Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Wiola1983 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Wiola co to za Walentynki z BIBI???
i nawet sobie nie wyobrażam jak będzie wyglądało śniadanie do łóżka kiedy LAURA w nim będzie
ale dla mnie to ogólnie łeird
i walentynki i śniadanie do łóżka i dziecko w łóżku to pojęcia abstrakcyjne


Hhehe - no będzie tak jak zawsze - nam mała w niczym nie przeszkadza - wręcz przeciwnie - uwielbiamy jak rano sie po nas wspina bo chce sięgnąć bo coś z szafki nocnej 🙂 Taki mały skrzat 🙂 Kocham ją nad życie i tyle ☺️

Ale wiecie co zauważyłam (to pewnie jest normalne ale dla mnie to nowość) - że znajomi którzy nie mają dzieci niechętnie chcą się z nami gdzies wybierać 😁 😁 🙃 🤪 Ale trudno - nie wiedzą co tracą 🙂 😜

też bym nie chciała 😮
ja w ogóle nie lubię mówić o dziecku komuś kto dzieci nie ma bo wiem jak mnie to wkurwiało jak ja nie miałam
przecież takich ludzi to w ogóle nie interesuje, nie rozumieją, dlatego jak ktoś mnie pyta o LENĘ ( ktoś bezdzietny) to tylko grzecznie odpowiadam jednym zdaniem i nie ciągne tego tematu bo wiem jakie to głupie i nudne


My jestesmy bardzo mlodzi i mamy raczej znajomych bezdzietnych . Ale co z tego? Sa Ci ktorzy rzadziej sie spotykaja ale sa tez bezdzioetni ale wiecznie nas sie wypytuja o dzieciaki i nawet szczegoly, bardzo m,ile to jest i zawsze opowiadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
marinka napisał(a):
co do seksenia sie, to ja poszcze juz 2 tygodnie i juz sie boje jak wroce, co tio bedzie! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Ja się boję o moje zdrowie psychiczne, za młoda jestem na post dłuższy niż 1 miesiąc 😁 😁 😁 😁


Spokojna twoja rozczochrana 🙂 Dasz radę - potem Brent cię wytarmosi a teraz musi ci wystrczyć Kasia Rączkowska 😁 😁 😁 😁 Ok Lasencje ja zmykam do domu - będe wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Alice1984 napisał(a):
˛no wlasnie ja pisalam ye ja ost ray 5 miesiecz temu a od cyerwca 2010 w sumie do dzis w sumie 3 razy. Pobije mnie ktoras w ilosci przez ostatnie 20 miesiecy??

Ja jestem....

ja bym sie rozwiodła 😉 😉


zastanawim sie nad tym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na lodowisku byłam z Dżuliettą, zmarzłam jak ***** ale chociaz mnie udmuliło troche to zimne powietrze 😁 😁

Alice ostatnio taka grupę wypatrzyłam na fb - KOBIETA KTÓRA JĘCZY W NOCY - NIE WARCZY W DZIEŃ 🙂 🙂 i powiem wam że coś w tym jest 😁 😁
my to już chyba cierpimy na zmęczenie/znudzenie/rutyne ... ?? nie wiem kiedyś to się miało fantazje a teraz dupsko wypiete 3 do 5 minut i po zawodach.

a moze to juz starość?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina z tym warczeniem to chyba racja.... 😞 a z tymi 5 minutami to tez sie nie bede sprzeczac 😞
ale mnie bardziej teraz dobija fakt ze po porodzie niemam przyjemnosci z seksu, poprostu jakos nie dosc ze niewygodnie to do tego orgazmy jakies h....
niewiem, moze to dlatego ze ciagle zmeczeni niemamy czasu na nic, a moze dlatego ze karmie nadal piersia wiec stad problem z libido itp??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂


juz nie wymiotuje ani biegunki nie mam 🙂 wiec to chyba bylo zatrucie 🙂 ale nie ma tego zlego..... bo na wadze stanelam i dwa kilo w dol 🙂 🙂

co do lotow samolotem, to ja we wrzesniu bylam z Neliczka w Polsce i calkiem superasnie zniosla lot 🙂 co prawda krecila mi sie na rekach i gadala do innych pasazerow jak najeta, ale zadnego placzu przy starcie ani ladowaniu, zatkanow uszkow nie bylo, wiec super 🙂 w lato znowu lecimy do polski, i zostawiamy ja tam na kilka tygodni dziadkowm, a pod koniec roku do nigerii, to juz bedzie troche bardziej skomplikowane pdo wzgledem zabawienia malej, bo lot trwa 6 godzin, no ale cos wymyslimy 🙂 🙂 wiec nie bojcie sie dziewoje, napewno wasze szkrabiki super tez zniosa 🙂

co do seksu.... noja nie narzekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie zauwazylam zdjecie Pieknej Heleny na fejsubku i zdalam sobie sprawe ze moja neliczka zrobila tez wczoraj pierwszy kroczek tez 🙂 w ogole oszalala w ciagu ostatnich dwoch dni na punkcje stania samej, wciaz i wszedzie probuje, a wczoraj na wieczor wpadl na chwile znajomy z dwuletnim synkiem i Nela sie chyba zapomniala ze nie potrafi chodzic i puscila sie futryny sciany i zrobila kroczek do przodu 🙂

gratulacje Helenko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Slyszalyscie w tv mowili ze matka madzi w areszcie probowala popelnic samobujstwo. I zabrali ja na plukanie zoladka do szpitala.
Wiecie co ja sie tak zastanawiam-jezeli faktycznie to byl taki wypadek jak opisuje (co czesciowo potwerdza sekcja zwlok Madzij) to czemu nie zadzwonila po karetke? Wiecie co ja jej wspolczuje-stracila dziecko i to jest chyba najwieksza kara dla niej w zyciu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...