Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
brechti napisał(a):
niksssa napisał(a):
dziewczyny te od dziewczynek http://allegro.pl/minoti-jansowe-spodnium-spodenki-rosey-86-i2159831302.html 🙂

oj fajne fajne, ale bardziej na lato 🙂

noo zdecydowanie 🙂 troche mi brakuje tego "strojenia" przy chłopaku 🙂 a obawiam sie że tatus będzie chciał go "przejąć" z jakimis piłkarskimi koszulkami, już ostatnio poszukiwał stroju Chelsea dla niego 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Boże błagam Was! Przestańcie, nie mam w tym miesiącu juz za bardzo kasy .... 😠 😠 😠

Alice , a wstawisz jeszcze raz zdjęcie 🙂 ??proszę 🙂


Ola! przesliczne sa te spodenki 🙂

Nikolina faktycznie ta Twoja kurteczka co podałaś , jest sliczna , no i hmmm ja tez musze juz 2 ubierać a ta do przedszkola jeszcze w tym roku i musze ją obkupić , żeby slicznie i schluydnie wyglądała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra idę położyć moja diablicę,
w tym czasie musze: ogarnąć, zrobić mielone, przygotować wózek i siebie na spacer.
Mam godzinę, w porywach półtorej.
Lecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Marinka ale ktore zdjecie bo ja tu wstawialam rozne 😮

Klaudia ladny plaszczyk ale ja juz mam plaszczyk ktory mi sie BARDZOOOOOOOOOOOOOOO podobal 😉 z reszta nie lubie czerwonego zwlaszcza wzorow-glowa mnie po takim czyms boli 😞


no jakąs kurteczke stawiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola mam pytanie do Ciebie bo TY taka rybna kucharka jestes i znawczyni. Czy dziecko moze jesc mirune? czy sa jakies mocno zakazane ryby dla naszych maluchow? Bo ja tylko slyszalam ze nie mozna duzych slodkowodnych ze wzgledu na zawartosc rteci i "starego miesia" bo wielka ryba to stara ryba m.i. karpia. Oczywiscie pomijajac kwestie osci to sa jakies przeciwskazania?
Jakie ryby dawalas juz Lence?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

my od 9 na nogach, troche was nadrabialam, troche linkow pootwieralam, ale ja szczescie nie jestem az taaak baaardzo za zakupami, podchodze rozsadnie 🙂 to juz Sola zawsze jakw yjdzie na miasto to zawsze zahaczy o mamas i papas. mothercare czy wlasnie nexta i zawsze chce zeby za kazdym razem jak wychodzimy na jakas impreze lub gdzies nela miala cos nowego na sobie, z reszta to dotyczy calej naszej rodziny 🙂 wiec ja w naszym zwiazku jestem ta rozsadna 🙂 i kupuje jak widze ze juz rzeczywiscie wyrasta i ja u nas jestem od tych praktycznych jak body, spiochy, skarpetki a on od sukienek, i ubranek wyjsciowych 🙂
no wiec pootwieralam i nie powiem, niektore rzeczy ca cudniaste 🙂 ja pewnie bede musiala zaczac o wiele wiecej kupowac gdy Nela pojdzie do zlobka bo tam jest niezly przerob 🙂
nie mailam czasu nic napisac bo moje dziecie jakies marudne jest i jeczala mi wciaz, chciala tylko na rece do poludnia, w koncu zjadla, polozylam ja spac i poszlam sprzatac lazienke. Nagle slysze ze cos spadlo!!! ale wiedzialam ze S. sprzata kuchnie w mioedzy czasie wiec wchodze i pytam czy to Ty cos zrzucies?? a tu odp nie....
wiec ide do Neli a tam dwie szuflady na podlodze, bo nela ma komode z ciuszkami obok lozeczka i obydwie te szuflady nie mam pojecia jak??? wyciagnela!!! wszystkie ciuszki na podlodze....... a szuflady byly pelne bo ledwo wczoraj poprasowalam sterte i poukladalam jej wszystko ladnie 🙂......
no ale w koncu dostala smoka i juz cisza wiec chyba zasnela Stokrotka moja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ola mam pytanie do Ciebie bo TY taka rybna kucharka jestes i znawczyni. Czy dziecko moze jesc mirune? czy sa jakies mocno zakazane ryby dla naszych maluchow? Bo ja tylko slyszalam ze nie mozna duzych slodkowodnych ze wzgledu na zawartosc rteci i "starego miesia" bo wielka ryba to stara ryba m.i. karpia. Oczywiscie pomijajac kwestie osci to sa jakies przeciwskazania?
Jakie ryby dawalas juz Lence?

Lenka jadła na razie dorsza i łososia. Mirunę sama bardzo lubię bo to tłusta i zdrowa ryba więc gdybym miała okazję dać ją dziecku (świeżą - nie mrożoną) to bym się nie wahała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Najlepsze życzenia dla Vaneski i Józia!

Ja jak zwykle z opóżnieniem ale napisze...ja sadzam G. na nocnik od ok 3 mcy i dzieki temu w dzien zuzywamy 2 lub 3 pieluchy. Mam ten sedes z Fisher Price i jestem zadowolona bo ma wyjmowany pojemniczek i fajna osłonkę na siusiaka.

Co do ubranek to siostra mi przywiozła teraz dużo z nexta, zary, hm wiec tez linkow nie otwieram bo mąż by mnie zabił jakbym jeszcze coś kupiła, musieliśmy komódkę dokupić ☺️
I mój jeszcze chodzi w body ale to pod spód do bluzek z długim rękawem albo po domu. Ale latem jak już będzie chodził to nie wyobrażam go sobie w bodziaku i krótkich spodenkach ☺️ nie podoba mi się jak to wygląda o wiele ładniej wygląda koszulka, takie moje zdanie 🙂

Alice wyślij mi proszę na priv filmik i zdjęcie "duszonej" Ali 🙂

Dzieciaki ze szkoły namalowały dla Maksia rysunki i jeden kolega właśnie mi je przyniósł, miłoo...a Maks za chwilkę już będzie w domku 🤪 więc spadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja sie tez juz melduje 🙂Maja spi od 13 moze pospi tak jak wczoraj do 16 🙂
ale te ciuszki słodkie 🙂:P dobrze ze mam pusto na koncie narazie bo tez bym nazamawiała 🙂
ostatnio tez juz kupiłam cos małemu jakies 6 par body, spiochów, skarpetek, pudło pampersów małych 🙂 i jakies kosmetyki 🙂
a i w tym roku mam 4 wesela w rodzinie jedno pod koniec kwietnia, w czerwcu i 2 w sierpniu i musze cos Maji znalesc jakies kiecki, moze widziałyscie jakies fajne ?

i zastanawiam sie w co ja sie ubiore na to wesele w kwietniu;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
on czasem mi Olciu sam kupuje, czasem razem chodzimy i on akceptuje 🙂 🙂 a czasem mnie poprostu wysyla!! 🙂 ale on jest fanem ekskluzywnych marek. W szafie ma jedynie jedna rzecz z HM...........
dla mnie to przesada......
on ma wszystko z D&G, Cavalli, Calvin Klein , Dior, Burberry, mqqueen, buty prady, mochino i takie tam, nie kupuje tego drogo musze przyznac, zawsze szuka przecen na yoox.com, no ale dla mnie to przesada.... ja taka nie ejstem i to chyba nas najbardziej rozni 🙂
mi wystarcza river island, hm czy zara, jemu nie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra, przyznam, ze na swieta dostalam pantofle Gucci w ktorych bylam na slubie 🙂
to moje pierwsze buty takiej jakosci i za taka cene, w zyciu sama bym sie na nie nie zdecydowala, ale czuc roznice na stopie. Ja nie jestem fanka obcasow a w tych bylam od 14 do 23 i nawet mnie nogi nie bolaly, ni mowiac juz o zapachu skory 🙂 no piekne sa moje obcasy piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro ide na mierzenie i wazenie z nela, jestem ciekawa ile mierzy moj kurczaczek... 🙂 Brechti!!! zamorduje otwarlam strone lindexa i nie moge przestac przegladac!!!!! tylko nie mam pojecia jaki rozmiar dla Neli byl by odpowiedni, zastanawiam sie nad 80, no bo raczej 86 to za duzy.... ale pojdziemy jutro do przychodn to sie dowiem co i jak 🙂
cos mialam jeszcze napisac ale zapomnialam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zauwazylam, ze mi to sie podobaja takie "dorosle" ubrania podobaja dla dzieci np to: http://www.yoox.com/item/YOOX/DOUDOU/dept/baby/tskay/B84CE7A2/rr/1/cod10/34267224HE/sts/sr_babygirls80

i np u mnie w przedszkolu sa dwie dziewczynki z indii i one bardzo czesto maja cos czarnego na sobie i baaaardzo mi sie to podoba, np top, lub spodniczka, czy golfik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...