Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Aneta - to że ktoś jest codziennie na brzuszku, w moim wypadku jest to kwestia dobrze zorganizowania dnia i zagospodarowania czasu. A i posprzątane mam i dziecko jest zadowolone, i bawię się z nią, tulę i cuduje. Na pewno nie siedzi cały dzień sama.....
O tyle...

Nie o to mi chodzi ale dobra nie wazne ten temat tez byl kiedys poruszany ...Nie chce sie udzielac to sie nie udzielam proste 🙂pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Aneta - to że ktoś jest codziennie na brzuszku, w moim wypadku jest to kwestia dobrze zorganizowania dnia i zagospodarowania czasu. A i posprzątane mam i dziecko jest zadowolone, i bawię się z nią, tulę i cuduje. Na pewno nie siedzi cały dzień sama.....
O tyle...

Nie o to mi chodzi ale dobra nie wazne ten temat tez byl kiedys poruszany ...Nie chce sie udzielac to sie nie udzielam proste 🙂pa[/quote

jasne. pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Dla mnie te forum tez bylo kiedys uzaleznieniem ale wyleczyłam sie na szczescie 🙂 🙂 🙂 🙂
Teraz wole zajmowac sie dzieckiem niz ślęczec przed kompem 🙂

DUZO ZDROWKA ZYCZE DAL WASZYCH DZIECIACZKOW 😘 😘 😘
buziaki dziewczynki pa:*

ANETA proste ja drut , nie chcesz być na forum to nie , nie chcesz podawać prawdziwych powodów to nie
ale to co napisałaś a ja to zacytowałam pojmuję jako "nie ma mnie na forum bo zajmuję się dzieckiem a nie siędzę przed kompem tak jak WY"
to takie moje wolne tłumaczenie
a kogo to obchodzi że Ciebie nie ma???
tak jak kogo obchodzi że ja jestem ???
NIKOGO 😉
chociaż nie powiem zastanawiałam się co jej powodem twej nieobecności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
🙂
No to która zamierza się dzisiaj seksić??????
😁 😁 😁 😁 😁

Fabianos- moc buziakos :*


Ja na pewno - chęci zawsze mam jak jestem w pracy a jak przychodze do domu, robię obiad, sprzątam, kąpie małą, bawię się z nia i usypiam ją to potem nic mi się nie chce więc nie seksiłam się już z miesiąc a T. mnie podejrzewa że boki mu strzelam 😁 😁 A ja o której bym się nie położyła to i tak zasnę raz dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Oj tam oj tam, Magda nie denerwuj się Fryta nie to miała na myśli....
Ale fakt faktem kiedyś było luźniej, teraz jakaś powaga nam się wgramoliła na forum...

I o bzykaniu mało kto mówi 😞


Brechti ja wyrażam swoje zdanie, ja sie nie denerwuje.... serio.... ciężko mnie wyprowadzić z równowagi a na pewno nie czymś takim.
Zreszta dziewczyny tak samo to zinterpretowały/
spoko loko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej tam laski - nie ma o czym gadać - kto chce ten jest a kto nie chce to go nie ma i nikt tu za nikim płakac nie będzie. Jesteśmy dorośli (przynajmniej tak mi się wydaje) więc nikt nikogo prosic nie będzie. Tu liczy sie tylko forma wypowiedzi tak żeby inni nie czuli się urażeni a z tym u nas jest ciężko i tyle.

A ja w weekend jade w góry na Walentynki 🤪 🤪 🤪 Jedziemy całą ekipą do Rabki Zdroju - od piątku do niedzieli - będą sniadania do łóżka i romantyczna kolacja przy świecach i pierwze walentynki z nasza małą BIBI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
Ej tam laski - nie ma o czym gadać - kto chce ten jest a kto nie chce to go nie ma i nikt tu za nikim płakac nie będzie. Jesteśmy dorośli (przynajmniej tak mi się wydaje) więc nikt nikogo prosic nie będzie. Tu liczy sie tylko forma wypowiedzi tak żeby inni nie czuli się urażeni a z tym u nas jest ciężko i tyle.

A ja w weekend jade w góry na Walentynki 🤪 🤪 🤪 Jedziemy całą ekipą do Rabki Zdroju - od piątku do niedzieli - będą sniadania do łóżka i romantyczna kolacja przy świecach i pierwze walentynki z nasza małą BIBI 🙂


kurwde ale zazdroszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola co to za Walentynki z BIBI???
i nawet sobie nie wyobrażam jak będzie wyglądało śniadanie do łóżka kiedy LAURA w nim będzie
ale dla mnie to ogólnie łeird
i walentynki i śniadanie do łóżka i dziecko w łóżku to pojęcia abstrakcyjne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Wiola co to za Walentynki z BIBI???
i nawet sobie nie wyobrażam jak będzie wyglądało śniadanie do łóżka kiedy LAURA w nim będzie
ale dla mnie to ogólnie łeird
i walentynki i śniadanie do łóżka i dziecko w łóżku to pojęcia abstrakcyjne


Hhehe - no będzie tak jak zawsze - nam mała w niczym nie przeszkadza - wręcz przeciwnie - uwielbiamy jak rano sie po nas wspina bo chce sięgnąć bo coś z szafki nocnej 🙂 Taki mały skrzat 🙂 Kocham ją nad życie i tyle ☺️

Ale wiecie co zauważyłam (to pewnie jest normalne ale dla mnie to nowość) - że znajomi którzy nie mają dzieci niechętnie chcą się z nami gdzies wybierać 😁 😁 🙃 🤪 Ale trudno - nie wiedzą co tracą 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hehe Wiola Ty to masz dobrze 🙂 Ale rozumiem, po całym dniu roboty nie każdemu się chce. Mi się chce bo się nudzę ^^
Matylda po czym się poddajesz? 😁

po prostu mam dosć
chęci nawet są raz na jakiś czas ale co z tego????
jak przychodzi co do czego to tylko umęczeni jak świnie jesteśmy a rezultatów i przyjemności ZERO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
Ej w ogóle to mi się nie chce dupą ruszać i nóg rozkładać. Ostatnio nawet mało w gacie nie popuściłam bo mi się do kibelka nie chciało wstać 🤨 WIRD 🥴 🤨 😮


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 UMIERAM


No coż - lenistwo nie zna granic 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Wiola co to za Walentynki z BIBI???
i nawet sobie nie wyobrażam jak będzie wyglądało śniadanie do łóżka kiedy LAURA w nim będzie
ale dla mnie to ogólnie łeird
i walentynki i śniadanie do łóżka i dziecko w łóżku to pojęcia abstrakcyjne


Hhehe - no będzie tak jak zawsze - nam mała w niczym nie przeszkadza - wręcz przeciwnie - uwielbiamy jak rano sie po nas wspina bo chce sięgnąć bo coś z szafki nocnej 🙂 Taki mały skrzat 🙂 Kocham ją nad życie i tyle ☺️

Ale wiecie co zauważyłam (to pewnie jest normalne ale dla mnie to nowość) - że znajomi którzy nie mają dzieci niechętnie chcą się z nami gdzies wybierać 😁 😁 🙃 🤪 Ale trudno - nie wiedzą co tracą 🙂 😜

też bym nie chciała 😮
ja w ogóle nie lubię mówić o dziecku komuś kto dzieci nie ma bo wiem jak mnie to wkurwiało jak ja nie miałam
przecież takich ludzi to w ogóle nie interesuje, nie rozumieją, dlatego jak ktoś mnie pyta o LENĘ ( ktoś bezdzietny) to tylko grzecznie odpowiadam jednym zdaniem i nie ciągne tego tematu bo wiem jakie to głupie i nudne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...