Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beta napisał(a):
właśnie gin.dała mi na wszelki wypadek skierowanie do szpitala,ale na razie nie byłam,nie jest tak źle,a przynajmniej nie pogarsza się 🙂staram się uważać na siebie.pójdę za tydz.na wizytę to jeszcze się dowiem czy się nic nie dzieje...mam nadzieje że wszystko ok...kurcze,już bym chciała urodzić i mieć to wszystko za sobą...


w ciagu tygodnia moze sie wszystko zdazyc wiec tak jak alexia mowi ja bym jednak to skonsultowala z gin albo jechala na izbe zeby zobaczyli czy wszystko ok zeby nie bylo pozniej za pozno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja chyba bralam ten lek w kroplowce jak bylam w szpitalu bo to jest lek chyba na skorcze wlasnie macicy z tego co kojarze i z tego co wiem to jest normalne ze kolata po nim serce i robi sie strasznie duszno bo mi ta kroplowka schodzila 24h ze wzgledu wlasnie na te dolegliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wstyd pojechałam po dziecko do szkoły (siostrzenica męża) a ona jak mnie zobaczyła to w ryk przy wszystkich rodzicach i dzieciach i zaczęła krzyczeć "ja chcę do mamy, zawieź mnie do mamy" ale porażka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale wstyd pojechałam po dziecko do szkoły (siostrzenica męża) a ona jak mnie zobaczyła to w ryk przy wszystkich rodzicach i dzieciach i zaczęła krzyczeć "ja chcę do mamy, zawieź mnie do mamy" ale porażka


hehehe 😁 😁 😁 😁 rzeczywiscie obciach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ale wstyd pojechałam po dziecko do szkoły (siostrzenica męża) a ona jak mnie zobaczyła to w ryk przy wszystkich rodzicach i dzieciach i zaczęła krzyczeć "ja chcę do mamy, zawieź mnie do mamy" ale porażka

widzę że Cię dzieci kochają 😁 hihihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinka1007 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ale wstyd pojechałam po dziecko do szkoły (siostrzenica męża) a ona jak mnie zobaczyła to w ryk przy wszystkich rodzicach i dzieciach i zaczęła krzyczeć "ja chcę do mamy, zawieź mnie do mamy" ale porażka

i co zrobiłas?

dzieci mnie nie lubią i wyczuwają że ja ich też uczyłam w przedszkolu 4 lata to wiem!!!!!!!!!!!!!!
nic nie zrobiłam powiedziałam CICHO UBIERAJ SIE JESTEŚ SKAZANA NA MNIE
i siedzi teraz nabuczona bajki ogląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To może jednak pojadę,jeszcze pogadam z mężem...teraz sobie nie wyobrażam że mogłoby się coś stać 😞z każdym kolejnym tg.jestem szczęśliwsza,jak czuje jak mały kopie to po prostu boskie uczucie 🙂w poprzedniej ciąży tego nie doczekałam bo poroniłam w 10 tyg. 😞dzieki wszystkim 🙂a w ogóle jak tam u Was z wyprawką? 🙂ja kupiłąm już ciuszków trochę,a potem się okazało .że jest pełno po siostrzeńcu męża,właśnie częśc wyprałam i powiesiłąm 🙂 potem będę prasować 😉już bym najchętniej wszystko przygotowała...wózek wczoraj oglądaliśmy i chyba po niedzieli dokonamy ostatecznie zakupu 🙂 🙂 🙂jestem dobrej myśli,mimo tych różnych dolegliwości;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki:P
Ja właśnie zrobiłam pomidoróweczkę... no i uczę się oczywiście ( o ile można nazwać to uczeniem się) A widzę, że tu nas mało dziś jak na tą godzinę... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta napisał(a):
To może jednak pojadę,jeszcze pogadam z mężem...teraz sobie nie wyobrażam że mogłoby się coś stać 😞z każdym kolejnym tg.jestem szczęśliwsza,jak czuje jak mały kopie to po prostu boskie uczucie 🙂w poprzedniej ciąży tego nie doczekałam bo poroniłam w 10 tyg. 😞dzieki wszystkim 🙂a w ogóle jak tam u Was z wyprawką? 🙂ja kupiłąm już ciuszków trochę,a potem się okazało .że jest pełno po siostrzeńcu męża,właśnie częśc wyprałam i powiesiłąm 🙂 potem będę prasować 😉już bym najchętniej wszystko przygotowała...wózek wczoraj oglądaliśmy i chyba po niedzieli dokonamy ostatecznie zakupu 🙂 🙂 🙂jestem dobrej myśli,mimo tych różnych dolegliwości;/

no trzeba być dobrej myśli
ja nic nie mam oprócz używanych ubranek które wciąż na strychu, teraz nie mamy kasy z resztą i tak ciągle wydaje mi się że mam mnóstwo czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia wygoniłaś młodą przyszłą mamę!!!!!!!!!!!!!!!!ona prostu sie zagubiła tutaj oj ty nie dobra!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo ja nie wiem o co jej chodziło.. gratuluję jej że jest w 12 tyg ale u nas to się niczego nie dowie bo my o sprawach ciążowych to gadamy tyle co nic 😁 a jak taka mądra jesteś to trzeba było z nią gadać a nie... nikt się prócz mnie nie odezwał 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda-d87 napisał(a):
Hej dziewczynki:P
Ja właśnie zrobiłam pomidoróweczkę... no i uczę się oczywiście ( o ile można nazwać to uczeniem się) A widzę, że tu nas mało dziś jak na tą godzinę... 🙃

madzia ale ja jestem jak zawsze o każdej porze dnia i nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hej dziewczynki:P
Ja właśnie zrobiłam pomidoróweczkę... no i uczę się oczywiście ( o ile można nazwać to uczeniem się) A widzę, że tu nas mało dziś jak na tą godzinę... 🙃

madzia ale ja jestem jak zawsze o każdej porze dnia i nocy


A to zauważyłam, tylko że się czasem ukrywasz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matyldusia napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
Hej dziewczynki:P
Ja właśnie zrobiłam pomidoróweczkę... no i uczę się oczywiście ( o ile można nazwać to uczeniem się) A widzę, że tu nas mało dziś jak na tą godzinę... 🙃

madzia ale ja jestem jak zawsze o każdej porze dnia i nocy


haha ja też właśnie zrobiłam pomidorówka miał być rosół ale mi się nie spodobał i jest pomidorówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda - sałatkę zrobiłaś?

robię teraz właśnie miałąm pytać jakie te ogórki miały być???????
ja takie z tuńczykiem często robię bo to zawsze mam i dodaję co tylko mam pod ręką ale teraz pytam jaki ten ogórek kiszony, korniszony czy surowy????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - sałatkę zrobiłaś?

robię teraz właśnie miałąm pytać jakie te ogórki miały być???????
ja takie z tuńczykiem często robię bo to zawsze mam i dodaję co tylko mam pod ręką ale teraz pytam jaki ten ogórek kiszony, korniszony czy surowy????

ja dałam 5 konserwowych albo jak kto woli korniszonów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - sałatkę zrobiłaś?

robię teraz właśnie miałąm pytać jakie te ogórki miały być???????
ja takie z tuńczykiem często robię bo to zawsze mam i dodaję co tylko mam pod ręką ale teraz pytam jaki ten ogórek kiszony, korniszony czy surowy????

ja dałam 5 konserwowych albo jak kto woli korniszonów 🙂

za późno zanim odpisałaś dałam kiszone może się nie zatruję????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Matylda - sałatkę zrobiłaś?

robię teraz właśnie miałąm pytać jakie te ogórki miały być???????
ja takie z tuńczykiem często robię bo to zawsze mam i dodaję co tylko mam pod ręką ale teraz pytam jaki ten ogórek kiszony, korniszony czy surowy????

ja dałam 5 konserwowych albo jak kto woli korniszonów 🙂

za późno zanim odpisałaś dałam kiszone może się nie zatruję????

mogą być i kiszone, będzie bardziej słone, konserwowe dodają ostrości i słodyczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloo dziewczynki. Co tam nowego? Tak wczoraj ktores o galaretkach gadaly ze musialam sobie dzisiaj zrobic 🙂 A dzisiaj z kolei salatki.. ehh przez Was mam zachcianki 🙂 A ten filmik to widzialam 🙂 Jest jeszcze jeden z takim malym grubaskiem ktory smiech ma nie z tej ziemi.. bomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...