
co to był za słoiczek który podałaś Szymkowi ten z masłem????
bo ja od razu pobiegłam do szafki szukać i czytać ( chociaż czytam zawsze) i mam zapas na jakiś miesiąc i w każdym jest olej rzepakowy a nie ma masła a mam z gerbera i bobovity 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
nocka znowu nieciekawa, po 3ciej pobudce wzięłam go do łóżka bo nawet pić zbytnio nie chciał tylko budził się taki niespokojny jakby go coś w brzuszku wierciło. A gerberek to był Bukiet jarzynek z indykiem, już wczoraj przestudiowałam składy na stronie i gerber częsciej niż bobovita masła dodaje do słoiczków. Także dzisiaj mamunia gotuje, a jak i to nie pomoże to jutro na samym mleku 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
i dobranoc za wczorajsze zniknięcie: kryć się musiałam z tym forum 😁

ja dzisiaj pierdolę i sprzątnę tylko po sobie: czyli nie robię nic 😁
a ten syf to niech pan i władca raczy sam po sobie sprzątnąć jak wróci: czyli do wieczora mieszkam na pseudo śmieciowisku 😮
ni chuja, nie ruszy mnie.

Ania, co Ty tam wstawiłaś po nocy i po nocy wykasowałaś? chyba nie rzeczony film? 😠 😠

a ja tam lubię z Witkiem spać: i to jeszcze wtulam się w niego że bidok nie ma gdzie uciekać 😁
i ostatnio szukam wręcz powodu, żeby go w nocy do łoża naszego przywlec... ☺️ ☺️ ☺️

no i dzisiaj czeka mnie wizyta w osławionym wydziale księgowym urzędu gminy: będę się tłumaczyć czemu nie zgłosiłam kilka lat temu zakupu mieszkania i kurwa płacić zaległe za to podatki 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niksssa napisał(a):
bry
nocka znowu nieciekawa, po 3ciej pobudce wzięłam go do łóżka bo nawet pić zbytnio nie chciał tylko budził się taki niespokojny jakby go coś w brzuszku wierciło. A gerberek to był Bukiet jarzynek z indykiem, już wczoraj przestudiowałam składy na stronie i gerber częsciej niż bobovita masła dodaje do słoiczków. Także dzisiaj mamunia gotuje, a jak i to nie pomoże to jutro na samym mleku 🤨 🤨

moja i tak jest wysypana cały czas tylko steryd pomaga na 2-3 dni a potem znowu tu samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrsTuliPanna napisał(a):
toć to proste 😁 😉

Nikolina, a może to nie masło tylko mięso: Gerber do słoiczków z indykiem używał MOM-u
, była rok temu głośna z tego powodu awantura.


ale że co że to mięso może uczulać????????
ja nie wiem z moim żadnym słoiku masła nie ma a dziecko i tak wysypane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MrsTuliPanna napisał(a):
toć to proste 😁 😉

Nikolina, a może to nie masło tylko mięso: Gerber do słoiczków z indykiem używał MOM-u
, była rok temu głośna z tego powodu awantura.


chyba nie bo MOMu już nie ma (przynajmniej na etykiecie 🤔 ), zresztą indyka już wczesniej jadł i nic mu nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
toć to proste 😁 😉

Nikolina, a może to nie masło tylko mięso: Gerber do słoiczków z indykiem używał MOM-u
, była rok temu głośna z tego powodu awantura.


ale że co że to mięso może uczulać????????
ja nie wiem z moim żadnym słoiku masła nie ma a dziecko i tak wysypane 😮


a to nie Raczek ostatnio pisała, że Julek dostał czerwonych plam po indyku?
🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka napisał(a):
bry 🙂
a mój Tomek nie chce jeść zupek warzywnych, ani z mięsem... 😞 tylko deserki owocowe 😞
dlaczego?


bo pewnie zaczęłaś podawać mu najpierw owocki? i zasmakował się w słodkim i już warzywa mu nie podchodzą. Nie zostaje Ci nic innego jak tylko próbować 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...