Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o ja!! 🤪 🤪
ta bym kupilam-na pewno!!
Tylko niemam kasy 🤢

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2096000125&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=49

p.s sama chcialam w podobnych kolorach suknie zlubna 😜 uwielbiam bordowe akcenty na biaklym stroju/sukni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
o ja!! 🤪 🤪
ta bym kupilam-na pewno!!
Tylko niemam kasy 🤢

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2096000125&ars_source=ars&ars_socket_id=9&ars_rule_id=49

p.s sama chcialam w podobnych kolorach suknie zlubna 😜 uwielbiam bordowe akcenty na biaklym stroju/sukni
o Wioluś, ta jest fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna no patrz Wiola nam uciekla od dysputow o ciuchach 😉
a co myslisz o tym dla chlopca?
bo mi bardzo. jakbym miala chlopca to bym to wlasnie kupila a jak mam dziewczynke to bym kupila ta bordowa co wstawialm linka ale ze niemam funduszy oraz nie robie takiego roczku jakbym chciala to niestety nie zakupie tych cacek 😞
http://allegro.pl/komplet-na-roczek-80-spodnie-koszula-kamizelka-i2167159886.html

ten gosciu ma tez inne wzory kolory i rozmiary na innych aukcjach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudia on nie jest wykrztuśny. tzn, stosuje sie przy mokrym kaszlu z wydzieliną ale on nie powoduje typowo odklejania się wydzieliny więc ja go na noc spokojnie podawałam. tym bardziej ze zawsze oprócz niego mialam inny, typowo wykrztusny, typu flegamina itp. on bardziej łagodzi, zapobiega zmianom oskrzelowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
klaudia on nie jest wykrztuśny. tzn, stosuje sie przy mokrym kaszlu z wydzieliną ale on nie powoduje typowo odklejania się wydzieliny więc ja go na noc spokojnie podawałam. tym bardziej ze zawsze oprócz niego mialam inny, typowo wykrztusny, typu flegamina itp. on bardziej łagodzi, zapobiega zmianom oskrzelowym 😉

tylko, że mój skunksik ma suchy kaszel... biedny taki jest, bo nawet sobie odkaszlnąć nie może. A w nocy go męczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
niksssa napisał(a):
klaudia on nie jest wykrztuśny. tzn, stosuje sie przy mokrym kaszlu z wydzieliną ale on nie powoduje typowo odklejania się wydzieliny więc ja go na noc spokojnie podawałam. tym bardziej ze zawsze oprócz niego mialam inny, typowo wykrztusny, typu flegamina itp. on bardziej łagodzi, zapobiega zmianom oskrzelowym 😉

tylko, że mój skunksik ma suchy kaszel... biedny taki jest, bo nawet sobie odkaszlnąć nie może. A w nocy go męczy

a no to na taki nic nie daje sie malym dzieciom, trzeba czekac 🥴 aż sie odrywac zacznie, wtedy juz lżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No patrzta jedni sobie zabieraja po dwoch juz a drugim nic nie zostawiaja no 😎
To Ala zamawia sobie Dawidka od Eweliny on chyba jeszcze wolny 😜

Nikolina ja tez nie slyszalm o roczku ☺️ ale kuzynka chrzcila mala na rok i polaczyli jedno z drugim a sukieneczke zajebiaszcza uszyla jej babcia 🙂

Klaudia wspolczucia dla malego z tym kaszelkiem. Ja nieznam i niestosowalam ani tego co pytalas ani zadnego innego syropu. Za to ja na sobie wlasnie testuje pol szuflad lekarstw(uroki prac w branz farmaceutycznej odzwierciedlaja sie tym ze sie ma cala szuflade roznych ciekawych secyfikow 😁 ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
A tu się okaże, że Lenka woli dziewczyny hihihiiiiiii 😜 😜 😜 😜

Ty wypluj te słowa 🥴
Co Ty tak źle mojemu pomponikowi życzysz? 😞

źle????
haha, no co Ty!
żartuję sobie tylko, luzik mama :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...