Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Agusiaa napisał(a):
idziesz na czczo pobierają krew pijesz glukozę, którą musisz sobie kupić w aptece i po godzinie znowu pobierają ci krew i tyle. kup sobie wodę min. bo będzie cię mdliło

kiedy o to chodzi że lekarz zabronił aby mi pobierali przed tylko godzinę po wypiciu a oni nie chcą tak tylko chcą żeby u nich pić i chcą mi pobierać i przed i godz i dwie po
co tych rozmów w toku to tez wydaje mi się że chodziło o miesiące albo nie wiem bo ni eoglądałam ale u mnie w 4 tc nic nie był wtedy robiłam test, dopiero w 8 zarodek zaczął "tętnić" i na pewno widocznych kończyn nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Frytus bo z chłopami to trzeba krótko, dobrze, że to wiesz! WIadomo, że każda twarda babka czasem popłacze w poduchę, ale nie wolno dać IM do zrozumienia, że są naszym całym światem!

Brechti gratuluje córeczki 🙂 cieszę sie razem z Tobą 🙂 A co do facetów to tak,trzeba krotko bo wlezą nam na głowe!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Agusiaa napisał(a):
idziesz na czczo pobierają krew pijesz glukozę, którą musisz sobie kupić w aptece i po godzinie znowu pobierają ci krew i tyle. kup sobie wodę min. bo będzie cię mdliło

kiedy o to chodzi że lekarz zabronił aby mi pobierali przed tylko godzinę po wypiciu a oni nie chcą tak tylko chcą żeby u nich pić i chcą mi pobierać i przed i godz i dwie po
co tych rozmów w toku to tez wydaje mi się że chodziło o miesiące albo nie wiem bo ni eoglądałam ale u mnie w 4 tc nic nie był wtedy robiłam test, dopiero w 8 zarodek zaczął "tętnić" i na pewno widocznych kończyn nie było


Mnie nie kazali pić glukozy a gin jak zobaczył wyniki to mi w karcie ciąży coś wypisał przy 50 g...
No u Drzyzgi ona mówiła, że to 18 lub 19 tc był, ja sobie przeliczyłam że około 5 miecha i zapamiętałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Agusiaa napisał(a):
idziesz na czczo pobierają krew pijesz glukozę, którą musisz sobie kupić w aptece i po godzinie znowu pobierają ci krew i tyle. kup sobie wodę min. bo będzie cię mdliło

kiedy o to chodzi że lekarz zabronił aby mi pobierali przed tylko godzinę po wypiciu a oni nie chcą tak tylko chcą żeby u nich pić i chcą mi pobierać i przed i godz i dwie po
co tych rozmów w toku to tez wydaje mi się że chodziło o miesiące albo nie wiem bo ni eoglądałam ale u mnie w 4 tc nic nie był wtedy robiłam test, dopiero w 8 zarodek zaczął "tętnić" i na pewno widocznych kończyn nie było


Matylda masz mega dziwnego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
aha. Ja wlasnie na poczatku Nowego Roku bede robila to badanie tylko glukoza 50 g i godzine czekac, a jak cukier bedzie za wysoki to wtedy 75 g na 2 godziny ;/

nie no jak albo 50 albo 75 to od lekarza zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
Agusiaa napisał(a):
idziesz na czczo pobierają krew pijesz glukozę, którą musisz sobie kupić w aptece i po godzinie znowu pobierają ci krew i tyle. kup sobie wodę min. bo będzie cię mdliło

kiedy o to chodzi że lekarz zabronił aby mi pobierali przed tylko godzinę po wypiciu a oni nie chcą tak tylko chcą żeby u nich pić i chcą mi pobierać i przed i godz i dwie po
co tych rozmów w toku to tez wydaje mi się że chodziło o miesiące albo nie wiem bo ni eoglądałam ale u mnie w 4 tc nic nie był wtedy robiłam test, dopiero w 8 zarodek zaczął "tętnić" i na pewno widocznych kończyn nie było


Matylda masz mega dziwnego lekarza.

jeju Wiola wiem on ma w ogóle takie podejście do niektórych spraw że szok, pisałam wczoraj jak na mnie naskoczył że włosy umalowałam a ja o mało z krzeszła nie spadłam tak mi się chciało śmiać
z tą glukoza to twierdził że to dlatego żeby mnie niepotrzebnie nie męczyć i w tym jednopunktowym pobraniu wszystko wyjdzie i od razu morfologia z tego za jednym kłuciem
tylko ja mam świadomość tak jak mówiła ta babka z LUXmedu że to krzywa nie będzie skoro tylko jedno pobranie, bedzie to zwykłe sprawdzenie stężenia 50g glukozy we krwi po godzinie od wypicia tylko oni nie chcą mi tego zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też chciałabym mieć to za sobą co nie znaczy że czekam z niecierpliwością, wręcz przeciwnie chciałabym żeby ten stan trwał w nieskonczoność, bo nie mam pojęcia jak sobie poradzę, przecież moje życie kompletnie stanie na głowie, nie wiem czy jestem na to gotowa,
gdyby Tyska tu była wiedziała by o czym mówię bo ona chyba myśli podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie z zakupami powolutku bardzo, ale ja bym chciala miec juz wszystko dopiete na ostatni guzik, tylko mama moja ciagle mowi, ze jeszcze jest czas i tak dalej.. ja tez mam czesto takie mysli jak sobie poradze, czy podolam i w ogole.. ale na pewno mamusia duzo bedzie pomagala wiec mysle ze dam rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja niedawno wrocilam ze swoim z tesco bo bylismy na sylwestrowych zakupach 😁

jesli chodzi o glukoze ja miala 75 g poszlam na czczo zmierzyli cukier potem wypilam glukoze po godzinie zmierzyli mi znowu i po dwoch musialam siedziec w przychodni nie pozwolili mi dodac cytryny ani nic pic ze wzgledu na to ze mozna wyplukac woda cukier i wynik nie bedzie wiarygodny 🙂
Matylda nie ma tam u ciebie zadnego innego gin bo twoj jest jakis nienormalny wogole ma swoja teorie prowadzenia ciazy 😁 😁

Frytus dalas mu popalic i o to chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...