Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ho
Ja normalnie jestemw szoku.. moje dziecko spalo od godziny 21:00 ( bo wczoraj poszlo szybciej spac) i obudzilo sie na jedzonko o 8:00 😮 🤪 normalnie ja tak chce codziennie. Chociaz ta 6:00 to i tak super ale 8:00 to juz wogole ! Wlasnie go polozylam i czekam czy bedzie spal a napewno bedzie tylko po dluzszej chwili. Ja tez jeszzce sie kimne.
O ! Kweka, ide zaaplikowac smoczka i przewrocic na brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka napisał(a):
Dzień dobry 🙂
A mój Tomek znowu ma jakiś katar 🤢
Chyba zrobiłam się strasznie przewrażliwiona po tym szpitalu...


nie dziwie sie tez bym byla i bez tego jestem 🙂 a moja ma jakis zapchany nosek tak jakby sapke miala bo nic nie leci jej z noska nie wiem czy mam suche powietrze w domu bo po sobie nawet czuje dzisiaj chyba spróbuje z nawilżaczem zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

A moja księżniczka tak nalała w pampka że materac mokry 😮 Dobrze że tatuś był to mi pomógł.

raczek - minus szczepień państwowych jest jeszcze taki że za każdym razem podajesz dziecku kolejną dawkę rtęci a to gorsze niż ból szczepienia - ot tyle albo aż tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello, ja miałam pobudke o 3 ale szybki kurs lodówka-mikrofalówka-dziecko pomógł; potem miałam pobudkę po piątej, dziecko do cyca 2 sek i dziecka nie ma, ale młoda chciała spać ze mną. No i wstałyśmy obie niedawno i sobie gadamy. Też ma jakiś zapchany nosek, a ja boję się tej gruszki używać 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 🙂
My standardowo wstałyśmy o 4 na butle potem o 6 i śpimy do teraz 🙂
Co do szczepień to ja szczepiłam na wszystko (na marginesie mój 7miesięczny siostrzeniec miał zapalenie płuc i leżał w szpitalu, w dniu wypisu załapał rotawirusa i jest w naprawdę nieciekawym stanie... 😞 to co przechodzili z zapaleniem płuc to pikuś w porównaniu do tego co przechodzą z tym rota.... boże mam nadzieje ze bedzie dobrze)
A jeżeli chodzi o nosek to zakraplam solą fizjologiczną i potem odciągam aspiratorem, a kaszelek to mamy często ale to chyba wynik krztuszenia się śliną której mamy w nadmiarze bo chyba dziąsełka przygotowują się do ząbkowania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasjalena2 napisał(a):
witam 🙂
My standardowo wstałyśmy o 4 na butle potem o 6 i śpimy do teraz 🙂
Co do szczepień to ja szczepiłam na wszystko (na marginesie mój 7miesięczny siostrzeniec miał zapalenie płuc i leżał w szpitalu, w dniu wypisu załapał rotawirusa i jest w naprawdę nieciekawym stanie... 😞 to co przechodzili z zapaleniem płuc to pikuś w porównaniu do tego co przechodzą z tym rota.... boże mam nadzieje ze bedzie dobrze)
A jeżeli chodzi o nosek to zakraplam solą fizjologiczną i potem odciągam aspiratorem, a kaszelek to mamy często ale to chyba wynik krztuszenia się śliną której mamy w nadmiarze bo chyba dziąsełka przygotowują się do ząbkowania....


Magda - z tą śliną mam to samo. Tez powoli szykuję się na ząbki 🥴

A tak w ogóle to dzień dobry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola1983 napisał(a):
kasjalena2 napisał(a):
witam 🙂
My standardowo wstałyśmy o 4 na butle potem o 6 i śpimy do teraz 🙂
Co do szczepień to ja szczepiłam na wszystko (na marginesie mój 7miesięczny siostrzeniec miał zapalenie płuc i leżał w szpitalu, w dniu wypisu załapał rotawirusa i jest w naprawdę nieciekawym stanie... 😞 to co przechodzili z zapaleniem płuc to pikuś w porównaniu do tego co przechodzą z tym rota.... boże mam nadzieje ze bedzie dobrze)
A jeżeli chodzi o nosek to zakraplam solą fizjologiczną i potem odciągam aspiratorem, a kaszelek to mamy często ale to chyba wynik krztuszenia się śliną której mamy w nadmiarze bo chyba dziąsełka przygotowują się do ząbkowania....


Magda - z tą śliną mam to samo. Tez powoli szykuję się na ząbki 🥴

A tak w ogóle to dzień dobry.


no Wiola między naszymi dziewczynami jest tylko 3 dni różnicy... musimy przygotować się na marudzenie z powodu bolących dziąseł 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
hehe moja agentka to jakas dziwna dzis jest bawimy sie bawimy, pozniej biorę ją na chwilę na rączki, pozniej odkładam do wózeczka a ta w ryk jakby ją ze skóry odzierali...

Nie dziwna tylko już cwana i ciekawa świata i wie co dobre 😉 Co byś chciała żeby tylko leżała? Nie ma tak dobrze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂

Tyminka, jak ja zazdroszczę hasła: idę się opalać 😁
ja też się opalę: częściowo, pchając wózek.

Brechti, dlaczego kurs: lodówka-mikrofala?
ty najpierw coś jesz zanim dziecko nakarmisz? 😁


czy Wasze dzieciaczki też może ostatnio mają większy apetyt?
Witold zaczyna dopominać się co 2,5 godziny i zjada wtedy ok 120-130.. 😮 😮
do tej pory wypijał ok 90-100.
no i wyjęłam dużą butlę 😁 bo boję się, że on mi z głodu tak wyje 😁

i 9 lipca mam chrzciny: bez pompy, ot chrzest będzie po mszy u znajomego księdza ( za 100 zł !! 😁 ) a po chrzcie jakiegoś grilla zrobimy i wsio.
jakoś nie mam ochoty na te wielkie imprezy za stołem: no i kwestia finansów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
brechti napisał(a):
hehe moja agentka to jakas dziwna dzis jest bawimy sie bawimy, pozniej biorę ją na chwilę na rączki, pozniej odkładam do wózeczka a ta w ryk jakby ją ze skóry odzierali...

Nie dziwna tylko już cwana i ciekawa świata i wie co dobre 😉 Co byś chciała żeby tylko leżała? Nie ma tak dobrze 😜

O nieee kochana, ja bym chciała, żeby ona CZASEM sobie poleżała i dała mamie w końcu posprzątac troszkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
Kasia- kurs do lodówki po wcześniej przygotowaną butlę po czym podgrzewanie w mikrofali.
A tak w ogóle ile księciowie biorą za chrzest, tak mniej-więcej?

u mnie 500 dlatego nie ide
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziu, no nie gadajcie! przecież oni to powinny robić za darmo! albo za jakąś symboliczną opłatę!
tak myślę, że moją na chrzest ubiorę w normalne wdzianko a jak księciu się przyczepi to powiem, że nie miałam kasy na ładny strój BO KSIĘDZU MUSIAŁAM PŁACIĆ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brechti napisał(a):
ja pierdziu, no nie gadajcie! przecież oni to powinny robić za darmo! albo za jakąś symboliczną opłatę!
tak myślę, że moją na chrzest ubiorę w normalne wdzianko a jak księciu się przyczepi to powiem, że nie miałam kasy na ładny strój BO KSIĘDZU MUSIAŁAM PŁACIĆ....

ania ale to jest co łaska mysle ze tak około 100-200 zł
tylko u mnie 500 zaraz opisze wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...