Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bry 😉

Magda i Ty i Maja bardzo ładnie wyglądałyscie. Jeśli mogę to poproszę o filmik.

Ola i Ciebie też chciałam prosić o filmik Lenki tancerki.

Może jutro w końcu uda mi się wszystkie obejrzeć.

Gabryś dostał się do żłobka, z jednej strony się cieszę, z drugiej nie...pierwsze zmartwienie to uzyskanie preferencji na godziny poranne w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry 😉

Magda i Ty i Maja bardzo ładnie wyglądałyscie. Jeśli mogę to poproszę o filmik.

Ola i Ciebie też chciałam prosić o filmik Lenki tancerki.

Może jutro w końcu uda mi się wszystkie obejrzeć.

Gabryś dostał się do żłobka, z jednej strony się cieszę, z drugiej nie...pierwsze zmartwienie to uzyskanie preferencji na godziny poranne w pracy.



wysłałam Ci filmiki.
Dziękuję.
No to masz prawdziwe szczęście, że się dostał. Teraz się dopiero zacznie 😉

Moja Maja ma dziś zdjęcia w żłobku i zastanawiam się w co ją ubrać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

😮

Nie wiem jak się nazywam, jestem niewyspana - dziecko marudziło całą noc, nawet jak ją do siebie wzięliśmy to mantykowała i łaziła nam po głowach, ziewam teraz... Tak ją w łóżku karmiłam że usnęłam i butelka wypadła jej z buzi... 🤢 ☺️ ☺️ ☺️

Tynka - gratuluję synusiowi, filmik wysłałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry,
Alice - ale chyba temat już wyczerpany 😉
Madzia - ja też wczoraj miałam ochotę zmienić męża, ale to chwilowe chyba 😉 😁
I nie strasz tym żłobkiem bo ja już się stresuje...
Ja jutro mam wizytę kontrolną u ortopedy z Nikolą. Miało być w 12 miesiącu a będzie w 14 😉

Marinka, Matylda - gdzie Wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
nie mam na nic czasu
w domu szpital LENA najzdrowsza, P. na zwolnieniu ( drugi raz w życiu 😮 )
no
Ola dzięki za filmik w końcu udało mi sie go obejrzeć
może później się odezwę to się odniosę do czego tam będę chciała
aha na wsi u mnie kolejna LENKA się urodziła , dziwne to w tamtym roku 3 i w tym roku 3 😮
a w ogóle to czuję się fatalnie a muszę do miasta pojechać ale nie wiem czy zabierać reszte szpitala, czy sama czy z leną i tak źle i tak nie dobrze
bo sama z nia nie dam sobe tam rady, P. w domu też nie bo on ma 40 st gorączki 😮 🤨
kurde nie wiem
a w sumie teraz mam czas to może uda mi się coś napisać
Ola LENKA super tancerka ale nie mogłam się za bardzo skupić na niej "ogółem", tylko patrzyłam na tą choreografię i słuchałam tego "bu", super
reszty filmików nie widziałam bo są wstawiane albo na 5 min albo trzeba o nie prosić
wiec ja nie będę się dopominać i jak któraś ma ochotę to może mi wysyłać gdzieś linki , z opóźnieniem ale na pewno kiedyś obejrzę
Magda super laska z CIEBIE i niczego w sobie ani u siebie nie zmieniaj , ewentualnie nowy tatuaż se trzaśnij na poprawę humoru 😉
Brechti współczuję tego żygańska , trzeba to sprawdzić , a świeżego zapachu w aucie nie zazdroszczę

co do mięs, wędlin , parówek to:
moja ma bardzo ograniczoną i jednolitą dietę powoli zaczynam jej dawać jakieś kupne kiełbasy bo inaczej byłaby tylko na mleku, mam na myśli plasterek jakiejś gotowanej szynki dziennie albo normalnej z wieprza albo drobiową
parówki zamierzam dawać jak tylko je polubi i nie przejmuję sie tym z czego są zrobione , ja zjadam dużo tzn może nie dużo raz dwa razy w miesiącu, LENIE podałam raz no i zjadła może 1/3 całej parówki , ale lepsze to niż nic
z miec to takich swoich gotowanych to tylko indyka i królika jadła a w słoikach wiadomo, chyba wszystkie próbowała jakie sa na rynku czyli te jagnięciny, sriny , wołowiny, itp itd
Magda z P. totalnie mnie zaskoczyłaś i myślałam o Tobie cały wieczór 😁 😉 😉 😉
nie dość że piękne mieszkanie m remont, w domu wszystko co najlepsze najpięniejsze, wszyscy piękni wystrojeni, Nici ma najlepsze zabawki,działka, budowa , TY nie pracujesz
to powiedz skąd WY macie tyle kasy ( oczywiście pytanie retoryczne , nie odpowiadaj 😉 )
nie interesuje mnie to no ale zastanawiające to 😁 😁 😉 😉 😉
tzn możesz mi udzielić jakiejś rady na takie dorobienie się , bo ja ze swoim nic nie robieniem to nigdy niczego się nie dorobię 😠
no to powoli będe kończyć
where is Asia, Ewelina jedna i druga i no cała reeeeeeeeeeeeeeeeeeeszta ?????????
miłego dnia życzę
aha LENA wstała o 5.00 zjadła mleko , pobujała się w leżaczku i zasneła i śpi do teraz 😮, a ja już tyle rzeczy zrobiłam 😜
aha i tak z plotek mam sąsiadów którzy mają 3 córki, 28 lat, 25 lat i 17 lat
sąsiadka DEWOTA jakich mało obrobiął dupę wszystkim w okolicy i mnie i mojej sąsiadce która nawet jest jej siostrzenicą bo zawsze miała problem z tym jak to chłopaki moga spać u dziewczyn i odwrotnie, no i jak można być na cywilnym ( czyt. JA ) no i zawsze miała problemy z kimś ale nie ze sobą
no nic zawsze mówiłam w duchu "czekaj czekaj córki ci rosną " oczywiście nie życząc jej źle
no i jakos tak wyszło że potencjalni zięciowie spali tu już od pewnego czasu ( ale pewnie nie z dziewczynami tylko na innych posłaniach)
co chwile jakis nowy był, no ta stasza już meżatka w ciąży ( wyszła za mąż po pół roku znajomości ) no nic
druga ma jakiegoś flegmatyka
a trzecia zrobiła wszystkim niespodziankę i bach wzięła slub cywilny tydzień temu 😁, w ciąży w 5 tym miesiącu,
a co jesj najśmieszniejsze jej matka jakiś miesiac temu chwaliła się że ONA ma chłopaka, ze przyjeżdża, śpi tu ale ONI NIE SYPIAJĄ ZE SOBĄ nosz kurwa niepokalane poczęcie to tylko u mnie na wsi może się zdarzyć he he
a te dziewczyny to wszystkie takie "cichociemne" ale takim to zawsze z górki 🙂
przynajmniej może teraz ta cała mamusia się ode mnie odpierdoli i przestania kłapać jęzorem chociaż nie wiem bo ten typ ludzi nie widzi tego co u siebie tylko co u innych
sory ze o tym napisałam wiem że takich historii masa i WAS to nie obchodzi ale jak się dowiedziałam to mnie śmiech ogarnął
😉 😉 😉
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

ja już w drodze na jazdy. Szczęście z tym żłobkiem ale po cichu liczyłam, że może się nie dostanie ☺️ a kartę w zeszłym roku składałam bo on od kwietnia wstępnie miał iść ale miejsc wtedy nie było.

Ale upał znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matylda
- film Ci wysłałam, bo nie wiem czy widziałaś go w końcu.
- budowa stanęła w miejscu bo napisałam że kasy brak 😉
Nie jestem bogata, nie przesadzaj kobieto, mam tyle co i większość tutaj - tak mnie się wydaje. Mój Ł. ma dobry fach w ręku i cała tajemnica sukcesu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry 🙂

ja już w drodze na jazdy. Szczęście z tym żłobkiem ale po cichu liczyłam, że może się nie dostanie ☺️ a kartę w zeszłym roku składałam bo on od kwietnia wstępnie miał iść ale miejsc wtedy nie było.

Ale upał znowu.

no upał upal
u nas Tynka gdzieś około 30 st tzn u mnie i u Ciebie
ale ja przez tą chorobę jakos tego gorąca nie odczuwam a nawet ciągle mi zimno 😮
i przez to mam pewne "zaburzenia" w ubieraniu dziecka 😁 bo mi się wydaje ze jej zimno tak jak mnie ale to tak nie działa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda
- film Ci wysłałam, bo nie wiem czy widziałaś go w końcu.
- budowa stanęła w miejscu bo napisałam że kasy brak 😉
Nie jestem bogata, nie przesadzaj kobieto, mam tyle co i większość tutaj - tak mnie się wydaje. Mój Ł. ma dobry fach w ręku i cała tajemnica sukcesu 😉

mhm
nie no wiesz że ja żartowałam, tzn cieszę się ci się POWODZI 😉
a mąż pewnie lekarz, prawnik ????? 😉
ja też kiedyś myślałam że mój ma dobry FACH he he ale się pomyliłam 😞
za to ja może będę miała lepszy 😉
kiedyś tam 😁
a co najśmieszniejsze jak ja zaczne w koncu kiedyś pracować to ON już będzie na emeryturze , jeszcze chyba 4 lata mu brakuje
a jego siostra ma 31 lat i juz może iść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizelda napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
Matylda
- film Ci wysłałam, bo nie wiem czy widziałaś go w końcu.
- budowa stanęła w miejscu bo napisałam że kasy brak 😉
Nie jestem bogata, nie przesadzaj kobieto, mam tyle co i większość tutaj - tak mnie się wydaje. Mój Ł. ma dobry fach w ręku i cała tajemnica sukcesu 😉

mhm
nie no wiesz że ja żartowałam, tzn cieszę się ci się POWODZI 😉
a mąż pewnie lekarz, prawnik ????? 😉
ja też kiedyś myślałam że mój ma dobry FACH he he ale się pomyliłam 😞
za to ja może będę miała lepszy 😉
kiedyś tam 😁
a co najśmieszniejsze jak ja zaczne w koncu kiedyś pracować to ON już będzie na emeryturze , jeszcze chyba 4 lata mu brakuje
a jego siostra ma 31 lat i juz może iść 😮


nie ani lekarz, ani prawnik 😁
pracownik fizyczny - niestety a może i stety... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Widziałam tylko fotki Madzi z Ł. Śliczne z Was dziewczyny, a Majeczka jaka pannica ię zrobiła 😉
My byliśmy w niedzielę w zoo i Sopocie ze znajomymi i ich dzieciakami, wczoraj znowu na plaży, a dzisiaj nie wiem jeszcze jaka pogoda, więc się zobaczy 😜
Matylda dziękuję za pamięc, ale ostatnio jakoś nie mam co pisac.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
😞

co się dzieje? 🤔

ach szkoda gadac/pisac 😠 🥴
moja mama pojechala na przeszczep nerki do gdanska dzwonie do szpitala i nikt mi nic nie moze powiedziec bo to sa te nasze polskie procedury a ja tu zwarjuje z braku jakiej kolwiek informacji co z nia 😞
dzwonilam juz na wszystkie mozliwe numery nawet na stacje dializ na ktora jedzila myslalam ze moze tam cos wiedza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sie zbieram do pracy....
a tak wogole to witam

Aneta gratulacje dla poli za postępy i pierwsze samodzielne kroczki 🙂

Andzia mam pytanko-a nie pojechal na ten przeszczep ktos z Twoja mama kto mógłby Was powiadomic? Ja bym tam dzwonila milion razy az by mnie baby mialy dosc i w koncu moze cos powiedzialy. I powiedzialabym im zeby spytały mamy jezeli jest w stanie i wybudzona z narkozy zeby sie jej spytaly czy moga udzielic telefonicznie informacji corce. Podalabym tez wszystkie dane mamy zeby przez telefon byc jak najbardziej wiarygodna ze nie jestem pierwsza lepsza osoba. Mam nadzije ze by to cos zdzialalo... Zycze zdrowka dla Mamy i Dla Was.
Lece na obiad i do pracy.... dzis spagetti 🙂
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):

Andzia mam pytanko-a nie pojechal na ten przeszczep ktos z Twoja mama kto mógłby Was powiadomic? Ja bym tam dzwonila milion razy az by mnie baby mialy dosc i w koncu moze cos powiedzialy. I powiedzialabym im zeby spytały mamy jezeli jest w stanie i wybudzona z narkozy zeby sie jej spytaly czy moga udzielic telefonicznie informacji corce. Podalabym tez wszystkie dane mamy zeby przez telefon byc jak najbardziej wiarygodna ze nie jestem pierwsza lepsza osoba. Mam nadzije ze by to cos zdzialalo... Zycze zdrowka dla Mamy i Dla Was.
Lece na obiad i do pracy.... dzis spagetti 🙂
milego dnia

No wlasnie nikt nie pojechal 🥴 bo mojej mamy cala rodzina to jest w warszawie wiec tutaj nie mamy nikogo do tego moja mama jedynaczka tak jak i ja wiec ciezko jest niestety 🥴 ja dzwonilam prosilam mowilam moje dane jej dane zeby mi uwierzyli ale oni widocznie nie maja serca 🥴
chyba musze wziasc malego na plecy i tam ruszyc 😞
chodz zadzwonie jeszcze raz ale porozmawiam z nimi bardziej po polsku znaczy sie juz nie na poziome moze to cos da 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...