Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dobry
co za noooc.. nie dość że sie uparłam po raz 758 obejrzec 13 Dzielnice i zasnełam chyba koło 1, to do młodego wstawałam z 6 razy tylko po to, żeby go przez 10 min pogłaskać po główce, no, raz nakarmić.. to jeszcze mi jakiś przybysz (Julka) do łóżka zawitał w środku nocy i "spałam" z nogami zwisającymi na podłogę 🤢 🤢 🤢 🤢

Matylda dziękuję ci bardzo aczkolwiek PIĘKNO to ja dostrzegam wyłącznie u swoich dzieci 😜

aha pytanie a'propos glutenu: czy tez u was były po nim na początku koszmarnie smierdzące kupska?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem,
przepraszam, że zniknęłam bez pożegnania ale miałam w domu masakrę nie do ogarnięcia, nie chcę tego tu pisać bo nie wiem kto to czyta, zresztą nawet nie chce tego pamiętać 🥴
Czy tylko moje dziecko tak przechodzi ząbkowanie? 🥴


Vanessko - siostrzyczko Lenki, bądź piękna, zdrowa i uśmiechnięta i ząbkuj bezboleśnie 😘 😘 😘
Jasiu - sto latek szkrabie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Jestem,
przepraszam, że zniknęłam bez pożegnania ale miałam w domu masakrę nie do ogarnięcia, nie chcę tego tu pisać bo nie wiem kto to czyta, zresztą nawet nie chce tego pamiętać 🥴
Czy tylko moje dziecko tak przechodzi ząbkowanie? 🥴


Vanessko - siostrzyczko Lenki, bądź piękna, zdrowa i uśmiechnięta i ząbkuj bezboleśnie 😘 😘 😘
Jasiu - sto latek szkrabie

dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Jestem,
przepraszam, że zniknęłam bez pożegnania ale miałam w domu masakrę nie do ogarnięcia, nie chcę tego tu pisać bo nie wiem kto to czyta, zresztą nawet nie chce tego pamiętać 🥴
Czy tylko moje dziecko tak przechodzi ząbkowanie? 🥴


Ola nie wiem na ile Cię to pocieszy, ale nie tylko Lenka - bo NIkola też właśnie ząbkuje. I też mam istny cyrk. Eh te zęby - najgorsze podobno górne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Ola, wchodzę na swoje konto BZWBK i chcę wejść w historię wydatków. Chodzi mi jakie byly przelewy robione . kiedy i ile wydałam kasy... Kurcze no nie moge tego znaleźć 😮 Pomooożesz?? ☺️ ☺️ 😘 😘

a masz jakiś komunikator? skype albo gg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
S. miał wypadek 🥴 😞

Nic mu nie jest - PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ - tyl samochodu skasowany, ciężarówka w niego wjechała, matko wszystko mi się trzęsie 🥴 😞

to naprawdę dziękować Bogu, że nic mu się nie stało! i że jechał bez Was z tyłu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
S. miał wypadek 🥴 😞

Nic mu nie jest - PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ - tyl samochodu skasowany, ciężarówka w niego wjechała, matko wszystko mi się trzęsie 🥴 😞

to naprawdę dziękować Bogu, że nic mu się nie stało! i że jechał bez Was z tyłu!

Echhh, muszę się wypłakać, zaraa będę, i już nie będę Wam smęcić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
klaudiagda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
S. miał wypadek 🥴 😞

Nic mu nie jest - PANIE BOŻE DZIĘKUJĘ - tyl samochodu skasowany, ciężarówka w niego wjechała, matko wszystko mi się trzęsie 🥴 😞

to naprawdę dziękować Bogu, że nic mu się nie stało! i że jechał bez Was z tyłu!

Echhh, muszę się wypłakać, zaraa będę, i już nie będę Wam smęcić

Ola po to jestemy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
marinka napisał(a):
Ola, wchodzę na swoje konto BZWBK i chcę wejść w historię wydatków. Chodzi mi jakie byly przelewy robione . kiedy i ile wydałam kasy... Kurcze no nie moge tego znaleźć 😮 Pomooożesz?? ☺️ ☺️ 😘 😘

a masz jakiś komunikator? skype albo gg?


Nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...