Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
A moja spać nie chce wcale, śpi już tylko raz dziennie i umorduje mnie tak że na koniec dnia marzę tylko o tym, żeby w końcu spać poszła 🥴
Dzisiaj mam koleżankę na wieczór do pomocy, S. idzie gdzieś z kolegami. Posiedzimy sobie, pogadamy, zjemy kolacyjkę i tyle ooo.
Pierś z kurczaka już się marynuje od wczoraj w zupie cebulowej i śmietance. Dodam tylko pieczarki, paprykę czerwoną, kukurydzę i ser i zapiekę. Mniam 🙃


fiu, fiu!! ☺️ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka to może u Was faktycznie ząbki


Nie wierze w to , ale do tego ropiejace oczka też?? Zasmarkany zielonymi gilami?? W dupie mam tego lekarza! idę Jutro prywatnie!!! jeżeli dozyje z nerwów ...


a to na pewno nie zęby. Nie wiedziałam że oczka ropieją - pewnie ma infekcję wirusową i od tego zapalenie spojówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
marinka napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Marinka to może u Was faktycznie ząbki


Nie wierze w to , ale do tego ropiejace oczka też?? Zasmarkany zielonymi gilami?? W dupie mam tego lekarza! idę Jutro prywatnie!!! jeżeli dozyje z nerwów ...


a to na pewno nie zęby. Nie wiedziałam że oczka ropieją - pewnie ma infekcję wirusową i od tego zapalenie spojówek.


tez mi sie tak wydaje. Co za pipa z tej lekarki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry
co do passatów to my mamy własnie włoskiego 😁 😁 ale o dziwo nie bity, któryś tam element wymieniany był - wiadomo ale ogólnie jest ok 😉
ropiejace oczka to pewnie od infekcji mają dzieci aczkolwiek pamiętam jak kiedys Julce sie przypałetał gronkowiec złocisty i właśnie wtedy jej tak oczy ropiały i nic nie pomagało, dopiero po wymazie z gardła stwierdzili co to i dali odpowiedni antybiotyk 🤢 ale ona starsza była i to taki czarniejszy scenariusz wiec wy sie nie stresujcie na razie, może pójdzie precz razem z gilem 😉
mój cholernik tez sie budzi w nocy i wydziwia, jeść juz nie je ale nie wiem o co mu chodzi. cuduje jak może 🤢 🤢
co to ja jeszcze miałam... aaa u nas nie ma żłobka 😠 😠 nic, null, nada !!! jedyne co moge zrobić w tym temacie to jak skończy półtora roku dać go prywatnie do klubu malucha. pomyśle o tym po wakacjach. no ale ja mam ten komfort ze jeszcze tak 1-2 dni w tyg sobie ide do pracy wiec nie jestem tak strasznie uwiazana. dziś tezbyłam od rana, dopiero do domu weszłam i oczywiście full roboty. IIde zaraz naleśniki smażyc bo u Julki kolega jest i przecież nic innego nie zjedzą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziekuje wszystkim za zyczenia dla julusia 🙂 nam rosnie kolejny zabek a wlasciwie dwa (dolne 2) ale jest w miare ok na szczescie moje dziecko spi ladnie kalde go w dzien do lozeczka, wychodze z pokoju i spi a wieczoremn przy mleczku i tez spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krzysiu - dziś wielki dzień Twojego święta

i ciocia Ola o Tobie pamięta

więc z okazji urodzin

składam ci moc życzeń:

uśmiechu, zdrowia, radości,

mnóstwa prezentów i gości,

przyjaźni wielkich i małych,

wielu przygód niebywałych

i uśmiechu wesołego i wszystkiego,

wszystkiego najlepszego!


[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/19226033066712305645.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/56155615297441210067.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Magda - jak Nikola? Gorączka ustąpiła? 🤔


tak,
ona już wczoraj nie gorączkowała.
Tylko ją wysypało - teraz już tylko na plecach ma wysypkę, z buzi, rączek - już zeszło.
Ale nadal dużo śpi. Poszła spać o 20 wstała o 8, i teraz przed chwilą znowu zasnęła 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - jak Nikola? Gorączka ustąpiła? 🤔


tak,
ona już wczoraj nie gorączkowała.
Tylko ją wysypało - teraz już tylko na plecach ma wysypkę, z buzi, rączek - już zeszło.
Ale nadal dużo śpi. Poszła spać o 20 wstała o 8, i teraz przed chwilą znowu zasnęła 🥴

Lena też non stop spała jak miała rota.. Musi odpocząć, jakby nie było jest jeszcze malutka, niech nabiera sił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Magda - jak Nikola? Gorączka ustąpiła? 🤔


tak,
ona już wczoraj nie gorączkowała.
Tylko ją wysypało - teraz już tylko na plecach ma wysypkę, z buzi, rączek - już zeszło.
Ale nadal dużo śpi. Poszła spać o 20 wstała o 8, i teraz przed chwilą znowu zasnęła 🥴

Lena też non stop spała jak miała rota.. Musi odpocząć, jakby nie było jest jeszcze malutka, niech nabiera sił 🙂


Mam nadzieję, że to tylko potrzeba odpoczynku.
Ciekawe jak Józek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...