Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj tak bry 🤢
Mój synulek zaczyna chodzić przy takim pchanym chodziku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Przeszedł sam cały pokój, ale teraz trzymamy go, żeby sobie krzywdy nie zrobił. Oj jakie nieporadne są te pierwsze kroczki człowieka, ale ile szczęścia dają matce 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Musiałam się pochwalić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
Oj tak bry 🤢
Mój synulek zaczyna chodzić przy takim pchanym chodziku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Przeszedł sam cały pokój, ale teraz trzymamy go, żeby sobie krzywdy nie zrobił. Oj jakie nieporadne są te pierwsze kroczki człowieka, ale ile szczęścia dają matce 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Musiałam się pochwalić 😁


ale fajnie 🤪
gratulacje
bry 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

GRATULACJE DLA JASIA 🙂

Co do lazenia to moja niema zadnego lazika-pchacza, w chodziku tez nie chce chodzic. Obecnie biega przy meblach i chodzi samemu co jakis czas sie lapiac jeszcze mebla a pierwsze kroczki udalo sie jej juz kilka tyg temu. Zrobi z 4 kroczki samemu i szybko sie lapie mebla i znow 2 kroczki samemu i znow lapie mebla, czesem tez upadnei na pupe jeszcze przy tym samodzielnym chodzeniu ale ogolnie co dzien to lepiej 🙂

Nikolina podasz mi linka do tego ciasta bananowego co wstawialas? bo chcialm dzis upiec za jednym razem dwa ciasta to bananowe i to wiewiorke co pokazywalas 🙂 i mam jeszcze pytanko co do jablek. Jest tam napisane 4-5 jablek. Tyle ze ja mam zgnilki ktore leza z naszego sadu w piwnicy wiec jak wykrawam dobre czesci to niemam wiarygodnej ilosci. Czy wiesz moze ile np. tak jak w przypadku marchwi na szklanki jub gramy czystego jablka wziac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak napisał(a):
baby ja mam pytanie do mam któe kupiły materacyki kokos-gryka
Czy macie dalej na stronie kokos, czy odwróciłyście na grykę????????????? ☺️ ☺️


Calyczas mam kokos bo twardszy i prosty a ta gryka to ma jakies takie kratki ze niejest idealnie prosta no i niewim jaki ma to wplyw na to jak czesc dnia dziecko stoi w lozeczku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bananowe: http://mojewypieki.blox.pl/2007/07/Chlebek-bananowy-banana-bread.html

A co do tych jabłek to ...hmm.. nie powiem ci dokładnie bo ja je dość dawno robiłam ale najlepiej to zrób tak zebys startych jabłek miała 2 szklanki, dodaj najpierw jedną i ewentualnie dokładaj... pamiętam że jak dodałam jabłka to to ciasto się zrobilo dość rzadkie. wiecej ci nie podpowiem bo sama nie wiem 😁 😁

a tak w ogóle to bry 🙂 🙂
i gratulacje dla chlopaków wszystkich i da Ali za te pierwsze samodzielne kroczki 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

Miley - ja z wykształcenia jestem nauczycielem. Obecnie pracuję w żłobku, do którego chodzi moja córka, więc z tym nie mam problemu, nie bałam się oddać.
A jeśli chodzi o chorowanie, to cóż...licząc od końca listopada (od czasu pójścia do żłobka) przeszła trzy wirusówki - jedna z antybiotykiem.
Więc tragedii też nie ma.

Jakoś dziwnie teraz na tym forum... 😮 🥴

Idę sprzątać.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Pozdrowienia z Rabki-Zdroju 🙂 😎 Pięęęęęknaaaaa pogoda tutaj jest. Ja wrócę to wstawię parę fotek.

Miley - ja cię jeszcze nie widziałam ale o zdjęcia poproszę po weekendzie. BTW - witamy.
Biedny Krzychu 😞 😞 😞 😞 😞 😞 Śle buziaki.
Ewela - welcome back - pisz częściej - podnobnie Tyminka

Do reszty się nie odniosę bo nie mam czasu.

Buziaki w cycaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...