Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak napisał(a):
o matulu 🤪 🤪 🤪 🤪
modelka nam rośnie jak nic 🤪
strasznieeeeeeeee długie nóżki


A to było 2 miesiące temu jak miała 8 miesięcy. Jak będzie zbyt gwałtownie rosła to na pewno odwiedzimy jakiegoś specjalistę bo nie chcę żeby moja córeczka cierpiała na gigantyzm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
tu już była różnica, Laura długa, szczupła a Liwka kluseczka 😁
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/22153624435372037871.jpg[/IMG][/URL]
zaraz Wioluś usunę 😉


Spoko - to zdjęcie jest ekstra 🙂 Dwie laleczki 🙂 Ale komary wtedy siekały, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To teraz dla odmiany powinnyśmy się spotkać na takich mrozach - ze skrajności w skrajność.
Kasia a może ty mnie odwiedzisz w ciągu tygodnia - bo w weekend wyjeżdżamy ale np. w środę albo we wtorek tak po 16 mogłabyś wpaść z Liwcią. Nie wiem o której mała chodzi ci spać ale myślę że z 2 godzinki na ploty byśmy miały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Wiola i jak znasz szczegoly tego zabiegu u tesciowej co pisalam wczesniej? jezeli tak too bardzo prosze napisz ile wiesz 🙂


Kochana wiem że trwało to niedługo i ona szybko do zdrowia wróciła a groziła jej ślepota przez to odklejenie. Ale więcej szczegółów nie znam niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
To teraz dla odmiany powinnyśmy się spotkać na takich mrozach - ze skrajności w skrajność.
Kasia a może ty mnie odwiedzisz w ciągu tygodnia - bo w weekend wyjeżdżamy ale np. w środę albo we wtorek tak po 16 mogłabyś wpaść z Liwcią. Nie wiem o której mała chodzi ci spać ale myślę że z 2 godzinki na ploty byśmy miały 🙂

muszę pogadać z mężem czynie będzie auta naprawiał bo jeździmy już miesiąc bez przeglądu, bo coś się wiecznie psuję 🥴
ale jak bym nie miała auta to może wy wpadniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Wiola.Dobrze, że nie rota, może już dziewczynki niedługo wyjdą. 🙂

A też się zastanawiałam czy masz obniżone łóżeczko do końca, bo mojemu to ledwo łepek wystaje ☺️ i tak jak dziewczyny pisały chyba modeleczka będzie z Laury bo ma bardo dłuuugie nóżki no i fajniusia jest taka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Dzięki Wiola.Dobrze, że nie rota, może już dziewczynki niedługo wyjdą. 🙂

A też się zastanawiałam czy masz obniżone łóżeczko do końca, bo mojemu to ledwo łepek wystaje ☺️ i tak jak dziewczyny pisały chyba modeleczka będzie z Laury bo ma bardo dłuuugie nóżki no i fajniusia jest taka 😆


Hehe - no nogi ma długaśne 🙂 Ale chudzina z niej jest niezła 😞 Je duzo ale jakoś nie chce na wdze przybierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...