Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Aneta Aneta a co myślisz ze jak któraś tu siedzi przed kompem cały dzien to się dzieckiem nie zajmuje??? też myślałam że tak nie można ale można 😉 z resztą na NK też jesteś aktywna od świtu do zmierzchu więc wiesz 😉 😜
Magda tu nie chodzi o sprzeczki , już dawno dawno o tym pisałam ,okres ciąży czyli okres ochronny się skończył i tyle , poglądy poglądami nie o to mi chodzi
tylko kieydś było tak fajnie, forum było dla mnie oderwaniem od rzeczywistości , co prawda w ciąży też były różnie 'problemy' ale jakoś tak inaczej było, beztrosko, i o wszystkim można było pisać i o głupotach i o poważnych sprawach no o wszystkim , przecież wiecie i ile razy nasze monitory były opluwane ze śmiechu
teraz jakoś tak poważnie się zrobiło, jakies nerwy wyszły na wierzch bo co chwilę któraś obrażona, honorem się unosi itp
ale w sumie nie do tego zmierzam , bo chodzi o to że ja chciałabym żeby było tak jak kiedyś , a nie ciągle ,kupki , srupki, choroby, jedzenie, fotki, pieluchy , odchudzania,uczulenia, mleka na tapecie , ja wiem że to normalne ale jakoś mnie to nie interesuje bo sama mam to samo w domu i dlatego wolałabym popisać czasem o czymś innym
no ale to tylko ja więc sama ze sobą pisać nie będę 😉
BTW LENA nosi pieluchy 5tki od 3 mcy mimo że waży 8300 😁 ale jakoś tak najlepiej jej "leżą"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Klaudia- dziekujemy ☺️ jeszcze tylko dwa miesiace i bedzie roczek 😮 🤪 😁

dla mnie to jest niesamowite 😁

jeszcze niedawno chodzilam z wieeeelkim banakiem heehee a dziecie juz bedzie mialo roczek 😁 😁 i coraz wiecej bedzie broil 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
HAHA to ze mam wlaczona nasza-klase to kto powiedzial z siedze przy kompie he komp chodzi caly dzien i cala noc,jak rano wlacze nasza klase tak jest sobie caly czas wlacozna zreszta co ja sie Wam bde tlumaczyc 😁

no właśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta - to że ktoś jest codziennie na brzuszku, w moim wypadku jest to kwestia dobrze zorganizowania dnia i zagospodarowania czasu. A i posprzątane mam i dziecko jest zadowolone, i bawię się z nią, tulę i cuduje. Na pewno nie siedzi cały dzień sama.....
O tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...