Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Nie wiadomo jak z tym ojcem, jednak rutkowski zasugerował, że on tak mówił żeby pomóc matce, być może wcale go tam nie było.
A z każdym kłamstwem coraz gorzej....


ale właśnie nie rozumiem...w czym pomóc, jak o niczym nie wiedział...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
brechti napisał(a):
Nie wiadomo jak z tym ojcem, jednak rutkowski zasugerował, że on tak mówił żeby pomóc matce, być może wcale go tam nie było.
A z każdym kłamstwem coraz gorzej....


ale właśnie nie rozumiem...w czym pomóc, jak o niczym nie wiedział...


nie chodziło mu o pomoc w sensie ukrycia dzidziusia, tylko (nie wiem czy za bardzo to pogmatwane nie będzie) on niby swoimi słowami zaświadczał, że widział się z matką i córką przed porwaniem, przynajmniej ja tak to odebrałam, rutkowski mało o tym mówił.

widziałyście ten filmik w uwadze, jak matka z teściową rozmawiały? albo jak matka mówiła rutkowskiemu, że po co ma mówić, gdzie jest dziecko, co powie teściowa , matka i ludzie.... tak jakby faktycznie bardziej zależało jej na tym co inni powiedzą niż na dziecku, którego ciało też powinno być potraktowane z pewnym szacunkiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Ania - posłałam ci.

O tej piździe się nie wypowiadam - ona stale kłamie jebnięta suka. Niech ją wsadzą na 25 lat do pierdla bo taka cipa nie powinna mieć dzieci.

he he najwięcej może 25 , jeśli to był wypadek to mniej , nawet biorąc pod uwagę to co stało się później to będzie mnóstwo okoliczności łagodzących ,potem wyjdzie za dobre sprawowanie i za jakies 12 lat będzie z powrotem 😮 będzie miała 34 lata , młoda kobieta ja sobie tego nie wyobrażam i wyjdzie i co?????
szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nie wiedziałam czy mogę WAM to napisać ale Tyska zezwoliła 😉
to tak żebyście wiedziały co się dzieje bo myślałam że niektóre mogą się interesować losami innych naszych kwietniowych dzieci, a jak Tysia kiedyś wróci i ak będzie chciała to WAM napiszę co i jak
otóż nasz przystojny Krzyś, stracił ząbka 🤔, o ile dobrze pamietam dolną jedynkę ,
ale jest dzielny i ma się dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nie nadrabiam, nie komentuję bo nie mam czasu ani siły bo nie spałam całą noc. Jadę z dzieckiem do szpitala bo już nie ma na co czekać. Od wczoraj tak wymiotuje tak, że dziś już nie ma czym i leci żółć 🥴 😞
Pewnie się rotawirusem zaraziła od S.
W razie co jestem pod tel gdyby się któraś martwiła/zastanawiała co i jak.
Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Hej
Nie nadrabiam, nie komentuję bo nie mam czasu ani siły bo nie spałam całą noc. Jadę z dzieckiem do szpitala bo już nie ma na co czekać. Od wczoraj tak wymiotuje tak, że dziś już nie ma czym i leci żółć 🥴 😞
Pewnie się rotawirusem zaraziła od S.
W razie co jestem pod tel gdyby się któraś martwiła/zastanawiała co i jak.
Pa


O Boże - trzymamy za was kciuki 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Lenka 😞
Dziewczyny jak będziecie mialy wiesci od Oli to dajcie znac na forum.

A w tvn24 prawnik sie wypowiadal ze jesli okaze sie, ze z Madzia to byl wypadek to matka moze byc nawet wolna 😠

Wiola dzieki za filmik, ale potembede mogla go obejrzec bo jestem na tel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny


u nas pobudka o 9.30 dzisiaj, siedzimy sobie teraz i rozkoszujemy herbatka ja a Nela woda 🙂 🙂

wczoraj bylam z wami na biezaco w sprawie tego dziecka ale jakos nie bylam w stanie nic napisac.... bardzo przykra sytuacja....



Olciu, mam nadzieje, ze szybko Lence pomoga w szpitalu i nie bedzie sie meczyc malenstwo.....


a co do wymiotow..... wczoraj sie wyglupialismy cala nasza 3 na lozku, Nela sie turlala, skakala, lazila i w pewnym momencie chciala mi dac buziaka, nachylila sie , a ja czuje w moim ustach i na twarzy cos cieplego i lepkiego, gestego......................
zwymiotowala na mnie!!!!!!! do buzi mi narobila!!!!!!!!!!!!! nie wiedzialam czy mam sie wkurzac czy smiac...... z krzykiem pobieglam sie umyc do lazienki, a Nelinia zrobila taaaaaakaaaaa smutna mine!!!:_) 🙂 🙂 maly lobuz 🙂


Wiolu, wyslesz mi Laurke tez??? chetnie ja zobacze 🙂

ja tez musze cos nagrac, juz dawno tego nie robilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...