Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

oj tam oj tam sprawy sprawy ale zamelduj się chociaż czasem ze żyjesz
mhm a o nockach się nie wypowiadam czasem wstaję 5 razy a czasem 30 a dziś np jeszcze razem sobie klikamy 😠 😠 😠 😠 😠
akurat dziś kiedy mi się spać chce 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Matylda postaram się meldować
myślę że w piątek będę w domu bo zmieni mnie na warcie mój Ł. więc troszku popiszę.
A co do nocy to już jestem wykończona i mi nerwy puszczają, szczególnie dla tego ze nie wiem czemu tak sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
MrsTuliPanna napisał(a):
dzienki 😘

i lece spać.
wstaję o 3.45 bo na 5 do roboty 😮 😮 😮 😮

Ja się będę wtedy na drugi bok przewracać 😁
Dobranoc i szerokiej drogi jutro, ucałuj synusia, tylko go nie zamęcz 😉


ach jak ci zazdroszczę... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas ok, smutno bez tatusia (teraz jak się rozstawaliśmy to było duuużo gorzej niż za 1szym razem 😞 )
Helenza ma już 5 ostrych kłów, potrafi sama stać przez kilkanaście sekund, chodzi pchając krzesło przed sobą, włazi na schody i wszędzie tam gdzie nie wolno 😁 😜 Ryczy jak mały dinozaur, w sobotę straciła głos od tego darcia ale już go odzyskuje 🥴
Ja szukam pracy z niepowodzeniem od początku grudnia.
Ogólnie to jest mi smutno i samotnie i potrzebuję czasu żeby się przyzwyczaić do bycia mamą na 100% (wiecie, że w całym listopadzie zmieniłam pampersa TYLKO 1 RAZ?) I to taką mamą bez taty, za to z rodziną która jak nikt potrafi skrytykować wszystko co ja robię i bez skrupułów wytknąć jaka to ja zła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
ja pierdole jaka jest pogoda 😠 😠 psa bym z budy nie wygnała a juz 2 razy na dworze byłam. młodego aż zatkało jak mu zawiało a i tak był wtulony we mnie 🤢 🤢
u lekarza bylismy, kaszel przechodzi na szczescie. pierwszy raz w jego karierze nie wlazło na oskrzela. mleko zmieniamy na bebilon pepti (7zł za puche), pani dr stwierdziła, że skoreo nie mial az tak wielkich zmian alergicznych to moze nawet nie odczuc tej zmiany 🙂
nakupilam jabłek sobie i jem. tylko obiadu sie dzis nie wyrzekne bo mi tortille niestety w oko wpadły w sklepie 😁 😁 ale sos zrobie na jogurcie, mam nadzieje ze mnie to choc troche rozgrzeszy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie piękna pogoda 🥴
u nas jest dolana jedynka prawie cała po dwóch miesiącach , drugiej pół po miesiącu a dwie górne ma od wigilii i już mają kilka mm i są WIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELKIE i szpara między nimi też 😮
ja mam w chuj roboty ale to przez swoją głupotę 😠 😠 😠 😠 😠
mam problemy z LENĄ i ze sobą ☺️
nie mam nastroju bo wiadomo dziś czwartek i wiadomo kto przyjedzie i co się będzie działo ( ten chuj już miał mi dać spokój i dalej kurwa przyjeżdża nie wiem jak to rozwiązać - czy tylko pozew rozwodowy da mu coś do myślenia czy co ??? )
Nikolina ja na Pepti się nie decyduje - moje dziecko jak miało zmiany od urodzenia tak ma ( wczoraj znowu było odgrzybianie 😮 ) - jak odzyskam auto to muszę się zapisać w końcu do alergologa bo już wszyscy mamy tego dosyc - trza zrobic jakieś testy bo to za długo trwa i może faktycznie to wziewne bo LENA ma poważne problemy z oddychaniem
to tyle
jestem zdołowana życiem o!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Czegoś nie jarzę 😮 Skoro Helenka urodziła się 4.04 to dlaczego wszyscy składają jej życzenia dziś, Ani suwaczek kłamie 😜 Hela miała wczoraj miesięcznicę o czym zresztą pisałam oooo 🙃


Hmmmm Gapa ze mnie 🙂

Ola robię Twój serniczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nocy się nie wypowiadam
albo się wypowiem 😜
LENA zasnęła około 23.30 , pierwszy wrzask był po pół godziny - albo się drze bez powodu albo przewraca się na brzuch i ryczy bo na brzuchu spać nie umie - i tak średnio co 20-30 minut - ja nie spałam W OGÓLE ani sekundy- jestem wrakiem człowieka - gdzieś na 4 minuty coś mi się kimnęło ale miałam taki sen ze nawet nie chce wam go opisywac bo to straszne - śniła mi się LENA i to co się jej przytrafiło 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢 🥴 🥴 🥴 😲



a tak z innej beczki
czy jeśli jeszcze nie używałam mego piekarnika a dziś mam zamiar to mam go jakoś szczególnie umyć albo coś z nim zrobić ?????
i czy znacie jakąś marynatę do gęsi????? tj ogólnie co mam zrobić z mięsem drobiowym przed pieczeniem????? ( a gęś piecze się bardzo długo :angry 🙂
i od razu napiszę że to nie żarcie dla P. tylko dla mnie 😁 bo opróżniam zamrażalnik żeby w końcu odłączyć lodówkę bo mi niepotrzebna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):

a tak z innej beczki
czy jeśli jeszcze nie używałam mego piekarnika a dziś mam zamiar to mam go jakoś szczególnie umyć albo coś z nim zrobić ?????
i czy znacie jakąś marynatę do gęsi????? tj ogólnie co mam zrobić z mięsem drobiowym przed pieczeniem????? ( a gęś piecze się bardzo długo :angry 🙂
i od razu napiszę że to nie żarcie dla P. tylko dla mnie 😁 bo opróżniam zamrażalnik żeby w końcu odłączyć lodówkę bo mi niepotrzebna

W instrukcji każdego piekarnika jest co masz zrobić, ja musiałam swój "przepalić" raz i potem już można go było używać, najprostszy sposób - przeczytać instrukcję obsługi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Czegoś nie jarzę 😮 Skoro Helenka urodziła się 4.04 to dlaczego wszyscy składają jej życzenia dziś, Ani suwaczek kłamie 😜 Hela miała wczoraj miesięcznicę o czym zresztą pisałam oooo 🙃


Hmmmm Gapa ze mnie 🙂

Ola robię Twój serniczek 🙂

Też bym zjadła ☺️ Echh uwielbiam go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
gizelda napisał(a):

a tak z innej beczki
czy jeśli jeszcze nie używałam mego piekarnika a dziś mam zamiar to mam go jakoś szczególnie umyć albo coś z nim zrobić ?????
i czy znacie jakąś marynatę do gęsi????? tj ogólnie co mam zrobić z mięsem drobiowym przed pieczeniem????? ( a gęś piecze się bardzo długo :angry 🙂
i od razu napiszę że to nie żarcie dla P. tylko dla mnie 😁 bo opróżniam zamrażalnik żeby w końcu odłączyć lodówkę bo mi niepotrzebna

W instrukcji każdego piekarnika jest co masz zrobić, ja musiałam swój "przepalić" raz i potem już można go było używać, najprostszy sposób - przeczytać instrukcję obsługi 😁

aha super
to instrukcji NIET bo w ciągu ostatniego roku kupiliśmy dwa piekarniki, pralkę , okap, dwie, lodówki, dwie płyty grzewcze, 2 zlewy , 20 baterii, mikser i pewnie coś tam jeszcze i wszystkie książeczki są w pudełku w Przem. 😠 😠 😠 😠
ale nic może poszukam na necie a jak nic nie znajdę to po prostu go włączę i upiekę gęś w 300 stopniach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...