Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam ja wróciłam od rodziców mała grzeczniutka przez caly dzien teraz rozmawia sobie z karuzelą w łóżeczku

Co do szwów mnie nic nie boli jezeli chodzi o smarowanie to sie pytałam gin i mozna ( cepan jest podobno bardzo dobry) ale powiedziala zebym nie smarowala bo mam prawie niewidoczna blizne i ma z 10 cm moze troche wiecej wiec nie smaruje a co do ćwiczeń nie pozwolila mi chodzic jeszcze na basen ani intensywnie cwiczyc do konca 3 mca tylko delikatne brzuszki moge robic to tyle 🙂

witam cie Beatko super ze zajrzałaś i współczuje teściowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie wiem, w mojej mieścinie raczej większość osób się zna, właścicielką jednego, ulubionego i najbliższego monopolu jest moja była polonistka, menele oczywiście też są 🙂 szczęść Boże, ze to nie sąsiedzi mają monopol, bo chyba by mnie zjedli żywcem...
Tak swoją drogą, to tacy bogaci sąsiedzi przestali mi odpowiadać na 'dzień dobry'... no co za snoby jebane....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyska_1 napisał(a):
uuu Matylda no swieto jakies ze twarzz pokazalas !
W KONCU ! Swoja droga to niezla faktycznie chudzina z Ciebie

mordę i to na chwilę
osiągnęłam 48 kg jak tak dalej pójdzie to zgon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
może ja przejdę na Dukana 😁
pewnie bym przytyła 😁


HEHE TO JUZ WOGÓLE BY CIĘ NIE BYŁO WIDAĆ WTOPIŁA BYŚ SIĘ W FUGĘ NA MIĘDZY PŁYTKAMI NA ZDJĘCIU : 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁
Dorka a ja myślę że przybyłoby mi nie wiem na czym ta dieta polega ale chyba je sie cokolwiek i to jakoś regularnie (chyba) a ja nie jem nic
dziś np zjadłam klopsika w sosie pomidorowym 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kąpie Nikolę w Johnson Baby, a potem naoliwiam zwykłym polskim linomagiem w płynie... I ma super skórę.... na poczatku używałam Oilatum....bo bałam się że Johnson ją uczuli, ale zmieniłam i jak dla mnie to nawet lepiej po Johnsonie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frytus150 napisał(a):
helloool;d o jakim zdjeciu Matyldy mowicie i Dorci ja chce tez zobaczyc!!!!!!!!!!!!111

trza siedzieć na forum i czekać aż ciotka Matylda fotkę wstawi a nie włóczyć się nie wiadomo gdzie
teraz za późno
nima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...