Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kur***** pojechałam na zumbę i miejsca niet, bo stoją barany znaczy samochody nie odśnieżone, widać że właściciele komunikacją się poruszają i tylko miejsce zajmują aktywnym ludziom co chcą poćwiczyć, dziadostwo i tyle oooo 😁

Asia - Wojtuś cud miód, tylko czekałam na moment aż ugryzie psa albo mu walnie w dyńkę 😁

Ewela - patrzę któryś raz z kolei na Dawidka na tym foto z Tobą i on tam ma minę jakby chciał powiedzieć "Mamusiu, musimy teraz robić zdjęcie?" Taki bidulek zmarnowany 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
[color=black]
Asia - Wojtuś cud miód, tylko czekałam na moment aż ugryzie psa albo mu walnie w dyńkę 😁

dzięki 🙂 hehe psa zazwyczaj łapie za włosy lub łapkę i ciągnie. Ale ten mój Harry to jest cierpliwy, co Wojtek czasami z nim nie robi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):

Asia - Wojtuś cud miód, tylko czekałam na moment aż ugryzie psa albo mu walnie w dyńkę 😁


dzięki 🙂 hehe psa zazwyczaj łapie za włosy lub łapkę i ciągnie. Ale ten mój Harry to jest cierpliwy, co Wojtek czasami z nim nie robi 🙃


Lepiej nie pisz bo to nigdy nic nie wiadomo, kto to czyta, jeszcze jakieś Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami albo inny Green Peace naślą na Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha nie wierzę, ale Wojtuś wymężniał! Asiaaa on jest taki słodki (w ogóle to samych fajnych chłopaczków mamy, AJ MYS WITOLINIO SOŁ MACZ ☺️ ), i jak super się z pieskiem bawi! Moja to po biednym aksiku przełazi, albo łapie się za sierść i podnosi, teraz ją uczę cacy cacy pieskowi robić i nie ciągnąć go za ogon 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):

Asia - Wojtuś cud miód, tylko czekałam na moment aż ugryzie psa albo mu walnie w dyńkę 😁


dzięki 🙂 hehe psa zazwyczaj łapie za włosy lub łapkę i ciągnie. Ale ten mój Harry to jest cierpliwy, co Wojtek czasami z nim nie robi 🙃


Lepiej nie pisz bo to nigdy nic nie wiadomo, kto to czyta, jeszcze jakieś Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami albo inny Green Peace naślą na Ciebie 😁

hehehe ojj tam, zadna krzywda mu się nie dzieje 😜 a dzieci mają swoje prawa i trzeba im wybaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór.

Wszystkie naj dla solenizantów 🙂
Lenka - super dziewuszka.
Julka -wymiata - uśmiałam się.
Hela - wooooow 🤪 🤪 nie mogliśmy się z T. napatrzeć
Wojtuś - uroczy

Reszty nie widziałam.

A ja chyba mam coś z żołądkiem bo rzygam jak kot co bym nie zjadła - przed chwilą miałam to samo. I gdyby nie to że nie bzykałam się od 1,5 miesiąca to bym podejrzewała rodzeństwo dla Laury (jak większość mojej rodziny) a że nie wchodzi to w grę bo nie jestem wiatropylna to podejrzewam wrzody 🤨

Anyway - uciekam oddać się namiętnie drugiej części trylogii Millennium - nie będzie mnie jakieś parę dni bo książka ma ponad 700 stron 🙂 Buziaki w cycaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):

Asia - Wojtuś cud miód, tylko czekałam na moment aż ugryzie psa albo mu walnie w dyńkę 😁


dzięki 🙂 hehe psa zazwyczaj łapie za włosy lub łapkę i ciągnie. Ale ten mój Harry to jest cierpliwy, co Wojtek czasami z nim nie robi 🙃


Lepiej nie pisz bo to nigdy nic nie wiadomo, kto to czyta, jeszcze jakieś Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami albo inny Green Peace naślą na Ciebie 😁

hehehe ojj tam, zadna krzywda mu się nie dzieje 😜 a dzieci mają swoje prawa i trzeba im wybaczyc 🙂


rozgadałam sie przez telefon ponad godzinkę gadałam ☺️wiec dopiero teraz mój też fajnie się bawi z pieskiem ale on sie tuli do niej głaszcze i dzieli się chrupkami bądź biszkoptem 🤢 ogólenie najfajnie rano jak się witają i leżą wtuleni w siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Haha nie wierzę, ale Wojtuś wymężniał! Asiaaa on jest taki słodki (w ogóle to samych fajnych chłopaczków mamy, AJ MYS WITOLINIO SOŁ MACZ ☺️ ), i jak super się z pieskiem bawi! Moja to po biednym aksiku przełazi, albo łapie się za sierść i podnosi, teraz ją uczę cacy cacy pieskowi robić i nie ciągnąć go za ogon 😜

Przyjedź do Wawy to pojedziem na Tarchomin gdzie Witolinio stacjonuje albo do mnie wpadaj bo Kasia ma się u mnie zjawić niebawem razem z Mariną i małą Anelką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
szyszka napisał(a):
a Kasia to usunęła konto, tak? ☺️

Tutli?? si 😞

Wiola, a te części millenium to mają swoje nazwy? tak jak dziewczyna z tatuażem, dziewczyna co cośtam cośtam i dziewczyna co cośtam gdzieś?

😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa2028 napisał(a):
Ewela no moi też wszystkim się dzielą ze sobą 🙂 Harry sępi chrupki, biszkopty itp, a Wojtuś zabiera mu kostki, piłeczki i wszystko do buzi 🤪

a mój to z miseczek brendy wszystko wysypuje i muszę biegać do przedpokoju i zabierać jak tam buszuje co by się nie poczęstować 😁 😁 😁 a wodę notorycznie wylewa z miski jej wiec już zabieram aby nie kusiło go 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
mnie to szlag trafia z tym dzieleniem sie z psem - jak tylko dostanie jakiegos biszkopta czy cokolwiek do podgryzania to obliźnie 2 razy i macha dopóki pies nie przyjdzie do niego i tez nie spróbuje 😠 😠 😁 😁

mój tak dzisiaj z winogronami robil jak już sie najadł 2 szt 😁 😁 to sie zaczął dzielić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
szyszka napisał(a):
a Kasia to usunęła konto, tak? ☺️

Tutli?? si 😞

Wiola, a te części millenium to mają swoje nazwy? tak jak dziewczyna z tatuażem, dziewczyna co cośtam cośtam i dziewczyna co cośtam gdzieś?


Siii - teraz czytam drugą czyli "Dziewczynę z tatuażem" 🙂 Pierwsza nazywała się: "Mężczyźni którzy nienawidzą kobiet". Rewelacja. Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...