Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dagi_ napisał(a):
Marinka, moj maz jest maniakiem prasowania, prasuje dokladnie zawsze i wszystko dla nas gdy gdzies wychodzimy, nawet jesli to tylko mleko na dole. Uwielbia rowniez sprzatac i robi to kazdego ranka i wieczorem... takijuz typo. Musze przyznac ze lepiej nie nmoglam trafic 🙂


Dago Moj tez 🙂 Tez lubi porzadek i tz to robi 🙂 Tez moge powiedziec, ze lepiej trafic nie moglam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Dobry 🙂
Wszystkiego Najlepszego dla Ali 😘 😘

Neliczek jest cudowny jakie tany tany 😁 😁
Leny nie widzialam ☺️

LENA jest tam gdzie była chyba 16079

dziekuje ☺️przeoczylam strone ☺️
Lena jest slodziutka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki mam sekundę
Dagi ale NELA to perszing 😁 jaka świtka ( jakby to moja babcia powiedziała tj szybka) i to wyczucie rytmu no no , słodziutka jest i trochę do Ciebie podobna 😉 😉
co do LENY to tak DAGI masz rację,ona jest grzeczna i ułożona czasem sie zastanawiam czy nie za grzeczna jak czytam o waszych dzieciach - ale nie szukajmy dziury w całym 😉
tak tylko podsumowując napiszę że słucha się mnie we wszystkim 😁 tj nigdy nie pójdzie tam gdzie jej nie pozwalam , jak ma już na "umyśle" cos złego to zawsze patrzy na mnie czy padnie magiczne słowo NIE i albo rezygnuje albo płacze na chwile ale słucha się zawsze 😉, ona dobrze wie kiedy ma się bawić sama, kiedy ze mną, nie wiem jak to robi ale jak wie że ja mam coś do zrobienia w kuchni, kotłowni etc to zawsze wtedy bawi się sama dopóki nie zorientuje się że "wróciłam" wtedy już wie że mogę się bawić z nią
Wiola - LENA od kilku dni zrobiła się strasznie całuśna 😁, ostatnio coraz rzadziej się jej opieram 😉
no to tyle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o już widziałam dzięki
my mamy tak samo , ale mojej to tylko reklamy w TV mogą przerwać wywód , mnie się najbardziej ZIEW podobał 😁
a jeszcze cos było z tym jak Laura w łóżeczku stoi czy cóś bo ja sie tak nie dopominam o filmiki bo nie wypada ale jakbyś kiedyś mogła 😉 tj ja nie wiem czy to film czy fotki ale chodzi mi to co się dziewczyny coś o łóżeczko pytały 😮
Nikolina i dopiero znalazłam filmik od Ciebie zaraz zobaczę bo tu mi net śmiga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina jestem po tak wielkim wrażeniem że nie wiem czy mam się odnieść do psa czy do Szymka 😁
oboje cudni ,jak ja WAM zazdroszczę psa w domu ☺️
jaka ona tj NIKITA całuśna a Szymek jak się krzywił przy lizaniu i ta radość obojga i te cycuszki
relacje NIKITA- SZYMEK oceniam bardzo pozytywnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
mhm , mam trochę czasu bo GIZELDA śpi i piszę sama ze sobą 😞

ja probuje uspac dziecie 🤢 bo juz pora na niego 😁

a ja nie wiem jak to u nas dziś bedzie bo dzisiejsza noc a raczej pobudka, a raczej godzina pobudki była wyjątkowa 😮 i teraz śpi od 12.00 ale nie wiem jak długo ale coś mi sie wydaje że dziś tylko na tym jednym spaniu się skończy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
mhm , mam trochę czasu bo GIZELDA śpi i piszę sama ze sobą 😞

ja probuje uspac dziecie 🤢 bo juz pora na niego 😁

a ja nie wiem jak to u nas dziś bedzie bo dzisiejsza noc a raczej pobudka, a raczej godzina pobudki była wyjątkowa 😮 i teraz śpi od 12.00 ale nie wiem jak długo ale coś mi sie wydaje że dziś tylko na tym jednym spaniu się skończy 🤨

ja dzisiejszej nocy mialam 3 pobudki do tego cos nie chce mi dziecie jesc i do tego marudne i teraz tez nie chce sie zdrzemnac 🤢 czyzby to kolejne zeby one mnie wykoncza 🥴 🤢 jak posmaruje mu dziasla zelem to jest dobrze 🙂 ale ja dzis ledwo zyje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 😞
do dupy.........
Liwia chora na całego, wczoraj w dzień spała 30 min, z czego 15 min kaszlała i się dusiła 😞
w nocy zasnęła dopiero ok.24 i spała do 7 z czego co chwilę się budziła i się dusiła 😞
dziś od rana spała 20 min i kaszel więcej nie pozwolił
rano byłyśmy na USG, wyszło prawidłowo 🙂
na 15 idę się wepchnąć do lekarz, bo biedna ma już takie oczy zmęczone a spać nie może
Dziewczyny, czy miałyście taki przypadek u dzieci , bo Liweczka kaszle i się dusi jak zasypia a w dzień nie, no może raz na jakiś czas zakaszle, nie wiem o co chodzi???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
mhm , mam trochę czasu bo GIZELDA śpi i piszę sama ze sobą 😞

ja probuje uspac dziecie 🤢 bo juz pora na niego 😁

a ja nie wiem jak to u nas dziś bedzie bo dzisiejsza noc a raczej pobudka, a raczej godzina pobudki była wyjątkowa 😮 i teraz śpi od 12.00 ale nie wiem jak długo ale coś mi sie wydaje że dziś tylko na tym jednym spaniu się skończy 🤨

ja dzisiejszej nocy mialam 3 pobudki do tego cos nie chce mi dziecie jesc i do tego marudne i teraz tez nie chce sie zdrzemnac 🤢 czyzby to kolejne zeby one mnie wykoncza 🥴 🤢 jak posmaruje mu dziasla zelem to jest dobrze 🙂 ale ja dzis ledwo zyje 🤢

ja jeszcze żelu ani razu nie używałam 😮
u nas noce ok czasem zakrzyczy ale tak 2-3 razy a nie 130 jak to bywało tylko dziś gotowa i szczęśliwa wstała o 3.00 potem jeszcze chwilę się kimnęła , ostatecznie wstała o 6.00 zjadła mleko i sobie tak drzemała do 8.40 na leżaczku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
mhm , mam trochę czasu bo GIZELDA śpi i piszę sama ze sobą 😞

ja probuje uspac dziecie 🤢 bo juz pora na niego 😁

a ja nie wiem jak to u nas dziś bedzie bo dzisiejsza noc a raczej pobudka, a raczej godzina pobudki była wyjątkowa 😮 i teraz śpi od 12.00 ale nie wiem jak długo ale coś mi sie wydaje że dziś tylko na tym jednym spaniu się skończy 🤨

ja dzisiejszej nocy mialam 3 pobudki do tego cos nie chce mi dziecie jesc i do tego marudne i teraz tez nie chce sie zdrzemnac 🤢 czyzby to kolejne zeby one mnie wykoncza 🥴 🤢 jak posmaruje mu dziasla zelem to jest dobrze 🙂 ale ja dzis ledwo zyje 🤢

ja jeszcze żelu ani razu nie używałam 😮
u nas noce ok czasem zakrzyczy ale tak 2-3 razy a nie 130 jak to bywało tylko dziś gotowa i szczęśliwa wstała o 3.00 potem jeszcze chwilę się kimnęła , ostatecznie wstała o 6.00 zjadła mleko i sobie tak drzemała do 8.40 na leżaczku 😮

ja uzywam i to jeszcze widze ze mi sie konczy trzeba zaopatrzyc sie w nowe opakowanie 😮 🤪 bez niego to bym chyba cala noc nie spala 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
ej mam pytanie odnośnie YOUTUBE
tam trzeba być zarejestrowanym żeby film wgrać???? i jakie sa procedury ??? jakieś loginy , hasła potrzebne????
bo ja się kiedyś rejestrowałam ale nie pamiętam ani tego ani tego 😞

zeby wgrac filmik musisz miec zalozone na youtubie konto!tam jest login i haslo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
ej mam pytanie odnośnie YOUTUBE
tam trzeba być zarejestrowanym żeby film wgrać???? i jakie sa procedury ??? jakieś loginy , hasła potrzebne????
bo ja się kiedyś rejestrowałam ale nie pamiętam ani tego ani tego 😞

zeby wgrac filmik musisz miec zalozone na youtubie konto!tam jest login i haslo

mhm dziwne bo ja tam jestem cały czas zalogowana ale np w trakcie wgrywania też trzeba podawać ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...