Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Co? 😮

nic usmielam sie z epopei o spince 😁 😁

mojemu gagatkowi wyciągnęłam ostatnio z buzi nakrętke od wody mineralnej, wepchnął całą i tez chyba mial zamiar ją połknąc ale mu skubana nie chciała iść ani w jedną ani w druga stronę 🤢 🤢 i tez wszystko do buzi ładuje - skaranie boskie 😠 😠

co do tej nakretki tez mialam taka sytuacje 🥴 ach te dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
obejrzałam Lenkę ale bez dźwięku (na szczęście??) bo mi cos się spsuło z kompem. Słodka jest, uwielbiam takie dzieci 🙂

Dzięki ale wiesz.. możesz se ją wziąć tzn odchować mi z tego najgorszego, a jak skończy 3 latka to mi oddasz 😁


aaa ale zapomniałam dodać, że uwielbiam... ale tak u kogoś, nie swoje 🙂
patrz, ale matka to też zawsze narzekac potrafi, w zeszłym roku o tej porze to się mówiło, żeby przezyc pierwsze 3 miechy, bo to "najgorsze" - tera też źle 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
niksssa napisał(a):
obejrzałam Lenkę ale bez dźwięku (na szczęście??) bo mi cos się spsuło z kompem. Słodka jest, uwielbiam takie dzieci 🙂

Dzięki ale wiesz.. możesz se ją wziąć tzn odchować mi z tego najgorszego, a jak skończy 3 latka to mi oddasz 😁


aaa ale zapomniałam dodać, że uwielbiam... ale tak u kogoś, nie swoje 🙂
patrz, ale matka to też zawsze narzekac potrafi, w zeszłym roku o tej porze to się mówiło, żeby przezyc pierwsze 3 miechy, bo to "najgorsze" - tera też źle 😁 😁

To włącz dźwięk i oglądnij jeszcze raz, wtedy pogadamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikolina napisałam wszystko bo już ochłonęłam i młoda zasnęła , nie chciałam potem pytań typu "dlaczego?" a po co ?" "a ile miała spinka?" a co powiedzieli ?"
po tym wszystkim cieszę się niesamowicie , że tal to się skończyło 😁
Angelina dobrze że z mamą tak a nie inaczej, oby z każdym dniem było tylko lepiej 😘
Ola film zaraz zobaczę ( tzn mam taką nadzieję )
a co do dzieci to ja tam wolę swoje niż cudze, chociaż nie powiem odkąd jest LENA to moje nastawienie do "cudzych" i zainteresowanie innymi trochę się zmieniło 😉
mi ta moja była obojętna tak do roku , teraz jest trochę inaczej jak już można z nią pogadać i się 'rozumiemy " 😉
kurwa dalej leje już mam dosyć tego deszczu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
A ja mam dobry humor bo zaczynam pakowanie bo w srode o 4tej rano wyjazd a jutro idziemy spac z kurami razem z Ala czyli ok 20-21 bo o 3 pobudka.
I drugi powod to taki ze dostalam od meza fajny prezent 🙂 kupi mi telewizor (co prawda na raty 36 rat po 40zl ) ale dla nas to luksus z 14 calowego kineskopowca z 6 kanalami przeniesc sie na 32 calowe lcd z 20 polskimi kanalami za darmo i chyba z 10ma czeskimi 😁

Edit: wlasnie popsulam sobie humor bo kupilam wklady do gazowki na wyjazd i maz pojechal odebrac a baba mowi ze niema na stanie i ze beda w srode 😠 w srode to ja niepotrzebuje 😠 tylko na dzis ew. jutro a dodam ze na stronie nie ma nzpisane nic o brakach....

ide sie pakowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Ewelina to już jutro 🤪
niesamowite 🤪
za parę dni będziecie 4ro osobową rodziną i znowu wszystko się zmieni 😉
ale powiedz mi dlaczego masz już jutro cesarkę tzn dlaczego tak wcześnie ?? czy cos się dzieje?? czy chodzi tylko o ułożenie ?????
kurde ja już tego wszystkiego nie ogarniam to tak dawno było 😉
ja wiem że miałam urodzić w 30 tc a tak rodziłam że w 40 tym poszłam na wywołanie a to tylko przez podwyższone ciśnienie i obrzęk brzucha ale gdyby nie wywołanie to pewnie chodziłabym z tym rozwarciem i z tymi skurczami do 42 tc 😜
POWOEDZENIA JUTRO ŻYCZĘ I CZEKAM NA MAŁEGO LINKA 😉
a jak on w końcu będzie miał na imię ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Linka to trzymam kciuki i czekam na foto.. Wszystko będzie dobrze... 😘

U mnie się pogoda robi w końcu, słońce wyszło i 23 stopnie.

A co do pisków Leny to ona ma takie fazy, już miała takie dwie na piski, potem przechodziło i teraz na nowo 🤢 A to co na filmie to tylko 10% jej możliwości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda tez mi sie wydaje ze to nie od tv a od anteny zalezy ale mam wrazenie ze to stad ze stare tv bylo na analogowa telewizje stad podstawowe kanaly analogowe a teraz te nowe tv ma tuner ktory sciaga cyfrowe kanaly darmowe i stad np tvp 1 i tvp 2 mamy napisane obok hd bo sciaga cyfrowe a zekomo w cyfrowej tej nowej televizji jest wiecej darmowych kanalow-moze to stad?? takie jest moje tlumaczenie ale niewiem czy faktycznie tak jest 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Matylda tez mi sie wydaje ze to nie od tv a od anteny zalezy ale mam wrazenie ze to stad ze stare tv bylo na analogowa telewizje stad podstawowe kanaly analogowe a teraz te nowe tv ma tuner ktory sciaga cyfrowe kanaly darmowe i stad np tvp 1 i tvp 2 mamy napisane obok hd bo sciaga cyfrowe a zekomo w cyfrowej tej nowej televizji jest wiecej darmowych kanalow-moze to stad?? takie jest moje tlumaczenie ale niewiem czy faktycznie tak jest 😮

aaaaaaaaaa to o to chodzi
ale tak czy siak trzeba płacić abonament radiowo telewizyjny więc uważajcie 😉
ja w mieście tam mam zwykłą antenę i ten dekoder DVB czy jakoś tak
i do czerwca było 12 kanałów a teraz tez od czerwca ściąga około 20tu
ale jest igła nie powiem lepsza jakość niż z dekodera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Linka trzymam kciuki 🙂
zazdroszcze juz 🙂

A Ty kiedy masz USG połówkowe, kiedy to bada się przepływy w sercu i przy okazji poznaje płeć (co nas tu akurat bardzo interesuje 😁 )

27 czerwca 🙂
juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Linka trzymam kciuki 🙂
zazdroszcze juz 🙂

A Ty kiedy masz USG połówkowe, kiedy to bada się przepływy w sercu i przy okazji poznaje płeć (co nas tu akurat bardzo interesuje 😁 )

no przecież Angela ma dziewczynkę nie ??/ albo coś pomyliłam ☺️
połówkowe pewnie ma za jakiś tydzień dwa 😉
OMG mi to się ciąża po nocach śni ale to dlatego że za bardzo i czesto ty myślę ale to same koszmary
a raz mi się śniło że ciąży jestem i to nie z P. tylko nie wiadomo z kim , o Boże obudziłam się mokra jak szczur w tym stresie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Linka trzymam kciuki 🙂
zazdroszcze juz 🙂

A Ty kiedy masz USG połówkowe, kiedy to bada się przepływy w sercu i przy okazji poznaje płeć (co nas tu akurat bardzo interesuje 😁 )

no przecież Angela ma dziewczynkę nie ??/ albo coś pomyliłam ☺️
połówkowe pewnie ma za jakiś tydzień dwa 😉
OMG mi to się ciąża po nocach śni ale to dlatego że za bardzo i czesto ty myślę ale to same koszmary
a raz mi się śniło że ciąży jestem i to nie z P. tylko nie wiadomo z kim , o Boże obudziłam się mokra jak szczur w tym stresie 😁 😁

wedlug tego USG w 12 tyg powiedzial ze dziewuszka ale zobaczymy teraz bedzie bardziej wiarygodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Linka trzymam kciuki 🙂
zazdroszcze juz 🙂

A Ty kiedy masz USG połówkowe, kiedy to bada się przepływy w sercu i przy okazji poznaje płeć (co nas tu akurat bardzo interesuje 😁 )

no przecież Angela ma dziewczynkę nie ??/ albo coś pomyliłam ☺️
połówkowe pewnie ma za jakiś tydzień dwa 😉
OMG mi to się ciąża po nocach śni ale to dlatego że za bardzo i czesto ty myślę ale to same koszmary
a raz mi się śniło że ciąży jestem i to nie z P. tylko nie wiadomo z kim , o Boże obudziłam się mokra jak szczur w tym stresie 😁 😁

wedlug tego USG w 12 tyg powiedzial ze dziewuszka ale zobaczymy teraz bedzie bardziej wiarygodne 🙂

E tam w 12 tc to jeszcze organy dobrze nie są wykształcone a co dopiero genitalia 🙂 Czekam na to z 22 tc czy jak to tam Ci wypadanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
gizelda napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
Linka trzymam kciuki 🙂
zazdroszcze juz 🙂

A Ty kiedy masz USG połówkowe, kiedy to bada się przepływy w sercu i przy okazji poznaje płeć (co nas tu akurat bardzo interesuje 😁 )

no przecież Angela ma dziewczynkę nie ??/ albo coś pomyliłam ☺️
połówkowe pewnie ma za jakiś tydzień dwa 😉
OMG mi to się ciąża po nocach śni ale to dlatego że za bardzo i czesto ty myślę ale to same koszmary
a raz mi się śniło że ciąży jestem i to nie z P. tylko nie wiadomo z kim , o Boże obudziłam się mokra jak szczur w tym stresie 😁 😁

wedlug tego USG w 12 tyg powiedzial ze dziewuszka ale zobaczymy teraz bedzie bardziej wiarygodne 🙂

E tam w 12 tc to jeszcze organy dobrze nie są wykształcone a co dopiero genitalia 🙂 Czekam na to z 22 tc czy jak to tam Ci wypadanie 🙂

ja tam tez sie nie nastrajalam ze bedzie dziewczynka teraz jak mi powie to bedzie wiadomo tak na 100 % jak dziecie z chcecia pokaze co tam ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Nikola - nie odpowiedziałaś mi na zadane jakiś czas temu pytanie na temat wielkości blachy do tego ciasta z masą kokosową.. W jakiej blasze piekłaś? Może i ja bym dziś upiekła...


Piekłam w mniejszej blaszce takiej jednorazowej bo w domu miałam tylko większą niż tam podane jest w przepisie wiec kupiłam na szybko taką aluminiową w markecie. Ale zabij mnie - wymiaru nie pamiętam, w każdym razie po nasączeniu jeszcze ten biszkopt mi "podskoczył" troche i wsokawe było w sumie 🙂
AA i ja nasączałam Genepi (to taki francuski likierobimber) w proporcji 1:3 z wodą, chyba z półtorej szklanki w sumie wylałam na nie i było bomba 🙂 I masy kokosowej się nie wystrasz bo na cepło jest lejąca ale potem jak dasz do lodówki i postoi to ładnie zastyga 🙂
w ogóle to ciacho pierwsze znikneło ze stołu io dzisiaj mój ociec dzwonił czy bym nie zrobiła znowu na weekend 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...