Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

Tyska_1 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
błagam pomocy
ona płacze
krzyczy
gaworzy
jeść nie spać nie
ja nie mogę
wiem ze to nic złego
ale ja nie przyzwyczajona do cholery zaraz zwariuję

Tysia z kiedy to zdjęcie Krzysia???
z niedawna, calkiem aktualne 🙂


tak tylko pytam bo ma taką klatę 🤪
moja jest chuda ale długa
i co z tą przepukliną???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

alexia_79 napisał(a):
sąsiad znów napier..la wiertarą 🤪

ileż można borować do chuja pana 😠 moje dziecko zmęczone i spać nie może, już raz u niego byłam i zaraz się chyba wybiorę po raz drugi ale już wersalu ani bon ton nie będzie tylko kurwy polecą 🤨

🤪 🤪 🤪
może to jego hobby albo tak stres rozładowuje
wiercąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
justiks23 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
i gdzie nasza Magda łodzianka???
wiem że miała być na uczelni ale żeby do poniedziałku 😮


twoj piesek jest the best hahahah

to jest psiór
oj ale ja tu więcej o nim pisałam niż o własnym dziecku więc się powstrzymam
ehh teśknie trochę za nim bo w lutym wyprowadził sie z domu do budy no ale taka kolej rzeczy


ja mam 2 owczarki niemieckie suczki i tez sa w budzie ale one kurat by sie meczyly w domu oczywiscie nie sa wiazane tylko biegaja sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
sąsiad znów napier..la wiertarą 🤪

ileż można borować do chuja pana 😠 moje dziecko zmęczone i spać nie może, już raz u niego byłam i zaraz się chyba wybiorę po raz drugi ale już wersalu ani bon ton nie będzie tylko kurwy polecą 🤨

🤪 🤪 🤪
może to jego hobby albo tak stres rozładowuje
wiercąc 🤪

ja własnych myśli nie słyszę, to już 2 albo 3 miesiąc tak boruje, ja nie wiem co on tam wyprawia, w tym czasie to ja bym ściany w całym bloku zburzyła chyba 😠
już mnie kurwica strzela - sorry za słownictwo ale nie mogę patrzeć jak mi się dziecko męczy, co chce zasnąć to ten jedzie tym młotem pneumatycznym po ścianie 😠

matko i córko i święta Tereso - trzymajcie mnie bo nie ręczę za siebie
🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajajaj
sąsiadka wraca dzis ze szpitala z maleńką Hanią a ja nic dla nic dla nich nie mam
ale dzwoniła mam na nich czekać pod "płotem" to mi ją chociaż pokaże
ale jestem podekscytowana w koncu to kolezanka mojej Leniuszki





która ciągle marudzi 😠 😠 😠 😠 😠
Boże zapłaciłabym komuś ostatnie pieniądze zeby ją ktoś zabrał dzis ode mnie a mam jakieś 4zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
ajajaj
sąsiadka wraca dzis ze szpitala z maleńką Hanią a ja nic dla nic dla nich nie mam
ale dzwoniła mam na nich czekać pod "płotem" to mi ją chociaż pokaże
ale jestem podekscytowana w koncu to kolezanka mojej Leniuszki







która ciągle marudzi 😠 😠 😠 😠 😠
Boże zapłaciłabym komuś ostatnie pieniądze zeby ją ktoś zabrał dzis ode mnie a mam jakieś 4zł 😮


dawaj mi juz bez roznicy czy 4 czy 5 dzieci
hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justiks23 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ajajaj
sąsiadka wraca dzis ze szpitala z maleńką Hanią a ja nic dla nic dla nich nie mam
ale dzwoniła mam na nich czekać pod "płotem" to mi ją chociaż pokaże
ale jestem podekscytowana w koncu to kolezanka mojej Leniuszki







która ciągle marudzi 😠 😠 😠 😠 😠
Boże zapłaciłabym komuś ostatnie pieniądze zeby ją ktoś zabrał dzis ode mnie a mam jakieś 4zł 😮


dawaj mi juz bez roznicy czy 4 czy 5 dzieci
hahahah


tak ale jak ją dowiozę do ciebie to już nie będzie 4zł bo wiesz benzyna droga
chciałabym żeby tu u mnie się ktoś napatoczył kto by ją zabrał ale nikogo takiego nie mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
justiks23 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ajajaj
sąsiadka wraca dzis ze szpitala z maleńką Hanią a ja nic dla nic dla nich nie mam
ale dzwoniła mam na nich czekać pod "płotem" to mi ją chociaż pokaże
ale jestem podekscytowana w koncu to kolezanka mojej Leniuszki







która ciągle marudzi 😠 😠 😠 😠 😠
Boże zapłaciłabym komuś ostatnie pieniądze zeby ją ktoś zabrał dzis ode mnie a mam jakieś 4zł 😮


dawaj mi juz bez roznicy czy 4 czy 5 dzieci
hahahah


tak ale jak ją dowiozę do ciebie to już nie będzie 4zł bo wiesz benzyna droga
chciałabym żeby tu u mnie się ktoś napatoczył kto by ją zabrał ale nikogo takiego nie mam


ja moge przybawic za free 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny (te które mieszkaja w blokach albo maja do pokonania schody) jak radzicie sobie z wózkami? Kurcze mieszkam na 2 pietrze bez windy i nie moge sama wyjsc na spacer jak nie ma nikogo w domu bo nie ma mi kto pomoc zniesc i wniesc wózek.... jak wy sobie radzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
Dziewczyny (te które mieszkaja w blokach albo maja do pokonania schody) jak radzicie sobie z wózkami? Kurcze mieszkam na 2 pietrze bez windy i nie moge sama wyjsc na spacer jak nie ma nikogo w domu bo nie ma mi kto pomoc zniesc i wniesc wózek.... jak wy sobie radzicie?

ja mam identycznie, też mieszkam na drugim piętrze, mnie dlatego kupiono spacerówkę (bo jest lekka) i tak swojego niemowlaczka w niej wożę; albo złażę z dzieckiem w wózku, albo najpierw znoszę wózek i później wracam po bejbika. W sumie teraz znoszę wózek bez dziecka bo mała coraz cięższa i to trochę niebezpieczne. Też niestety nie ma kto mi pomóc z wnoszeniem i znoszeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasjalena2 napisał(a):
Dziewczyny (te które mieszkaja w blokach albo maja do pokonania schody) jak radzicie sobie z wózkami? Kurcze mieszkam na 2 pietrze bez windy i nie moge sama wyjsc na spacer jak nie ma nikogo w domu bo nie ma mi kto pomoc zniesc i wniesc wózek.... jak wy sobie radzicie?

ja ten problem będę miała dopiero za kilka mcy (chyba bo jeszcze nie wiem czy zamieszkać z meżem czy nie 😉 )
ale też mam schody tutaj w domu tylko oczywiście nie ma porównania bo ja zwyczajnie wózka nie wnoszę na górę bo mi nie potrzebny i stoi na dole u mamy
ale w bloku chyba w ogóle nie będę wychodzić bo jakoś spacerować po mieście nie lubię albo jeszcze nie wiem czy lubię czy nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Jutro w DD TVN ma być o toksycznych fotelikach samochodowych, będą pomagali wybrać najlepszy.. Boszz znów kolejny wydatek 🤨

Matylda
moja Lenka też taka długa jak Twoja 😮:

to mnie uspokoiłaś bo już myślałam że lekarz miał rację że to moze przez hormony
tylko ja nie wiem czego się spodziewać bo moja w 6 tygodniu miała 67( po urodzeniu 55) a teraz ma 8 tygodni więc jest jeszcze dłuższa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam mało ciuchów polski tj z tą naszą rozmiarówką
mam dużo włoskich i amerykańskich i ta, jest napisane w miesiącach
i moja jeszcze nie skończyła dwóch a nosi ubranka te na 3mce a niektóre nawet od 3-6 mcy 😮
ale jest chudzinka nie taki pulchniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
Jutro w DD TVN ma być o toksycznych fotelikach samochodowych, będą pomagali wybrać najlepszy.. Boszz znów kolejny wydatek 🤨

Matylda
moja Lenka też taka długa jak Twoja 😮:

to mnie uspokoiłaś bo już myślałam że lekarz miał rację że to moze przez hormony
tylko ja nie wiem czego się spodziewać bo moja w 6 tygodniu miała 67( po urodzeniu 55) a teraz ma 8 tygodni więc jest jeszcze dłuższa 😮

moja ma ok 65 cm ale urodziła się 57, ten wzrost to tak w przybliżeniu, dokładnie to nie wiem ile ma 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisałam wczoraj u dziadka był jej mały kuzynek miesiąc i tydzień starszy i ona jest dłuższa od niego nawet na oko widać
tylko tamten wiadomo grubszy i ja myślałam że moja ma wielką głowę ale po tym jak zobaczyłam jaką tamten miał to już tak nie pomyślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...