Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola nie chodziło mi o wygląd a nawet nie o wiek
bardziej o "zupełnie inny świat i światopogląd "
no bo moja ciocia ma te 60 lat a wygląda na 40 , tylko ciut jej się przytyło
ale oni wyjechali 20 lat temu i czasem mam wrażenie że wtedy czas się dla nich zatrzymał dosłownie i w przenośni i dotyczy to każdej kwestii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Wiolu!!!1

mowisz ze az tak duuzo pracujesz?? boze, jak Ty Kochana dajesz rade, nie jestes zmeczona?? tzn wiem ze jestes, to naturalne, wiecie ze ja zauwazylam, ze jak wracam z pracy, to wtedy latwiej mi sie wlasnie ze zmeczenie wkurzyc na moje dziecie, i musze sie baaardzo pilnowac zeby nie krzyknac bez powodu, tzn z powodu, ale wyolbrzymionego rzez moje zmeczenie... wiec cie podziwiam i jeszcze ta silka!!!!??? wow........ ja jak wracam do domu z Nela okolo 19, zanim obiad jakis przygotuje, S. roznie wraca do domu, zanim ogarne wszystko, przygotuje dla S i dla neli torby na nastepny dzien to juz wymiekam poprostu, nie mam sily ani energi na nic, tylko siedzenie na kanapie... to przykre, ale tak jest...
Tak sobie mysle ze Ola nie wraca do pracy i tez czesciowo zazdroszcze, ale tak po glebszym zastanowieniu sie to stwierdziam ze ja lubie swoja prace tylko nienawidze godzin.... gdyby udalo mi sie zmienic prace tak zebym pracowala od rana do 14, 15 to by bylo super... pewnie gdybym miala zostac w domu to by mnie S zapedzil do drugiega dzieciecia a ja jeszczen ie do konca jestem gotowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 🙂
Nikola w żłobku - w końcu po 2 tyg przerwy. Obie jesteśmy szczęśliwe - ja troszkę odsapnę a ona uwielbia tam chodzić więc już podczas jazdy samochodem cieszyła się i emocjonowała 🙂
Ola - czy ta lampa którą pokazywałaś Matyldzie - ta ikeowska jest praktyczna? Bardzo się kurz na niej zbiera?? I czy jakoś sensownie da się go zlikwidować? I jeżeli masz jakieś foto, albo możesz zrobić swojej lampy to będę wdzięczna bo chcę zobaczyć ją w praktyce a nie na zdjęciu z ikei... chce zobaczyć jak wygląda ten "papier" którym jest pokryta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haj oglądacie czasem TVN
i teraz tam "puszczają " co 10 minut zapowiedź "listopadowe soboty wieczorem "
jakieś chuje muje komedie romantyczne czy cóś ????????????
znacie tą piosenkę którą tam dali ???????
bo ja nie dość że nie mogę zrozumieć o czym babka śpiewa to jeszcze nie mogę znaleźć nigdzie tego ( co jest oczywiste 😉 skoro nawet nie wiem kto to śpiewa i o czym śpiewa 😁 )
o Boże żebym ja miała tylko takie problemy 😮
😁




a tymczasem mój kochany ,najukochańszy mąż parsknął śmiechem jak mu powiedziałam że to KONIEC 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂
O cholera ile naskrobalyscie niestety nie rpzeczytalam nie mam czasu...
Mam teraz co tydzien szkole nauki w chu...
A tak to Polcia,dom,nauka,zjazdy,randki i tak sie kreci na nic czasu nie mam 😁
Ogolenie to wszystko u nas ok.Sprawa prawdopodobnie po nowym roku takze bez szalu....
Caluje Was Moco i Wasze Pociechy 🙂
Andzia urodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda - chyba nigdy za Tobą nie nadążę. Czy Ty ostatnio ślubu nie brałaś? 😁 😉 A teraz koniec? 🤔 😉

słub ślubem to inna bajka
tzn to w ogóle bajka a nie życie 😉


idem wozić ziemię , żeby na wiosnę mięć piękny \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"zagajnik\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Frytus150 napisał(a):
Dzien dobry 🙂
O cholera ile naskrobalyscie niestety nie rpzeczytalam nie mam czasu...
Mam teraz co tydzien szkole nauki w chu...
A tak to Polcia,dom,nauka,zjazdy,randki i tak sie kreci na nic czasu nie mam 😁
Ogolenie to wszystko u nas ok.Sprawa prawdopodobnie po nowym roku takze bez szalu....
Caluje Was Moco i Wasze Pociechy 🙂
Andzia urodzila?

nie nie urodziła
napisała tylko "dzień dobry " 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Matylda no to nie pytam co się stało, bo pewnie nie chcesz pisać.
Ale dobrze, że będzie dobrze... 😉

nie to że nie chcę
ale pewnie żadna z WAS nie ma takich problemów więc nie zrozumiecie
a jak coś tutaj napisze to i tak będzie źle bo zaraz że wymyślam , że pisze głupoty , że na forum się takich rzeczy nie piszę
podsumowując Magda nic \"szczególnego \" się nie stało po prostu ŻYCIE i tyle oddam życie na odległość

no i tyle
jeszcze z miesiąc się pomęczymy , potem z miesiąc bedziemy to naprawiać i kolejny miesiąc żyć dobrze
to standard
chociaż nie ukrywam że teraz to mi nerwy puszczają bo to taki czas
nie lubię jesieni/ zimy
mam za dużo na głowie
nie radzę sobie sama ze wszystkim



o no i jak mi dziecko zasnęło i mam iść na dwór to ŚNIEŻYCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠










Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - lampa jest na prawdę fajna, kurz się zbiera jak na wszystkim 😉 Przejedziesz wilgotną szmatką i git. Zdjęć nie mam jak zrobić bo ta lampa stoi teraz w pokoju Leny i zastawiłam ją krzesełkiem do karmienia.. Może niedługo zrobię jej foto to wstawię a tym czasem znalazłam jakieś foto ze starego mojego mieszkania, mało ją widać ale zawsze coś


photo hosting sites
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola jak mi się podoba ten zielony -serio !!!!!!!!
ja kolorów nie lubię ale ten mi się właśnie podoba 😉
muszę sobie gdzieś pierdzielnąć tylko teraz nie mam gdzie za bardzo
w przyszłym roku będziemy robić schody , może tam się uda 😉
lampa sama w sobie mi sie podoba ale na razie też nie mam gdzie takiej umieścić bo mam z 10 innych jakichś sprezentowanych albo coś
ale chyba w razie coś to można wymienić sam ten papier co ???? tzn gdyby właścicielką okazała sie jakaś NIE perfekcyjna pani domowa jak jak ??? 😉












no a moi robotnicy dojechali do wujka o świcie i jak na razie wszyscy są zadowoleni ze współpracy ( tzn tak twierdzą 😉 ) więc ja też 😉
zobaczymy jak to się dalej potoczy , jak mieszkanie się UDA to też Wam fotki pokażę , ale to za jakies 2 mce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ola napisałąś że zastawiłaś lampę krzesełkiem do karmienia , to co nie da SIĘ tego odsunąć , karmisz LENĘ w jej pokoju , nie celebrujesz wspólnych posiłków ( jak mi to nakazaął nasza pani doktor 😁 )
chociaż nie powiem , odkąd LENA je z nami to przynajmniej cokolwiek zje
ale Ona mnie się boi to i jak nawet jesteśmy same a powiem coś o jedzeniu trochę MOCNIEJ to i tak zje , gorzej robi się po południu jak pojawia się mama , albo wujek albo ktokolwiek , wtedy to już męczarnia z jedzeniem bo ma sto innych zajęć i zaczyna się popisywać 😉
ale tak jak pisałam rok temu tak i teraz napisze że owe krzesełko do karmienia jak dla mnie to niewypał ( może dlatego że od maleńkości nie zaczełam jej dawać w tym jęśc ) to jest niepotrzebny grat przestawiany z kąta w kąt a je/jadła w tym średnio raz w mcu
ale nie powiem miło było ją w tym zamknąć , dać coś do pisania i wymknąć sie na fajkę 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celebrujemy razem tylko obiady i Lena je właśnie posadzona w tym krzesełku które nie wiedzieć czemu uwielbia 😮
A jak pisałam to krzesło stało w jej pokoju i zastawiało lampę, jak mnie najdzie wena i ochota to zrobię fotę z bliska.. tylko tam gdzie stoi nie mam kontaktu żeby ją podłączyć (chyba 🤔 ).
A papieru się chyba nie wymienia 🤨 Tzn można to ściągnąć tylko nie widziałam w Ikei samych tych papierów 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
melduje sie jak narazie caly czas w dwupaku 🙂

Oj no to współczuje.. Ja już pod koniec to wyłam codziennie tak miałam dość 🙃

ja mam to samo 🥴
juz bym chciala byc po bo juz naprawde nie daje rady jest mi tak ciezko i chodze caly czas nerwowa 🥴wiadomo komu sie obrywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
melduje sie jak narazie caly czas w dwupaku 🙂

Oj no to współczuje.. Ja już pod koniec to wyłam codziennie tak miałam dość 🙃

ja mam to samo 🥴
juz bym chciala byc po bo juz naprawde nie daje rady jest mi tak ciezko i chodze caly czas nerwowa 🥴wiadomo komu sie obrywa 😁

A ile w tej ciąży przybrałaś na wadze jeśli mogę zapytać? ☺️
Kasia z Witkiem dopiero 8 kg a już ma 6 mc 😮 Mówiła że w poprzedniej 36 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
melduje sie jak narazie caly czas w dwupaku 🙂

Oj no to współczuje.. Ja już pod koniec to wyłam codziennie tak miałam dość 🙃

ja mam to samo 🥴
juz bym chciala byc po bo juz naprawde nie daje rady jest mi tak ciezko i chodze caly czas nerwowa 🥴wiadomo komu sie obrywa 😁

A ile w tej ciąży przybrałaś na wadze jeśli mogę zapytać? ☺️
Kasia z Witkiem dopiero 8 kg a już ma 6 mc 😮 Mówiła że w poprzedniej 36 🤪

ja w tej ciazy przybralam 20 kg ☺️
a z Fabianem 32kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
melduje sie jak narazie caly czas w dwupaku 🙂

Oj no to współczuje.. Ja już pod koniec to wyłam codziennie tak miałam dość 🙃

ja mam to samo 🥴
juz bym chciala byc po bo juz naprawde nie daje rady jest mi tak ciezko i chodze caly czas nerwowa 🥴wiadomo komu sie obrywa 😁

A ile w tej ciąży przybrałaś na wadze jeśli mogę zapytać? ☺️
Kasia z Witkiem dopiero 8 kg a już ma 6 mc 😮 Mówiła że w poprzedniej 36 🤪

ja w tej ciazy przybralam 20 kg ☺️
a z Fabianem 32kg 🤪

Ja z Leną 19 kg to może w następnej z 10-12? 😁 Takie mam życzenie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...