Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
moja spała 3 godz i teraz też jestem wolna bo nie potrzebuje mojego towarzystwa 😮

😮 😮 🤪

no tak ☺️
poszłam z mlekiem ale nie chciała , trochę się powygłupiałyśmy na łóżku przebrałam ją wsadziłam do łóżeczka z butlą i się bawi 🤢
ale idem zaraz bo ona za mało je a nie chcę żeby ta butla jej służyła do przekładania z ręki do ręki
a tu już zupa się dla niej gotuje 😮

ja dziecieciu dam amu jak sie obudzi jestem ciekawa czy zje 🥴 bo przez te zeby taki niejadek sie zrobil 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lena słodziak i jak się chichocze ładnie 🙂 Matylda możesz oznaczyć filmik jako niepubliczny, żeby Ci betony negatywów nie dawały.

A my wreszcie wyszliśmy z domu i poszliśmy na górkę, Maks pozjezdrzał a Gabryś pospał.

Nikt nie wie co u Oli i Lenki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Lena słodziak i jak się chichocze ładnie 🙂 Matylda możesz oznaczyć filmik jako niepubliczny, żeby Ci betony negatywów nie dawały.

A my wreszcie wyszliśmy z domu i poszliśmy na górkę, Maks pozjezdrzał a Gabryś pospał.

Nikt nie wie co u Oli i Lenki?

dzięki Tynka , myślałam o Tobie ☺️
tia żebym ja wiedziała jak to oznaczyć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem...

w kolejce spędziłam... kurwa mac 3 GODZINY!!! 😠 😠 myslałam że wyjde z siebie i stane obok!! Julka w poniedzialek bedzie miała powtarzane testy i badania (spirometrie i tlenek azotu) w kierunku astmy. jesli astma to kaplica - tzn. bierzemy sie za leczenie, a jak nie no to sie bierzemy z kolei za odczulanie. 🤢 🤢 gadałam tam z łepkiem takim z 19 lat, u niego odczulanie 4 lata trwało - co miesiąc zastrzyki 🤢
później na basenie byłam z moją pęcinką, dopiero co do domu weszłam i padam na twarz 🥴

Kasia a Liwka ma katar? Bo jak tak to powiedziałabym że jak idzie spać to jej spływa po gardle ten glut i dlatego kaszle. Mój tak miał teraz, to oprócz kropl do nosa dawałam mu 2 razy dziennie flavamed wykrztuśnie

Matylda Leniuszek cudowny 🙂) ona taka opanowna sie wydaje. 🙂 mądra dziewczynka 😘 😘 a z psem u nas faktycznie jest szał - młody się podczołguje do niej i łapie ją za "rączke". najlepsza kolezanka jego. Czekam tylko aż sie bujnie do raczkowania chociaż bo i tak pomimo codziennego odkurzania non stop jest cały w sierści co mnie wkurza strasznie 🤢 🤢

Alice co tam?? 😉

Angelika pokaż no jeszcze raz tego swojego gangsta mada faka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Nikssa moja siostra miała niedawno odczulanie, chyba to z pół roku tylko trwało. Na początku miala przez kilka tygodni zastrzyki co tydzień a potem raz w miesiącu.

no mam nadzieje że u nas też to nie bedzie tak długo trwać, bo to pewnie zalezy od intensywności alergii a Julka jakiejs strasznej nie ma.
i z młodym tez mi kazała juz przyjść 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
brechti napisał(a):
Nikssa moja siostra miała niedawno odczulanie, chyba to z pół roku tylko trwało. Na początku miala przez kilka tygodni zastrzyki co tydzień a potem raz w miesiącu.

no mam nadzieje że u nas też to nie bedzie tak długo trwać, bo to pewnie zalezy od intensywności alergii a Julka jakiejs strasznej nie ma.
i z młodym tez mi kazała juz przyjść 🤢

pewnie tylko żeby się upewnić, że Szymek nie ma alergii 🙂 lepiej jak go teraz zbada i w razie czego wcześniej zacznie się leczenie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - ehhh.... 😞 Oby się za bardzo Liwka nie męczyła... 😞

Obejrzałam wczoraj filmiki, dzieciaszki super 🙂 🙂 🙂 🙂

No i Matylda - oczywiście Lena też 🙂

Wyczuwam kupę... 🤨 więc
Idę kąpać Majkę i kłaść ją spać 🙂

Achaa - odniosę się jeszcze do Nikoliny - chodziło mi o to, że piszesz w takim stylu (nie wiem dlaczego), że chcę mi się Ciebie czytać, mimo, że nie piszesz nic takiego szczególnego... opisujesz co u Ciebie, ale robisz to w taki sposób, że lubię to czytać - po prostu 🙂

Ps. dzięki za oklask 🙂

Gut najt!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...