Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂


dla mnie tydzień już jest postem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂


dla mnie tydzień już jest postem ☺️


dla mnie pare dni ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No patrzcie jakie szczesciary 😠 pare dni seksu niemaja i juz narzekaja a co ja mam tu powiedziec? czuje sie jak wtorna dziewica! maz nie chce sie przytulac bo wiecznie zmeczony i tak od 20 miesiecy tylko 3 seksy byly (jeden jak zmajstrowalismy bombla w lipcu na wyjezdzie, drugi jakos 2 miesiace po porodzie zeby sprowbowac czy ze mna ok i ostatni chyba jakos we wrzesniu) 🤔 ☺️ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Halo - jest tu ktoś??

Posłałam wam krótki filmik na prv jak mała opowiada - filmik kręcony w trakcie jazdy autem więc trochę trzepało 🙂

świetna 🙂 Kacper też często tak opowiada. Później krzyczy na mnie i znowu się wczuwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Halo - jest tu ktoś??

Posłałam wam krótki filmik na prv jak mała opowiada - filmik kręcony w trakcie jazdy autem więc trochę trzepało 🙂

świetna 🙂 Kacper też często tak opowiada. Później krzyczy na mnie i znowu się wczuwa 😁


No to tak jak moja - jak jej T. przerwał to się właśnie tak wkurzyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂


dla mnie tydzień już jest postem ☺️


dla mnie pare dni ☺️ ☺️ ☺️


heheh tez tak kiedys miałam :P z wiekiem mi przeszło 😁 😁

nosz kurwa mac uśpiłam go tak sobie spał jak aniołek....10min, teraz sie odwracam a on stoi i sie telepie w łóżeczku 😠 😠

Wiola Laura cudna , ale chyba sie powtarzam ☺️ ☺️ 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
gizelda napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

2 tyg nazywasz postem?????????????


a nie, ja codziebnnie, po kilka razy bym najchetnuiej tylko szkoda mi Mojego P. A tak w ogole to troszke wypilam teraz koniaku 🙂


dla mnie tydzień już jest postem ☺️


dla mnie pare dni ☺️ ☺️ ☺️


heheh tez tak kiedys miałam :P z wiekiem mi przeszło 😁 😁

nosz kurwa mac uśpiłam go tak sobie spał jak aniołek....10min, teraz sie odwracam a on stoi i sie telepie w łóżeczku 😠 😠

Wiola Laura cudna , ale chyba sie powtarzam ☺️ ☺️ 🙂 🙂


Hahaha - moja tez tak często ma - i jeszcze się szczerzy do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to poprostu jestem zakochana w Laurze 🙂 ona jest Genialna 🙂 🙂

i jeszcze do fanslubu dolaczyl moj S. stwierdzil, ze Laurka wyglada jak duza, rozumna juz dziewczynka, no i jest pod ogroomnym wrazeniem jej nog 🙂z reszta jak kazdy chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi hi - ona tak bebła bardzo często. A dzisiaj mówię jej "daj mi buzi" - ona się nachyla do całuska i w ostatniej chwili wyciąga jęzorek i dała mi buzi z języczkiem ☺️ Szok.

A wy laski dawajta jakieś filmiki bo mnie zawsze wszystko omija - Dagi ja ostatnio tej zabójczej czupryny od Nelci nie widziałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Nie było mnie tak długo, bo czasu brak.
Co do Lenki - przykro mi, mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje... 😞 ehhh 😞 😞 😞 😞 Dziecko chore - to jedna z najgorszych rzeczy.... 😞
A co do mojej Majki, to ma 75 cm i 10 kg. Chodzi za JEDNĄ rękę już, (bo dwie były już dawno) niby próbuje coś sama chodzić, ale nie mogę jeszcze powiedzieć, że sama stawia kroki 🙂
Była tydzień (ponad) chora, jakiś wirus się przypałętał, no ale był antybiotyk i dziś już była pierwszy dzień w żłobku 🙂
Achaa - Wiola, czy ja też mogę zobaczyć Laurę na filmiku?
No i miałam napisać do Niksssy - bardzo lubię czytać Twoje posty 🙃 🙃 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fdff


o, tutaj jest to zdjecie neli, ale nie widac za bardzo jej wloskow. w kazdym badz razie ostatnio zaczely naprawde ladnie rosnac, co prawda ma na srodku glowy najdluzsze i wygada jakby miala irokeza, ale podejrzewam, ze w ciagu kilku miesiecy cale zaczna sie krecic 🙂 a wgrywam w miedzy czasie filmik na you tuba, tylko ze moim canonem wyszlo tak, ze 3 minuty maja 670mega i troche to trwa, jak skoncze to wysle wam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - posłałam ci filmiki na skrzynkę brzuszkową. Całuski dla Majeczki i gratuluję chodzenia za jedną rączkę - moja jeszcze chodzi za dwie 🙂
Dagi - poślij mi linka na skrzynkę bo ja już idę spać. Rano sobie obejrzę 🙂

Dobranoc dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, dzięki 😉 i też przesyłam z Majką całusy dla Laury!
Dagi - ja też proszę o linka na skrzynkę i resztę dziewczyn - między innymi - Andżelikę, Alice, i chyba Madzię o przesłanie filmików na skrzynkę brzuszkową, bo nic nie widziałam, a chętnie obejrzę 🙂
I też spadam, bo jutro rano trzeba wstać do pracy 🙂
PAAPAPAPAPAPA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, nosa polskiego nie ma 🙂 🙂 i ma spore oczy po tatusiu i jegop pupke tez ma 🙂 ja to sama sie dziwie ze ona taka szczuplutka a popencje ma taka okragla jak buleczke!!! moja mama mowi ze ja bylam grubsza a tyleczek o wiele mniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...