Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
2 zdjęcie wymiata 😁 Stoi taki mały słodziak jakby nigdy nic 😁 Sama wstaje, czy ją postawiłaś?

tu postawiona 😁
ale pierwszy raz wstała tak z miesiąc temu i przerwa a dwa dni temu się wściekła i wstaje gdzie popadnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Matylda Lenka ma Twoje oczy a oczy sa zwierciadlem duszy wiec zazwyczaj jest tak ze tego kogo ma dziecko oczy to zazwyczaj na pierwszy rzut oka sie wydaje ze podobna. Stad dziewczy ny pisza ze do Ciebie. Ja uwazam ze ma Twoje oczy i jest do Ciebie podobna ale reszte typu uszy usta itp to na zdjeciach nie widac czyje ma 🙂

U mnie Ala ma ksztalt oczy meza (charakterystyczne kaciki) , kolor oczu po mojej babci, odstajace uszka moje , nosa sie nie porownuje bo nos sie bardzo zmienia, ksztalt owalny twarzy takiej "gruszki" ma po tesciowej, pupe i uda tez cala tesciowa (ma charakterystyczne duze uda i wypukla pupke bo ja mam plaska albo brak 😜 ), wiecej podobienst u nas nie widze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Przed chwila pokazalam mojej cioci, ktora ma 35 lat i tez powiedziala , ze jest do mamy podobna 🙂

Naprawde!

A nie wiem czemu sie wkurzasz, skoro to komplement , ze jest taka piekna jak Ty!

nie wkurzam sie żartuje 😉 😉 😉 😉
ale to że do mnie podobna to "słyszę " tylko od "forumowiczek" no nie wiem dla mnie to nie ma znaczenia , chociaż wolałabym żeby do P. była podobna bo już pojawiają się wątpliwościu jak kilku kolegów powiedziało mu że do sąsiada podobna 😉
zdjecie sąsiada też mogę wstawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Alice oczy i włosy w naszym przypadku mogą być mylące 😉 ( tym bardziej że P. juz ma resztkę włosów i to siwych) dlatego na pierwszy rzut oka ta "ciemniejsza" oprawa przypomina podobieństwo do mnie
no ale kształt i wielkość głowy taty
nos ( mimo tych wszeelakich zmian) taty
zakola na czole po tacie
usta- wątpliwe
a niektóre zachowania, miny to istny P. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala buziaki :*

Leniuch jaki zadowolony w kąpieli ^^ I ładnie pozuje 🙂
I nie wiem, do kogo bardziej podobna, ale ja mam z tym problemy 😜
U mnie też część mówi, że Hell to cała ja, część że cały tata, a dla mnie to wygląda jak połączenie golluma z dalem (tym z chipa i dale'az druzuny rr) 😁 😁 😁
oczywiście w wersji cute 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie Matylda, mialam pisac o Lenie Twojej..... ona juz nie bede pisala o urodzie, bo bym sie powtarzala, ale Lena wydaje sie byc ulozona, grzeczna, madra i przede wszystkim skromna dziewczynka, to chyba mi sie w niej najbardziej podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, moj maz jest maniakiem prasowania, prasuje dokladnie zawsze i wszystko dla nas gdy gdzies wychodzimy, nawet jesli to tylko mleko na dole. Uwielbia rowniez sprzatac i robi to kazdego ranka i wieczorem... takijuz typo. Musze przyznac ze lepiej nie nmoglam trafic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, moj maz jest maniakiem prasowania, prasuje dokladnie zawsze i wszystko dla nas gdy gdzies wychodzimy, nawet jesli to tylko mleko na dole. Uwielbia rowniez sprzatac i robi to kazdego ranka i wieczorem... takijuz typo. Musze przyznac ze lepiej nie nmoglam trafic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...